daja bedanova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daja bedanova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daja bedanova“.

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Londone

Anglijoje vyksta prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln. JAV dolerių). Moterų varžybose trečiadienio popietę nepasisekė devintajai turnyro raketei slovakei Danielai Hantuchovai, kuri 6:0, 4:6, 10:12 nusileido japonei Shinobu Asagoe.
2003-06-26

Prasidėjo Vimbldono teniso turnyras

Pirmadienį (06.23) Anglijoje prasidėjo 117-ą kartą rengiamas Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą šiemet sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln.
2003-06-23

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...