Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas phillipsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas phillipsas“.

Britanijos televizijai nutekinti 22 tūkst. „Islamo valstybės“ narių vardai

Dešimtys tūkstančių dokumentų, kuriose esama džihadistų, prisidėjusių prie grupuotės „Islamo valstybė“ (IS), vardų, adresų, telefono numerių ir šeimos kontaktų, buvo nutekinti Didžiosios Britanijos televizijai „Sky News“, transliuotojas pranešė trečiadienį. „Sky“ nurodė, kad vienas nusivylęs buvęs IS narys perdavė tą medžiagą, įrašytą USB laikmenoje, kuri buvo pavogta iš džihadistų vidaus saugumo policijos vadovo.
2016-03-10

NHL lyderis patyrė pralaimėjimą

Penktą pralaimėjimą dvidešimt pirmose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei vieną tašką prarado absoliutus lygos lyderis Otavos "Senators" (33 tšk.) klubas.Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje pirmaujantys "Senators" ledo ritulininkai ketvirtadienį namuose po baudinių serijos 5:6 (2:2, 2:1, 1:2, 0:0, 0:1) nusileido Rytų konferencijos Atlanto pogrupio autsaideriui Pitsbergo "Penguins" (20 tšk.) klubui.
2007-11-23

NHL pirmenybėse - aštuntoji iš eilės Otavos ledo ritulininkų pergalė

Aštuntą pergalę iš eilės bei tryliktą per keturiolika Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynių iškovojo absoliutus čempionato lyderis Otavos "Senators" (26 tšk.) klubas. Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje pirmaujantys "Senators" ledo ritulininkai antradienį namuose 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje pogrupyje esančią Toronto "Maple Leafs" (15 tšk.) komandą.
2007-11-07

NHL Rytų konferencijos nugalėtoją lems septintosios rungtynės

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo nugalėtoją lems septintosios Otavos "Senators" ir Niu Džersio "Devils" klubų rungtynės penktadienį (05.23) Otavoje.
2003-05-22

NHL sezono lyderis Otavos "Senators" nugalėjo tik po dviejų pratęsimų

Pirmadienį trečiosiose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono lyderis Otavos "Senators" klubas svečiuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1. Du įvarčius nugalėtojams, įskaitant pergalingą 3-ią antrojo pratęsimo minutę, pelnė Toddas White`as (Todas Vaitas). Likusio įvarčio autorius svečių gretose - Chrisas Phillip...