Sekmadienį Vokietijoje vykusiame Hamburgo maratone aukštą ketvirtą vietą užėmė Živilė Balčiūnaitė.

Lietuvos ilgų nuotolių bėgikė distanciją įveikė per 2 valandas 31 minutę 13 sekundžių ir nusileido tik Afrikos stajerėms.

Nugalėtoja tapo Ayelech Worku (2:29:14) iš Etiopijos, aplenkusi prizininkėmis tapusias Kenijos bėgikes Rose Kerubo Nyangachą (2:29:22) ir Betricę Omwanzą (2:30:46).

Geriausiai tarp Senojo žemyno maratonininkių pasirodžiusi Ž. Balčiūnaitė buvo viena Europietė tarp septynių pirmų finišavusių bėgikių.

Vyrų varžybose triumfavo Kenijos sportininkai, užėmę devynias pirmąsias vietas.

Nugalėtoju tapo Rogersas Ropas (2:07:32), aplenkęs Wilfredą Kigeną (2:07:33) ir Kiprotichą Kinei`ų (2:07:42).

36-ą vietą Hamburge užėmė Dainius Šaučikovas (2:31:14), o Arūnas Sičiūnas užėmė 110-ą vietą (2:44:53).

Iš viso Hamburgo maratoną baigė 3208 moterys ir 13274 vyrai.