d. džumhuras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. džumhuras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. džumhuras“.

Ričardas Berankis bosniui neatsirevanšavo

Ričardas Berankis pralaimėjo pirmajame teniso turnyro Vienoje etape. 27-erių lietuvis 4:6, 2:6 nusileido 25-erių bosniui Damirui Džumhurui. R. Berankis užima 126-ąją vietą pasaulio reitinge. D. Džumhuras – 31-ąją.
2017-10-26

Pasaka baigėsi nelaimingai: Ričardas Berankis nusileido turnyro finale

Fantastiškai turnyre Rusijoje žaidusiam Ričardui Berankiui nepavyko laimėti Kremliaus taurės. Geriausias Lietuvos tenisininkas nusileido varžybų finale. R. Berankis 2:6, 6:1, 4:6 buvo priverstas pripažinti Damiro Džumhuro pranašumą. 27-erių lietuvis ATP reitinge rikiuojasi 169-as, 25-erių bosnis D. Džumhuras – 38-as. R. Berankis iki tol turnyre laimėjo visus mačus prieš aukštesnį reitingą turinčius varžovus.
2017-10-22

29-ąją pasaulio raketę įveikęs Ričardas Berankis – turnyro finale!

Ričardas Berankis pateko į turnyro Rusijoje finalą! Geriausias Lietuvos tenisininkas šeštadienį pusfinalyje nugalėjo 29-ąją pasaulio raketę! 27-erių lietuvis 3:6, 6:4, 6:1 buvo stipresnis už 29-erių prancūzą Adrianą Mannarino. Mačas truko valandą 45 minutes. „Tikrai negaliu suprasti, kas įvyko pirmajame sete. Svarbiausia buvo susikaupti ir iki pat pabaigos kovoti dėl kiekvieno taško. Man pavyko“, – po kovos kalbėjo lietuvis.