danielis romanovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis romanovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis romanovskis“.

Geriausio spalio–lapkričio mėnesių žaidėjo laurus susižėrė Danielis Romanovskis

Daugiau negu porą mėnesių strigusi FA „Šiauliai“ sezono finiše atsilaikė ir džiaugėsi istorine bronza. Nepaisant suprastėjusių komandos rezultatų, saugas Danielis Romanovskis demonstravo puikų žaidimą. 27 metų saugas, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, tapo geriausiu spalio–lapkričio mėnesių žaidėju. Tarpsezonio į „Panevėžį“ persikėlusiam D. Romanovskiui atiteks „Sportpoint“ prizas.
2023-12-04

FA „Šiauliai" pasistiprino Ukrainoje žaidusiu Danieliu Romanovskiu

Į Lietuvos futbolo A lygą iškopę FA „Šiauliai" turi antrąjį komandos naujoką 2022 metų sezonui. Juo tapo dar šiemet Ukrainos aukščiausioje lygoje rungtyniavęs Danielis Romanovskis. Vilniuje užaugęs Danielis pastaruosius pusantrų metų rungtyniavo aukščiausioje Ukrainos lygoje, kur gynė Donecko „Olimpik" ekipos garbę. Vasarą futbolininkas sugrįžo į Lietuvą ir iki šiol rungtyniavo Gargždų „Bangos" komandoje.
2021-12-07

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Žalgirietis keliasi į aukščiausiąją Serbijos lygą

Vilniaus „Žalgirio“ auklėtinis ir ilgametis komandos narys Danielis Romanovskis pradeda legionieriaus karjerą. 22 metų futbolininkas pasirašė sutartį su Serbijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiu Belgrado „Zemun“ klubu, kuriame praėjusį sezoną žibėjo Justas Lasickas. „Žalgirio“ jaunimo komandų aprangą pirmą kartą apsivilkęs 2012 m., pagrindinėje ekipoje D. Romanovskis debiutavo 2014 m. pabaigoje ir iš viso sužaidė 32 rungtynes ir pelnė keturis įvarčius.
2018-07-31

Baltijos taurės starte – dramatiškos U-21 rinktinės lygiosios

Antradienio vakarą startavo 2018 metų Baltijos taurės U-21 rinktinių varžybos. Lietuvos jaunimo rinktinė po ilgos pertraukos įmušė įvartį, tačiau trapios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – Pernu mieste jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmąją rimtesnę progą įmušti turėjo estai.
2018-05-29

Lietuvos rinktinė apie gėdingą pralaimėjimą: į pirmąjį kėlinį neatvykome

Lietuvos futbolo rinktinė pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse Gruzijoje 0:4 vadino gėdingu. Visi įvarčiai krito per 25 pirmojo kėlinio minutes. „Į pirmą kėlinį neatvažiavome. Žaidėme labai prastai, nekovojome ir pelnytai praleidome įvarčius. Gruzinai prieš mus žaidė kaip prieš vaikus. Tikrai gėda. Turime susėsti, pakalbėti su vyrais, kad daugiau taip neatsitiktų“, – komentavo rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas.
2018-03-25

Paskelbta Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė artimiausiu metu pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos rungtynėms su Suomija ir Lenkija, o vyriausiasis treneris Caritas Falchas paskelbė į stovyklą pakviestų žaidėjų sąrašą. Paskelbtame sąraše yra 10 užsienyje žaidžiančių futbolininkų, tarp kurių yra ir pirmą kartą kvietimą į rinktinę gavę futbolininkai.
2018-03-09

Kovingasis „Stumbras“ atsilaikė prieš vicečempionus

Sezono startą pralaimėjimu pradėjęs Kauno „Stumbras“ antrajame ture parodė kitokį veidą ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus „Žalgiriu“. Kovingai rungtyniavę kauniečiai neleido vilniečiams rengti ilgų pozicinių atakų bei dažnai spausdavo juos visoje aikštėje. Darydamas tą gana sėkmingai, „Stumbras“ leido vicečempionais pirmajame kėlinyje sukurti vieną šimtaprocentinę progą.
2018-03-04

Po 70-mečio – naujas klubo puslapis: kas laukia „Žalgirio“?

Jubiliejinis, 70-asis, Vilniaus „Žalgirio“ sezonas tapo tikra katastrofa. Apie UEFA turnyrų grupių etapą svajoję žalgiriečiai liko ne tik be jo, o ir praktiškai be trofėjų. „Žalgiris“ džiaugėsi mažiausiai prestižo turinčia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) supertaure, bet prarado čempiono vardą ir LFF taurę. Kokios permainos laukia „Žalgirio“? Serija nutrūko 14 titulų iš eilės.
2017-11-30

Valdas Dambrauskas: žinome, kas mūsų laukia

Spalio 21 dieną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione Vilniaus „Žalgiris“ A lygos 27 turo rungtynėse susitiks su „Trakais“. Paskutiniame šalies pirmenybių ketvirto rato mače žalgiriečiai svečiuose susitiks su pagrindiniais konkurentais – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Tai bus rimčiausi nugalėtojų titulą ginančio „Žalgirio“ išbandymai prieš lemiamą A lygos kovų etapą.