cvirka

Aistros dėl Cvirkos paminklo: rašytojai kibo į atlapus
Aistros dėl Cvirkos paminklo: rašytojai kibo į atlapus (1) 2019.05.24 13:39 Lietuvos rašytojų sąjungos valdyba kreipėsi į kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską bei Vilniaus merą Remigijų Šimašių, ragindami nenukelti sostinės centre esančio paminklo rašytojui ir sovietmečio veikėjui Petrui Cvirkai.
Rekonstruos Cvirkos skverą – Vilniuje jam vietos nebeliks
Rekonstruos Cvirkos skverą – Vilniuje jam vietos nebeliks (2) 2019.05.22 20:30 Vilniuje vėl kyla karas su sovietmečio statulomis. Sostinės valdžia užsimojo nugriauti paminklą rašytojui Petrui Cvirkai kaip sovietinį simbolį. Tačiau Rašytojų sąjunga P. Cvirką ir jam pastatytą paminklą gina. O štai rašytojo anūkas įtaria, kad politika čia tik akių dūmimas naiviems rinkėjams, esą paminklas trukdo ...
Permainos Kėdainių „Nevėžyje”: išvyksta lyderis, į naujas pareigas stoja buvęs treneris
Permainos Kėdainių „Nevėžyje”: išvyksta lyderis, į naujas pareigas stoja buvęs treneris 2019.02.03 18:31 Iškart po sekmadienį vyksiančių Lietuvos krepšinio lygos čempionato rungtynių Alytuje su vietos „Dzūkija“ Kėdainių „Nevėžio“ lyderis Chauncey Levant Collinsas paliks Lietuvą. Taip pat, apsispręsta dėl naujojo trenerio bei klubosporto direktoriaus. „Nevėžis“ už išpirką perleido įžaidėjo Ch.
Į viršų