city thunder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „city thunder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „city thunder“.

Buvusiai savo komandai Sabonis atseikėjo galingą dvigubą dublį

Prieš buvusią savo komandą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniavęs Domantas Sabonas surinko stiprų dvigubą dublį, tačiau jo pergalei neužteko.  Indianos „Pacers“ (45-30) išvykoje 99:107 (27:29, 27:16, 15:31, 30:31) neprilygo Oklahomos „ City Thunder“ (44-31) klubui. Pralaimėjimą lietuvio klubui nulėmė katastrofiškai sužaistas trečiasis kėlinys ir atkarpa 4:27, po kurios dar priekyję buvę „Pacers“ jau atsilikinėjo 7 taškais.
2019-03-28

Kontrolę praradęs Westbrookas šaipėsi iš žurnalisto: praras šimtus tūkstančių

Vienas blogiausių sezono rungtynių sužaidęs Oklahomos „City Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas aikštelėje per dažnai praranda savikontrolę, o už tai gaunamos techninės pražangos pastarajam jau pridarė apčiuopiamų nuostolių. Kaip skelbia ESPN, naktį iš šeštadienio į sekmadienį, dvikovos prieš Oklando „Golden State Warriors“ metu, R. Westbrookas užsidirbo 16-ąją techninę pražangą šiame sezone.
2019-03-17

NBA žvaigždė pratrūko: grasino sudoroti gerbėją ir jo žmoną

Viena ryškiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių, Oklahomos „City Thunder“ atakų lyderis Russelas Westbrookas, įsivėlė į rimtą konfliktą su Jutos „Jazz“ klubo gerbėju. Krepšininkas grasino susidorojimu tiek su pačiu sirgaliumi, tiek su jo žmona. Kelias žodines provokacijas R. Westbrookui pasiuntęs netoliese atsarginių žaidėjų suolelio buvęs gerbėjas netrukus sulaukė keiksmažodžiais perpildyto atsako. „Klausyk, aš tau pažadu.
2019-03-12

Domantas Sabonis pademonstravo aukštą klasę NBA

Ketvirtadienį NBA lygoje „Oklahoma City Thunder“ 109:98 (23:26, 30:29, 34:18, 22:25) nugalėjo „Dallas Mavericks“ ekipą. Domantas Sabonis per 29 minutes surinko 10 taškų (2/3 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.
2017-01-27

„Thunder“ parklupdė varžovus su svariu Domanto Sabonio indėliu

NBA reguliariojo sezono rungtynėse Domantas Sabonis 9 taškais prisidėjo prie „Oklahoma City Thunder“ (16-11) pergalės prieš „Phoenix Suns“ (8-19) klubą 114:101 (30:20, 24:19, 35:30, 25:32), o Russellas Westbrookas 50-ąjį trigubą dublį karjeroje pažymėjo puikiu rekordu. Tradiciškai starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 24 minutes pasižymėjo 9 taškais (2/8 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.