cristianas garinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cristianas garinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cristianas garinas“.

Kyrgiosas žengė į Vimbldono ketvirtfinalį

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą. Nelengvą pergalę aštuntfinalyje iškovojo australas Nickas Kyrgiosas (ATP-40). Jis po daugiau nei 3 valandų kovos 4:6, 6:4, 7:6 (7:2), 3:6, 6:2 įveikė JAV atstovą Brandoną Nakashimą (ATP-56). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.
2022-07-04

Ženevoje – Rogerio Federerio sugrįžimas

Geriausiu visų laikų pasaulio tenisininku vadinamas Rogeris Federeris po dviejų mėnesių pertraukos vėl grįžta į kortus. Jis išbandys jėgas gimtojoje Šveicarijoje – Ženevoje, kur ant grunto dangos vyks ATP 250 serijos turnyras „Gonet Geneva Open“. 39 metų teniso maestro pastarąjį kartą žaidė kovo mėnesį ATP 500 varžybose Dohoje. Katare jis iš dviejų mačų laimėjo vieną. Daugiau šiemet šveicaras nerungtyniavo. 2020 metais jis dalyvavo vieninteliame turnyre – Australijos atvirajame čempionate.