čiprianas marika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čiprianas marika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čiprianas marika“.

Ž.Koseiras: iš tokių pralaimėjimų reikia mokytis

Lietuvos futbolo rinktinės treneris portugalas Žozė Koseiras (Jose Couceiro) po šeštadienį Marijampolėje pralaimėtų 2010 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Rumunijos komanda (0:1) teigė, kad ateityje iš tokių pralaimėjimų reikia pasimokyti, skelbia interneto svetainė futbolas.lt. Vienintelį mačo įvartį 38-ąją min. įmušė Čiprianas Marika (Ciprian Marica). "Šios rungtynės turėjo dvi dalis. Per pirmąsias 45 minutes neturėjome kamuolio, o be jo labai sunku žaisti.
2009-06-07

Rumunai palaužė Lietuvos rinktinę

2010 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos VII atrankos grupės rungtynėse šeštadienį Marijampolėje Lietuvos rinktinė 0:1 (0:1) pralaimėjo Rumunijos komandai. Vienintelį mačo įvartį 38-ąją min. įmušė Čiprianas Marika (Ciprian Marica). Pirmąjį kėlinį iniciatyvą savo rankose turėjo rumunai ir surengė keletą pavojingų atakų. Sužaidus šiek tiek daugiau apie 10 min., progų turėjo ir lietuviai, kėlę du kampinius iš eilės, tačiau smūgiuoti į vartus mūsiškiams nepavyko. 25-ąją min.