Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ komanda iškopė į draugiško turnyro finalą bei šeštadienį žais su šalies pirmenybių lydere Klužo CRF ekipa.

Ketvirtadienį „Otelul“ vienuolikė laimėjo trejų komandų grupės varžybas, 2:0 (2:0) nugalėjusi Sofijos „Levski“ (Bulgarija) klubą.

Nugalėtojų vartus antrajame kėlinyje gynė Paulius Grybauskas, o puolėjas Tadas Labukas šįkart nerungtyniavo.

Galačio komandai įvarčius pelnė Gabrielis Ioanas Paraschivas (22 min.) ir Danielis Stanas (44 min.).

Savo ruožtu Klužo CRF futbolininkai laimėjo savo grupės varžybas, ketvirtadienį 2:1 (0:0) įveikę Ukrainos čempionato lyderę Dnepropetrovsko „Dnepr“ ekipą.