d. romanovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. romanovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. romanovskis“.

Žalgirietis keliasi į aukščiausiąją Serbijos lygą

Vilniaus „Žalgirio“ auklėtinis ir ilgametis komandos narys Danielis Romanovskis pradeda legionieriaus karjerą. 22 metų futbolininkas pasirašė sutartį su Serbijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiu Belgrado „Zemun“ klubu, kuriame praėjusį sezoną žibėjo Justas Lasickas. „Žalgirio“ jaunimo komandų aprangą pirmą kartą apsivilkęs 2012 m., pagrindinėje ekipoje D. Romanovskis debiutavo 2014 m. pabaigoje ir iš viso sužaidė 32 rungtynes ir pelnė keturis įvarčius.
2018-07-31

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Kovingasis „Stumbras“ atsilaikė prieš vicečempionus

Sezono startą pralaimėjimu pradėjęs Kauno „Stumbras“ antrajame ture parodė kitokį veidą ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus „Žalgiriu“. Kovingai rungtyniavę kauniečiai neleido vilniečiams rengti ilgų pozicinių atakų bei dažnai spausdavo juos visoje aikštėje. Darydamas tą gana sėkmingai, „Stumbras“ leido vicečempionais pirmajame kėlinyje sukurti vieną šimtaprocentinę progą.
2018-03-04

Kauno „Stumbras“ išplėšė tašką prieš „Atlantą“, neapsieita be muštynių

Trečiadienį Kaune A lygos 13-ojo turo rungtynes žaidė vietos „Stumbras“ ir pastaruoju metu buksuojantis Klaipėdos „Atlantas“. Po atkaklios ir kaip reta dramatiškos kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Įvarčiais pasižymėjo Andrejus Paniukovas ir Diogo Davidas. Rungtynes kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau pavojingų progų susirinkę žiūrovai laukė pakankamai ilgai.