dainius šaučikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius šaučikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius šaučikovas“.

Lietuvos maratoninkai Olandijoje - ketvirti

Olandijoje vykusiame Leideno maratone Lietuvos atstovas Aurimas Gudaitis užėmė ketvirtąją vietą. Jis distanciją įveikė per 2 val. 37 min. 53 sek. Alfonsas Kazlauskas (2:45.40) finišavo septintas. Moterų varžybose Greta Enziulytė (3:41.14) taip pat buvo ketvirta.
2009-05-23

Sėkmingas lietuvių bėgikų pasirodymas maratone Hanoveryje

Sekmadienį Vokietijos mieste Hanoveryje vykusiose "TUIfly" maratono bėgimo varžybose ketvirtąją vietą moterų grupėje tarp 265 lengvaatlečių užėmė Remalda Kergytė. Lietuvė 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 48 min. 52 sek. Vyrų grupėje tarp 1163 dalyvių 28-as finišavo Dainius Šaučikovas, distancijoje užtrukęs 2 val. 48 min. 48 sek.
2009-05-04

Rekordiniame Vilniaus maratone startuos ir Ž. Balčiūnaitė

Rugsėjo 13 d., šeštadienį, sostinėje vyks penktasis tarptautinis Vilniaus maratonas, kuriame šiemet varžysis rekordinis skaičius bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš viso pasaulio.   Ilgąsias bėgimo distancijas - Vilniaus maratoną (42 km 195 m) ir „Viadrus“ pusę maratono (21 km 97 m) - planuoja įveikti daugiau nei 500 bėgikų, tarp kurių pirmą kartą bus didžiausia Lietuvos bėgimo žvaigždė olimpietė Živilė Balčiūnaitė.
2008-09-11

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai užsienyje

Latvijos sostinėje sekmadienį vykusiame Rygos maratone (42 km 195 m) Aurimas Skinulis finišavo ketvirtas - 2 valandos 30 minučių ir 42 sekundės. Ten pat Rygoje vykusiame pusės maratone bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Lietuvos bėgikai: Vitalijus Kašapovas finišavo ketvirtas (1:08:23), o Dainius Šaučikovas - penktas (1:09:12). Daugiau nei 10 bėgikų iš Lietuvos startavo 8-ajame pusės maratono bėgime Bialovieža - Hajnuvka Lenkijoje.
2008-05-19

Lietuvos bėgikė finišavo antra Utrechto maratone

Antrąją vietą Utrechto maratone Olandijoje tarp moterų užėmė Justina Jasutytė, 42 km 195 m nubėgusi per 2 valandas 55 minutes bei 4 sekundes. Bendrojoje įskaitoje Lietuvos bėgikės rezultatas buvo 28-as.
2008-03-26

Ž. Balčiūnaitė Hamburgo maratone finišavo ketvirta

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame Hamburgo maratone aukštą ketvirtą vietą užėmė Živilė Balčiūnaitė. Lietuvos ilgų nuotolių bėgikė distanciją įveikė per 2 valandas 31 minutę 13 sekundžių ir nusileido tik Afrikos stajerėms.
2007-04-30

A.Kazlauskas maratono bėgime Olandijoje finišavo devintas

Sekmadienį Olandijoje vykusiame "Midwinter Marathon" bėgime Alfonsas Kazlauskas maratono distanciją baigė devintas (2 val. 46 min. ir 14 sek.), o savo amžiaus grupėje (45 metai) tapo nugalėtoju.