d. katkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. katkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. katkus“.

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

G. Kėvišas patyrė dar vieną pralaimėjimą

Iš pareigų atleistas buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas pralaimėjo dar vieną bylą, susijusią su buvusiomis pareigomis. Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį paskelbė, kad atmeta G. Kėvišo ieškinį byloje, kurioje jis siekė panaikinti dabartinės kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson įsakymą, atšaukusį 2016-ųjų rugsėjį vykusio konkurso į LNOBT vadovus rezultatus.
Aktualijos 2018-02-07

Kovo 11-oji garsenybių akimis: meilė Lietuvai, prisiminimai ir palinkėjimai jaunimui

 Jau tradicija tapo kovo 11-ąją minėti kartu su ryškiausiais metų didvyriais, kuriuos apdovanoja iškilmingoje TV3 ceremonijoje „Lietuvos garbė 2017”. Renginio ir šiais metais nepraleido būrys politikos ir šou verslo atstovų, tik tv3.lt pasidalinusių gražiomis, įkvepiančiomis mintimis apie laisvę. Kodėl svarbu švęsti Nepriklausomybės dieną ir ką linki ateities kartos išsakė Justinas Jankevičius, Donatas Katkus, Virgilijus Aleksa, Asta Valentaitė ir Vitalijus Cololo.
2017-03-11

Garsūs Lietuvos žmonės: valdžios požiūris į kultūrą – tragiškas

Pasaulinė kultūros diena turėtų būti didelė šventė, tačiau Lietuvoje yra šiek tiek kitaip. Balandžio 15-ąją minima meno šakų atstovų diena primena skaudulius, kuriuos lyg Sizifo akmenį metai iš metų ant savo pečių tempia žinomi šalies kultūros žmonės. Kadaise optimizmo sklidina buvusi taurė pradėjo sekti stulbinamu greičiu. Vietos po lietuviška kultūros saule neradęs jaunimas vis dažniau renkasi galimybę pabandyti savo talentą atskleisti užsienyje. O likusieji tėvynėje optimizmu netrykšta.
Į viršų