curtisas jerrellsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „curtisas jerrellsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „curtisas jerrellsas“.

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Šaras apie Milano komandos lietuvius: didelio prioriteto jiems neteiksime

Kauno „Žalgirio“ krepšininkų antradienį laukia žūtbūtinės Eurolygos rungtynės. Lietuvos čempionai namie priims tris lietuvius turinčią Milano „AX Armani“ komandą. Italijos ekipai atstovauja Lietuvos rinktinės nariai Artūras Gudaitis, Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas. A. Gudaitis pelno 9,5 taško, dvitaškius mesdamas 69 procentų taiklumu. Vidurio puolėjas atkovoja po šešis kamuolius ir renka 14,3 naudingumo balo. M. Kuzminsko rodikliai – 11,3 taško, 9,4 naudingumo balo.
2018-03-19

Dviejų lietuvių „Armani“ Eurolygoje neturėjo jokių šansų

Eurolygoje pralaimėjimą patyrė Milano „AX Armani Exchange Olimpia“. Ji antradienį savo aikštėje 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Svečiai 1-ąją minutę atsiliko 0:2, bet spurtavo 12:0 (12:2). „Real“ pirmavo visą likusį rungtynių laiką. 35-ąją minutę Madrido komandos persvara siekė 21 tašką – 81:60. „Real“ dvitaškius metė 54 (23/43), tritaškius – 59 (13/22) procentų taiklumu. Madrido krepšininkai metė tris baudas.
2018-03-13

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.
2017-11-18

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Europos taurė: lietuvių keliuose – rezultatyviausia ir trenerį pakeitusi komandos

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pradeda antrąjį Europos taurės turnyro ratą. Panevėžiečiai Izraelyje žais su vyriausiąjį trenerį pakeitusia komanda. Vilniečiai Ispanijoje varžysis su rezultatyviausia Europos taurės turnyro ekipa. <br> Be lyderio ir su nauju treneriu „Lietkabelis“ pirmajame rate laimėjo trejas rungtynes iš penkerių.
2017-11-15

Pirmieji „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ varžovai. Kas jie?

Trečiadienis – šventė krepšinio gerbėjams. TV6 transliuos Vilniaus „Lietuvos ryto“, TV8 – Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes Europos taurės varžybose. Kokie pirmieji lietuvių varžovai? Panevėžio „Lietkabelio“ – Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) Į Panevėžį atvyksta Izraelio čempionai. Jie praėjusiame sezone lankėsi Vilniuje ir „Lietuvos rytą“ nugalėjo 80:76. Tada daugiausia dėmesio sulaukė „Hapoel“ žaidusi NBA žvaigždė – Amar’e Stoudemire’as.