damienas brunneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „damienas brunneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „damienas brunneris“.

Amerikiečiai laimėjo A grupę, šveicarai užsitikrino antrąją vietą

Tęsiasi paskutinioji pasaulio ledo ritulio čempionato grupių turnyro diena. A grupės nugalėtojais tapo amerikiečiai, 5:3 (0:1, 3:2, 2:0) įveikę rusus. Antrąją B grupės poziciją užsitikrino šveicarai, 3:1 (1:0, 1:1. 1:0) pranokę čekus. Rusai 13-ąją minutę pirmavo po Nikitos Gusevo įvarčio. Amerikiečiai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje. 22-ąją minutę kiekybiniu pranašumu pasinaudojo Kevinas Hayesas. 28-ąją minutę Rusijos rinktinė vėl pirmavo po taiklaus Antono Belovo metimo.
2017-05-16

Penkioliktoji Dainiaus Zubraus komandos nesėkmė NHL reguliariajame sezone

Penkioliktą pralaimėjimą 24-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (22 tšk.) klubas. Šeštadienį svečiuose 16 tūkst.