chrisas atkinsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas atkinsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas atkinsonas“.

Argentinoje – Sebastieno Loebo triumfas

Pasaulio automobilių ralio čempionato penktąjį etapą - Argentinos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis „Citroen C4“ automobiliu. Penkiskart pasaulio čempionas Argentinos ralį laimėjo penktus metus iš eilės. Tai buvo penktoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 52-oji karjeroje.
2009-04-27

Pasaulio ralio čempionato starte – prancūzo S. Loebo triumfas

Savaitgalį prasidėjusio pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą – Airijos ralį – laimėjo penkiskart pasaulio čempionas Prancūzijos atstovas 34-erių metų amžiaus Sebastianas Loebas, vairuojantis „Citroen C4“. Nugalėtojo vardą ginantis prancūzas 19 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – 366,75 km, įveikė per 2 val. 48 min. 25,7 sek. Antrąją vietą užėmė jo komandos kolega ispanas Danielis Sordas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 27,9 sek.
2009-02-02

„Citroen“ turės dvi komandas WRC

Pasaulio ralio čempionate (WRC) dalyvaujantis „Citroen“ koncernas oficialiai paskelbė, kad kitų metų sezone turės ne vieną, o dvi komandas. „Citroen Junior Rally Team“ nuo šiol dalyvaus WRC pirmenybėse. Jai atstovaus buvęs „Subaru“ ekipos lenktynininkas Chrisas Atkinsonas, pasaulio jaunimo čempionato laimėtojas Sebastienas Ogier, WRC patirties ragavęs Conradas Rautenbachas ir jaunasis Rusijos talentas Evgeny Novikovas.
2008-12-27

S. Loebas - lyderis bendrojoje įskaitoje

Argentinos ralio - ketvirto šių metų pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju ketvirtus metus iš eilės tapo bei į pirmąją poziciją bendrojoje įskaitoje su 30 taškų pakilo prancūzas Sebastienas Loebas su „Citroen“. Penktojo planetos čempiono titulo siekiantis Prancūzijos lenktynininkas per 21 greičio ruožą daugiau nei pustrečios minutės aplenkė antrąją vietą užėmusį bei į trečiąją poziciją bendrojoje įskaitoje (22 tšk.
2008-03-31

S. Loebas konkurentų Argentinoje neprisileidžia

Argentinos ralio - ketvirto šių metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po antrosios dienos (18 greičio ruožų) tebėra antrąją poziciją bendrojoje įskaitoje užimantis prancūzas Sebastienas Loebas su „Citroen“. Į ketvirtą pergalę iš eilės Argentinos ralyje pretenduojantis bei penktojo planetos autoralio čempiono titulo siekiantis prancūzas daugiau nei minute lenkia į antrąją poziciją iš trečiosios pakilusį norvegą Petterį Solbergą („Subaru“). Trečiąją vietą užimantis australas Chris...
2008-03-30

Argentinos ralyje pirmauja suomis

Argentinos ralio - ketvirto šių metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po keturių greičio ruožų yra sezono lyderis bendrojoje įskaitoje (21 tšk.) suomis Mikko Hirvonenas su „Ford“. Penktadienį jis laimėjo tris greičio ruožus iš keturių bei daugiau nei 50 sekundžių lenkia antrąją poziciją bendrojoje įskaitoje užimantį prancūzą Sebastieną Loebą (20 tšk.) su „Citroen“, kuris šiemet siekia iškovoti penktąjį planetos autoralio čempiono titulą iš eilės.
2008-03-28

Meksikos ralį laimėjo S. Loebas

Pasaulio čempionas prancūzas Sebastienas Loebas (Citroen C4 WRC) laimėjo Meksikos ralį - trečią šių metų čempionato etapą. Tai jau antra prancūzo pergalę šį sezoną, prieš tai jis nugalėjo Monte Karle. Meksikoje S. Loebas laimėjo trečią kartą iš eilės.
2008-03-03

Meksikos ralio lyderiu lieka suomis

Meksikos ralio - trečiojo 2008 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po aštuonių greičio ruožų penktadienį tebėra 22-jų metų suomis Jaris-Mattis Latvala su „Ford“. Suomijos lenktynininkas 9,6 sekundės lenkia keturiskart planetos autoralio čempioną prancūzą Sebastieną Loebą („Citroen“). Trečiojoje pozicijoje esantis australas Chrisas Atkinsonas („Subaru“) ralio lyderiui pralaimi 22,4 sekundės:1. Jari-Matti Latvala (Suomija), „Ford“    1 val. 23 min. 38,6 sek.
2008-03-01

Prancūzas Monte Karlo ralyje jau laimėjo dešimt ruožų

Po trečiosios Monte Karlo ralio - pirmojo 2008 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - dienos lyderio poziciją dar labiau sustiprino penktojo planetos autoralio čempiono titulo siekiantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Praėjusių metų Monte Karlo nugalėtojas per tris dienas jau laimėjo dešimt greičio ruožų iš keturiolikos ir artimiausią persekiotoją - į antrą vietą pakilusį suomį Mikko Hirvoneną ("Ford") - lenkia daugiau, kaip dviem minutėmis.