d. brown

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. brown“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. brown“.

Stambulo „Anadolu Efes“ – per žingsnį nuo kito etapo

Nors Stambulo „Anadolu Efes“ sunkiai prasibrovė į Eurolygos atkrintamąsias, Turkijos ekipa jau atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio. „Anadolu Efes“ 64:60 namuose nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1. Nors rungtynes būsimi nugalėtojai pradėjo vangiai ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:17, antrajame persvėrė svarstykles savo naudai ir prieš pertrauką buvo priekyje 33:27. Trečiajame kėlinyje Stambulo klubas toliau didino pranašumą , laimėjo ketvirtį 18:10, o prieš le...
2017-04-26

Jonas Mačiulis grįžo į aikštę, o 17-mečio vedamas Madrido „Real“ išsikapstė Stambule

Madrido „Real“ klubas buvo per plauką nuo pralaimėjimo, tačiau sugebėjo triumfuoti sunkiose rungtynėse Stambule prieš „Anadolu Efes“ 78:80. Visų rungtynių metu nei viena komanda nebuvo pabėgusi į priekį, o antrajame kėlinyje per keletą minučių dvi nesportines ir dvi technines pražangas užsidirbo „karališkieji“. Tačiau tai iš vėžių neišmušė, madridiečiai šventė 10-ąją pergalę per 15 susitikimų, Turkijos ekipai tai buvo 8-oji nesėkmė.
2016-12-29

Prancūzijoje teisiami du „Opus Dei“ pasekėjai

Du „Opus Dei“ – glaudžiai su konservatyvia katalikų grupe susijusios draugijos – pasekėjai ketvirtadienį Paryžiuje stos prieš teismą, informuoja AP. Jie kaltinami vertę pasekėją daugiau nei dešimtmetį dirbti beveik be atlyginimo. Gynybos advokatai bylą apibūdina kaip susijusią su darbo įstatymu, o „Opus Dei“ atstovė sakė, kad ieškovė savo noru prisijungė prie draugijos. Manoma, kad per bylos svarstymą išaiškės daugiau informacijos apie paslaptingos grupuotės veiklą.