Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo nugalėtoją lems septintosios Otavos "Senators" ir Niu Džersio "Devils" klubų rungtynės penktadienį (05.23) Otavoje.

Trečiadienį reguliariojo sezono nugalėtojai "Senators" ledo ritulininkai šeštajame mače svečiuose per pratęsimą 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) įveikė "Devils" komandą bei išlygino konferencijos finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3.

Pergalingą įvartį svečiams 16-ą pratęsimo minutę pelnė gynėjas Chrisas Phillipsas (Krisas Filipsas). Pirmojo įvarčio autorius "Senators" gretose - čekas Radekas Bonkas.

Trečiajame kėlinyje rezultatą išlyginti buvo pavykę Joe Nieuwendykui.

Jei Otavos klubas iškops į Stenlio taurės finalą, "Senators" taps ketvirtąją šio sezono komanda atkrintamosiose varžybose, kuriai pavyktų laimėti seriją varžovui pralaimint dviejų pergalių skirtumu 1:3.