CFMOTO Thunder Racing Team

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „CFMOTO Thunder Racing Team“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „CFMOTO Thunder Racing Team“.

Naktinis „Rallye Breslau“ etapas Antanui Kanopkinui prasidėjo chaotiškai: „Pusė dalyvių pasiklydo dar iki starto“

Ketvirtadienis Lenkijoje, „Rallye Breslau“ besivaržantiems sportininkams buvo bene ilgiausia diena savaitėje – ryte dalyviai turėjo įveikti 300 kilometrų, iš kurių pusę sudarė greičio ruožai, o vakare jų laukė naktinis etapas. „CFMOTO Thunder Racing Team“ pilotai sako, kad tikroji drama prasidėjo dar iki naktinio starto, kai užklupo lietus ir prasidėjo chaosas tarp dalyvių. „Šiais metais naktinį greičio ruožą pavyko įveikti be nesklandumų – vos kelios mažos klaidelės.
2024-06-28

Antanas Kanopkinas po antros dienos Breslau ralyje: „Šiandien trasoje buvo pavojinga“

Antradienį „Rallye Breslau“ dalyviams teko paplušėti – priešpiet startavęs greičio ruožas sportininkams tapo tikru išbandymu. Pusantro šimto kilometrų besitęsusi trasa buvo sudaryta taip, kad sportininkams ne kartą teko važiuoti paskui kitų klasių dalyvius, o tai reiškia, kad neišvengiamai teko atlikti ne vieną lenkimą tirštose dulkėse. „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai sėkmingai pasiekė finišą, tačiau skirtingai nei pirmąją ralio dieną – vakaro su knyga rankose šiandien neleis.
2024-06-25

Antanas Kanopkinas išvyksta į varžybas Lenkijoje: „Parodysime tikrąją lenktynininko kasdienybę“

Visai netrukus Lenkijos vakarinėje dalyje, Zaganės mieste, startuos jubiliejinės, trisdešimtos, „Rallye Breslau“ varžybos, prie kurių starto linijos stos daugiau nei trys šimtai dalyvių. Tarp jų ir trys „CFMOTO Thunder Racing Team“ keturračiai – komandai tai jau šeštasis startas šiose varžybose. Artėjančios varžybos žada būti sudėtingos – laukia net du maratoniniai greičio ruožai, teks varžytis naktį, o itin sudėtinga navigacija ir didelė konkurenciją viską tik paaštrins.
2024-06-20

Antra ir labai ilga ralio pilotų diena Graikijoje: „Perkaitinti stabdžiai ir prakirsta guma, o visa kita puiku“

Antradienį Graikijoje vykstančiame „Hellas Rally Raid“ ralyje sportininkai turėjo įveikti beveik 300 kilometrų slidžiose kalnų trasose. Pirmąją šių varžybų dieną „CFMOTO Thunder Racing Team“ pilotai suprato, kad trasos yra slidžios ir atitinkamai pakoregavo savo vairavimą, tad ši, viena ilgiausių dienų, nesukėlė jokių nemalonių iššūkių. „Dar viena diena baigta. Truputį teko paklaidžioti, tuomet atsilošti prarastą laiką. Reziumuojant galima sakyti, kad technika grįžo sveika.
2024-05-28

Dakaro ralyje dalyvavęs Antanas Kanopkinas lenktyniaus Graikijoje

Šis lenktynių sezonas keturračių komandai įtemptas – artėjant vasarai „CFMOTO Thunder Racing Team“ keturračiai kirs jau trečiąją šių metų starto arką. Gegužės 27 Graikijoje startuos savaitės trukmės „Hellas Rally Raid“, kuriame komandą atstovaus Antanas Kanopkinas ir Gaetanas Martinezas. „Laukia labai įdomi savaitė. Svarbus dalykas yra tai, kad trasa nuo tos, kuri organizatorių buvo suplanuota, labai pasikeitė. Vis gauname pranešimus apie dideles liūtis ir vandenį, atsirandantį trasoje.
2024-05-23

Lietuviai atranda keturračius: į juos sėda ne tik ieškodami pramogų

Lietuvai atlaikius paskutinį žiemos pasispardymą ir pagaliau įsigalėjus šiltajam sezonui vis daugiau entuziastų savaitgaliais nukabina šalmą nuo vinies ir rangosi į motociklininko kostiumą. Tačiau nebūtinai kiekvienas iš jų renkasi dviratį plieninį žirgą. Specialistai pastebi, kad mūsų krašte vis labiau populiarėja keturračiai motociklai.
2024-05-14

Priešpaskutinę ralio dieną „CFMOTO Thunder Racing Team“ trasoje teko kovoti dėl centimetrų ir sekundžių

Portugalijoje vykstantis ralis slenka link pabaigos, tačiau įtampa sportininkams tik didėja. Keturračių įskaitoje važiuojantys „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai šeštadienį įveikė daugiau nei penkis šimtus kilometrų, iš kurių net 253 sudarė greičio ruožas. Ir visi šie kilometrai, finišavę pasakojo lenktynininkai, buvo itin įtempti dėl susiklosčiusios situacijos rezultatų lentelėje.
2024-04-07

Atotrūkį nuo lyderių sumažinęs Antanas Kanopkinas: „Teko važiuoti pavojingomis kalnų viršūnėmis“

„BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ dalyviams penktadienį teko įveikti kol kas ilgiausią maršrutą per vieną dieną – viso sportininkai nuvažiavo daugiau nei šešis šimtus kilometrų ir kirto valstybės sieną. Maratoninis bivakas įsikūręs Badachoso mieste Ispanijoje, kur sportininkai praleis vieną naktį, o mechanikai turės tik tris valandas darbui prie technikos.
2024-04-06

Antanas Kanopkinas po antros „BP Ultimate Rally Raid Portugal“ dienos: „Diena tradiciškai šlapia“

Ketvirtadienį Portugalijoje vykstančio trečiojo pasaulio ralio reido čempionato etapo dalyviai įveikė jau antrąją sportinę dieną. Viso jiems teko įveikti 166 sportinius kilometrus, kurie nepagailėjo klampių iššūkių. „CFMOTO Thunder Racing Team“ keturratininkai preliminariai užfiksavo trečiąją ir ketvirtąją vietas savo klasėje. „Diena tradiciškai šlapia, trasa siaura. Blogiausias dalykas buvo tai, kad vienoje baloje teko strigti. Tiesą sakant ten būtų pagelbėjusi ir gervė.
2024-04-04

Pirmieji „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos kilometrai Portugalijoje: pradžia nebuvo labai maloni

Trečiadienį Portugalijoje, Grandolos mieste beveik pusantro šimto ekipažų kirto „BP Ultimate Rally-Raid Portugal“ starto arką – tai jau trečiasis pasaulio rali reido čempionato etapas. Šiose lenktynėse „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandą atstovauja Antanas Kanopkinas ir Gaetanas Martinezas. Pirmąją ralio dieną sportininkai startavo ir finišavo tame pačiame mieste ir viso turėjo įveikti kiek mažiau nei du šimtus kilometrų, iš kurių 101 sudarė greičio ruožas.
2024-04-03
REKLAMA
REKLAMA

Kartu su Vaidotu Žala Pasaulio ralio reido čempionate startuosiantis Antanas Kanopkinas: „Konkurencija čia bus labai didelė“

Iš karto po Velykų, balandžio antrąją dieną Portugalijoje startuos trečiasis pasaulio rali reido čempionato etapas ir vienintelis, kuris vyks Europoje. Per penkias dienas dalyviams teks įveikti 1000 kilometrų Portugalijos ir Ispanijos žvyrkeliais, paplūdimiais ir kalnais. Tai taip pat bus ir antrasis „CFMOTO Thunder Racing Team“ startas šiame čempionate šiemet. Komandai Europos pietuose vykstančiose lenktynėse atstovaus du sportininkai: Antanas Kanopkinas ir prancūzas Gaetanas Martinezas.
2024-03-29

Lietuvoje įkurta motociklų vairavimo akademija: profesionalai padės tobulinti vairavimo įgūdžius

Statistika rodo, jog motociklų Lietuvos gatvėse nuosekliai didėja jau ne vienerius metus – štai vien per 2023 metus pirmą kartą Lietuvoje registruoti net 10 876 motoroleriai bei motociklai. Augant motociklininkų kiekiui keliuose, lygiagrečiai atsirado poreikis važiavimo šiomis transporto priemonėmis įgūdžių tobulinimui ir visai neseniai Lietuvoje buvo įkurta motociklų vairavimo akademija, kurioje norintieji galės pagilinti tiek savo teorinius, tiek praktinius vairavimo įgūdžius.
2024-03-12

Antanas Kanopkinas: „Šiandien trasoje buvau nuklydęs pagrybauti. Ne kartą“

Dešimtas Dakaro ralio greičio ruožas įveiktas. Šiandien dalyviai važiavo kilpinį greičio ruožą Al Ulos miesto apylinkėse ir viso turėjo įveikti daugiau nei 600 kilometrų, o iš jų 371 sudarė greičio ruožas. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos pilotas Antanas Kanopkinas pasiekęs finišą juokavo, kad taip anksti finišavus nežinos ką veikti likusią dienos dalį. „Ryte prigrybavau. Vienoje vietoje, kitoje, trečioje.
2024-01-17

Antanas Kanopkinas po pirmadienio: „Pirma dalis patiko, o antra... panaudojau daug keiksmažodžių“

Antroji savaitė Dakaro ralyje prasidėjo vienu po kito sunkiais greičio ruožais. Nors dienų iki finišo lieka vis mažiau, organizatoriai sportininkams dar neleidžia nė trupučio atsipalaiduoti. Pirmadienio greičio ruožą įveikęs Antanas Kanopkinas pasakojo, kad šiame greičio ruože labiausiai kentėjo technika. „Pirma dienos dalis patiko ir buvo tikrai gera, o antroje dalyje išnaudojau visus keiksmažodžius, kokius pamenu.
2024-01-15

Apmaudi Dakaro maratono pabaiga: prieš pat finišą Antanas Kanopkinas susidūrė su problemomis

Sėkmingai antrąją 48 valandų maratono dieną pradėjęs Antanas Kanopkinas paskutinėje greičio ruožo atkarpoje susidūrė su pačia nemaloniausia kliūtimi. Likus vos 10 kilometrų iki maratono finišo, lietuviui baigėsi degalai. Iki sustojimo trasoje, A. Kanopkinas stabiliai ir užtikrintai įveikinėjo likusią greičio ruožo atkarpą ir preliminarių rezultatų lentelėje užėmė 6-ą vietą.
2024-01-12

Antanas Kanopkinas po antrojo Dakaro ralio greičio ruožo: „Sekmadienis paserviravo viską, ko mažiausiai norėjau“

Dakaro ralio direktorius Davidas Castera prieš startą minėjo, kad pirmieji greičio ruožai bus itin sudėtingi, kad dalyviai iš karto pajustų kas turima omenyje šias varžybas vadinant sunkiausiomis pasaulyje. Sekmadienio greičio ruožą įveikęs „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos lenktynininkas Antanas Kanopkinas nevyniojo žodžių į vatą ir sakė, kad diena buvo ypatingai sunki, o ją apkartino techniniai nesklandumai.
2024-01-07

Antanas Kanopkinas pasidalino pirmais įspūdžiais iš Dakaro – teko šildytis prie keturračio duslintuvo

Penktadienį Saudo Arabijoje sportininkai pagaliau galėjo pajausti tikrą Dakaro ralio dvasią – jiems teko įveikti daugiau nei šimtą kilometrų pervažiavimų ir 27 km prologą. Tiesa, rezultatai čia nulems tik šeštadienio starto pozicijas, tad greičiausiojo savo tempo niekas rodyti dar neskubėjo.
2024-01-05

Prieš Dakaro ralio startą vykusiuose testuose „CFMOTO Thunder Racing Team“ susidūrė su nesklandumais

Kelios dienos prieš Dakaro ralio startą yra skirtos atlikti paskutinius komandų pasiruošimus alinančiam maratonui. Svarbu atlikti administracines ir technines patikras, paruošti bivako techniką artėjančioms kelionėms, o taip pat ir išbandyti sportinę techniką bei priprasti prie Saudo Arabijos akmenynų bei smėlynų.
2024-01-04

Pirmame savo Dakaro ralyje dalyvausiantis keturratininkas Antanas Kanopkinas: „Man reikia iššūkio ir išbandymo“

Jau netrukus, būrys sportininkų iš Lietuvos iškeliaus į Saudo Arabiją, kurioje penktąjį kartą įvyks tūkstančius žiūrovų kasmet pritraukiantis Dakaro ralis. Kaip ir praėjusį kartą, iš Vilniaus oro uosto išvyks visiems puikiai pažįstami sportininkai: Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Rokas Baciuška, tačiau kartu su jais į saulėtąją Saudo Arabiją iškeliaus ne vienas Dakaro ralio krikšto laukiantis sportininkas.
2023-12-23

Paskutinį Maroko ralio greičio ruožą įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai: „Tai buvo vienas lengviausių ralio ruožų“

Ralio savaitė Maroke pagaliau baigėsi – nors pradžia buvo sudėtinga ir nežadėjo, kad bus lengva, finišas pagaliau pasiektas. Per penkias dienas sportininkai įveikė daugiau nei du tūkstančius kilometrų, kuriuos sudarė itin aštrūs akmenys, painios kopos ir žvyrkeliai. Daugeliui šis ralis baigėsi gerokai anksčiau – kiekviena diena mesdavo savo iššūkių ir finišą pasiekdavo mažiau dalyvių, nei ryte stojo prie starto linijos.
2023-10-19

Paskutinį Maroko ralio greičio ruožą įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai: „Tai buvo vienas lengviausių ralio ruožų“

Ralio savaitė Maroke pagaliau baigėsi – nors pradžia buvo sudėtinga ir nežadėjo, kad bus lengva, finišas pagaliau pasiektas. Per penkias dienas sportininkai įveikė daugiau nei du tūkstančius kilometrų, kuriuos sudarė itin aštrūs akmenys, painios kopos ir žvyrkeliai. Daugeliui šis ralis baigėsi gerokai anksčiau – kiekviena diena mesdavo savo iššūkių ir finišą pasiekdavo mažiau dalyvių, nei ryte stojo prie starto linijos.
2023-10-19

Pirmasis Maroko ralio greičio ruožas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandai nepašykštėjo iššūkių

Šeštadienį sportininkai pradėjo pirmąją sportinę dieną Maroko ralyje – viso jie turėjo įveikti daugiau nei 700 kilometrų, kurių beveik pusę sudarė greičio ruožas. „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkams tai buvo sudėtingas iššūkis: vienam iš jų teko rinktis tarp rizikos likti dykumoje sutemus arba gauti net kelias valandas baudų, reiškiančias gerokai apsunkintą kovą dėl gero rezultato.
2023-10-15

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos vadovas: „CFMOTO“ keturratį išvysime prie Dakaro ralio starto linijos“

Lenktynininkas ir komandos vadovas Antanas Kanopkinas pasakojo, kad pirmą kartą viešai išsakęs savo lūkestį apie komandos startą Dakaro ralyje prieš kelis metus negalvojo, jog šis tikslas yra taip sunkiai pasiekiamas. „Tuomet išsikėlus tokį tikslą viskas atrodė paprasčiau. Akivaizdu, kad trūko tiek gebėjimų, tiek ir suvokimo bendrai apie tai, kas yra tas Dakaro ralis.
2023-10-02

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos vadovas: „CFMOTO“ keturratį išvysime prie Dakaro ralio starto linijos“

Lenktynininkas ir komandos vadovas Antanas Kanopkinas pasakojo, kad pirmą kartą viešai išsakęs savo lūkestį apie komandos startą Dakaro ralyje prieš kelis metus negalvojo, jog šis tikslas yra taip sunkiai pasiekiamas. „Tuomet išsikėlus tokį tikslą viskas atrodė paprasčiau. Akivaizdu, kad trūko tiek gebėjimų, tiek ir suvokimo bendrai apie tai, kas yra tas Dakaro ralis.
2023-10-02

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda baigė „Dinaric“ ralį: rezultatai – džiugina

Ką tik pasibaigęs „Dinaric“ ralis „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos istorijoje bus įrašytas kaip vienas sudėtingiausių, tačiau net ir po visų išbandymų pasiekus finišą galima džiaugtis rezultatais. Nuo pirmadienio varžęsi sportininkai šeštadienį pagaliau kirto finišo liniją ir galėjo lengviau atsipūsti, mat iššūkių netrūko net ir paskutinę dieną, kai teko įveikti kiek per 70 kilometrų.
2023-08-27

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai praleido vieną geriausių dienų „Dinaric“ ralyje

Džiaugtis ralio rezultatais galima tik pasiekus finišo liniją, tačiau sėkmingi tarpiniai rezultatai pakelia lenktynių dvasią. Būtent tokia diena „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkams buvo penktadienis. Antrąją maratono dieną, prieš kurią dalyviai negalėjo gauti jokios mechanikų pagalbos, komandos sportininkai įveikė be didesnių iššūkių ir užėmė solidžias vietas bendroje įskaitoje.
2023-08-26

Ketvirtoji diena „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandai „Dinaric“ ralyje pagaliau buvo ramesnė

Jau beveik savaitę vykstantis „Dinaric“ ralis keturračiais lenktyniaujančiai komandai šiemet negaili sudėtingų iššūkių. Jau pirmąją lenktynių dieną dėl avarijos iš lenktynių pasitraukė Antanas Kanopkinas. Kitas dienas sportininkams teko tvarkytis su labai sudėtingomis trasomis bei dėl to kylančiais techniniais ir navigaciniais iššūkiais. Ketvirtoji diena, pagaliau, buvo ramesnė.
2023-08-25

Trečioji „Dinaric“ ralio diena: finišą vos pasiekė abu „CFMOTO Thunder Racing Team“ pilotai

„Dinaric“ ralis persivertė į antrąją pusę, o trečioji ralio diena iš sportininkų pareikalavo atiduoti visas turimas jėgas bei pasiekti technikos galimybių ribas. Viso trečią ralio dieną dalyviams teko įveikti daugiau nei 400 kilometrų, iš kurių 357 sudarė greičio ruožas. Trasa driekėsi kalnais, tad teko patirti ir aukščio skirtumus bei dažnus kilimus ir nusileidimus.
2023-08-24

Antroji „Dinaric“ ralio diena: varžybas tęsia tik du „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai

Antroji Kroatijoje vykusio ralio diena žadėjo būti ilga, sudėtinga, tačiau, kaip organizatoriai žadėjo – įsimintina. Tiesa, keturračiais lenktyniaujančiai komandai ji įsimintina tapo dėl visai kitokių priežasčių, mat vos jai prasidėjus viskas pasisuko netikėtai ir vienas komandos narių turėjo pasitraukti iš lenktynių ir net lankytis ligoninėje. „Klaidos kainuoja. Ryte padarėme techninę klaidą, dėl kurios pervažiavime iki starto praradau šiek tiek laiko ir norėjau atsigriebti.
2023-08-23

„Dinaric“ ralis „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandai prasidėjo užtikrintai: sportininkams teks prisitaikyti prie itin sudėtingų sąlygų

Stipriausi Europos lenktynininkai šią savaitę leidžia Kroatijos kalnuose – čia prasidėjo „Dinaric“ ralis. Organizatoriai žada, kad sportininkams teks įveikti itin sudėtingas trasas ir tuo pačiu pasimėgauti viską atperkančiais vaizdais. Po pirmosios dienos visi trys „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai fiksavo puikius rezultatus bendroje įskaitoje.
2023-08-22

„CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai priešpaskutiniame „Breslau“ ralio greičio ruože atidavė visas jėgas

Breslau ralis artėja link finišo, bet sportininkai negali nė trupučio atsipalaiduoti. Ketvirtadienį jiems teko įveikti du greičio ruožus, kurių bendras kilometrų kiekis siekė beveik du šimtus. Dvi dienas pylęs lietus pagaliau aprimo ir dalyviai vėl prisiminė, ką reiškia važiavimas kylant dulkėms. „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai turėjo skirtingas dienos patirtis: vienam teko tvarkytis su navigaciniais, kitam – su techniniais ir fiziniais iššūkiais.
2023-06-30

Naktinį „Breslau“ ralio greičio ruožą įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai: „Gausus lietus sukėlė savų iššūkių“

Sportininkai dar prieš šio ralio startą sakė, kad tai nebus lengvas pasivažinėjimas parke. Antradienio trasa patvirtino šias prognozes – dalyviams teko įveikti aštuoniasdešimties kilometrų greičio ruožą, kuris prasidėjo ir baigėsi jau tamsoje. Tam, kad viskas nebūtų per daug paprasta, sportininkus didžiąją laiko dalį lydėjo stiprus lietus, apsunkinęs ne tik patį važiavimą, bet ir navigaciją.
2023-06-28

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos diena Breslau ralyje: „Ši diena nebuvo lengva“

Lenkijoje vykstančiame viename didžiausių Europos bekelės ralių „Breslau Rallye“, pirmadienį sportininkams teko įveikti 150 kilometrų, kurių net 145 sudarė greičio ruožas. Diena buvo karšta ir sausa, tad važiavimą apsunkino dulkės, sukeltos kitų dalyvių. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai pasiekę finišą pasakojo, kad pirmadienis nebuvo lengvas, tačiau jų lenktynių dvasios menki nesklandumai tikrai nepalauš.
2023-06-27

Iš „Perimetras Series Sport“ varžybų „CFMOTO Thunder Racing Team“ sugrįžo su prizininkų taurėmis

Savaitgalį Jonavos rajone, Gaižiūnų poligone įvyko pirmasis „Perimetras Series Sport“ etapas, prie kurio starto linijos stojo net 39 ekipažai. Tarp dalyvių startavo ir „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai, prieš šias lenktynes išsikėlę sau tikslus ne tik siekti aukštų pozicijų, bet ir pasiruošti artėjančiam „Breslau“ raliui Lenkijoje, kuriame susirenka pajėgiausi sportininkai iš Europos.
2023-05-31

Į artėjančias „Perimetro“ varžybas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda atvyks atsinaujinusi

Kovo mėnesį keturračių komanda iš Abu Dabyje vykusio pasaulio čempionato parsivežė ne tik trečiosios vietos medalį, bet ir patobulinimų sąrašą, kuriuos turėjo atlikti savo sportinei technikai. Visų šių darbų atlikimo terminas buvo aiškus – ateinantį savaitgalį vyksiantis pirmasis „Perimetro“ etapas Jonavos rajone. Komanda čia startuos ne tik daug atnaujinimų įgavusia technika, bet ir kitokia sudėtimi, nei lenktyniaudavo iki šiol.
2023-05-25

Antroji sportinė „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos diena Abu Dabyje: trečio lygio kopos ir ilgos valandos dykumoje

Antradienį sportininkai Jungtinių Arabų Emyratų smėlynuose turėjo įveikti 365 kilometrus, kurių 257 kaip įmanoma greičiau – tiek sudarė greičio ruožą. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkas Antanas Kanopkinas į bivaką grįžo tik leidžiantis saulei – keturratis ir vėl turėjo degalų sistemos problemų, tad teko praleisti ne vieną valandą alinančiame smėlynų karštyje. „Nepasiekus degalų papildymo zonos, kuri buvo viduryje trasos, pradėjo gesti keturračio variklis.
2023-02-28

Pirmadienį „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai pasiekė finišą neslėpdami šypsenos veiduose

„Abu Dhabi Desert Challenge“ dalyviams pirmadienis prasidėjo anksti – šiandien pirmoji tikra lenktyninė šio pasaulio čempionato etapo diena, per kurią dalyviai turėjo įveikti apie 400 kilometrų, iš kurių daugiau nei pusę sudarė greičio ruožas. „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai pasiekė finišą neslėpdami šypsenos veiduose, tačiau trasoje teko stoti dėl nenumatytos priežasties. „Trasa buvo labai gera, turėjome ir didelio greičio, ir aukštų kopų.
2023-02-27

„Abu Dhabi Desert Challenge“ prologą įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos lenktynininkai: „Pirmieji kilometrai nuteikė pozityviai“

Už 250 kilometrų nuo Abu Dabio, nedideliame Al Dhannah mieste sekmadienio popietę įvyko antrojo ralio reido pasaulio čempionato etapo oficialus startas bei septynių kilometrų prologas. Beveik šimtas dalyvių, pervažiavę atidarymo arką, taip pat turėjo įveikti ir atvirame lauke išraizgytą trasą, pagal kurios įveikimo laiką spręsis rytojaus starto pozicijos.
2023-02-27

Į „Abu Dhabi Desert Challenge“ atvykę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai: „Iškart pajutome kultūrinius skirtumus“

Dar nespėjus nugulti Dakaro dulkėms, Abu Dabyje startuoja pasaulio ralio reido čempionato antrasis etapas. Nors Dakaro ralyje šiemet startuoti nepavyko, „CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda jau laukia savo pirmojo starto pasaulio čempionate sekmadienį. Savaitės viduryje į Jungtinius Arabų Emyratus atvykę komandos nariai turėjo išspręsti ne vieną galvosūkį, tačiau iki starto likus mažiau nei parai komandos nariai sako, kad yra pasiruošę šturmuoti kopas.
2023-02-25

„CFMOTO Thunder Racing Team“ atskleidė ką patiria sportininkai maratoninėse lenktynėse

Lenktynininko profesija gali skambėt labai jaudinančiai – užtenka sėsti į automobilį ar ant motociklo ir vairuoti, nesirūpinant niekuo kitu, tačiau taip yra nebent Formulėje 1 ar kitose aukšto lygio žiedinėse lenktynėse, kuriose didelės mechanikų komandos visada laukia už kampo. Ralio reido lenktynėse, tokiose kaip Dakaro ralis ar „Abu Dhabi Desert Challenge“, kuriame jau ne už ilgo startuos „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai, būti vien greitu vairuotoju toli gražu negana.
2023-02-07

Naują sezoną pradedanti „CFMOTO Thunder Racing Team“: „Mes čia atėjome ilgam“

Metams įsibėgėjant „CFMOTO Thunder Racing Team“ lenktynių komanda partneriams ir gerbėjams pristatė savo artimiausio sezono planus, naują komandos narį ir parodė įrengtą daugiafunkcį lenktynių sunkvežimį. Praėjusiais metais demonstravę puikius rezultatus, sportininkai žada nemažinti tempo ir ateinančiais metais, o vienas pagrindinių jų tikslų išlieka toks pat – startas Dakaro ralyje.
2023-01-25

Po sėkmingų metų „CFMOTO Thunder Racing Team“ kelia naujus tikslus

Keturračiais lenktyniaujanti komanda „CFMOTO Thunder Racing Team“ metų pradžioje visiems paskelbė apie savo sezono tikslus, kurių pagrindinis buvo startas ateinančiame Dakaro ralyje ir mėnuo lenktyninių dienų. Nors šimtu procentų įgyvendinti šių tikslų nepavyko, pažvelgus į sezono rezultatus komandos nariai džiaugiasi – sportininkai per sezoną startavo keturiuose dideliuose raliuose ir visuose juose lipo ant podiumo.
2022-12-13

Lenktynių logistika: „CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda konstruoja visą kompleksą ant ratų

Nors iš pirmo žvilgsnio stebint lenktynes atrodo, kad svarbiausia ten lenktyniauti, sėkmingas startas bei finišas reikalauja daug dedamųjų, o viena jų yra logistiniai sprendimai, kurie lenktynių pasaulyje būna patys įvairiausi.
2022-10-27

Balkanų ralis įveiktas: taurė ir pirmoji vieta sezono įskaitoje

Po savaitės laiko lenktyniavimo Rumunijoje sportininkai pasiekė finišą. Per penkias lenktynių dienas „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkams teko patirti pačių įvairiausių išbandymų: nuo suprastėjusios sveikatos lenktynių pradžioje iki virtimų, prakirstų padangų ir gamtos išdaigų, apsunkinusių lenktynes. Tačiau jau ne kartą įrodę savo sugebėjimus sportininkai įveikė visus išbandymus, o vienas jų į namus vežasi viso sezono nugalėtojo titulą.
2022-10-03

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos ketvirta diena Balkanų ralyje džiugina rezultatais

Sportininkai, dalyvaujantys Balkanų ralyje Rumunijoje, ketvirtadienį įveikė priešpaskutinę ralio dieną – penktadienį spręsis ne tik šio ralio, bet ir organizatorių įsteigtos viso sezono taurės nugalėtojai. „ CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai prieš šį ralį užėmė pirmąją ir antrąją bendros lentelės vietas, tačiau švęsti dar per anksti. Iki šiol susidūrę tiek su sveikatos negalavimais, tiek su technikos kaprizais, šiandien dalyviai gavo ir sudėtingų bei pavojingų kelių.
2022-09-30

„Balkan Offroad Rallye“ dalyvaujanti „CFMOTO Thunder Racing Team“: „Visą diena spaudžiau, o rezultatas tik aštunta vieta“

Rumunijoje vykstančiame Balkanų ralyje trečiadienis sportininkams buvo kol kas ilgiausia diena. Dalyviams reikėjo persikelti į antrą šio ralio bivaką, o iki jo teko įveikti beveik 190 greičio ruožų kilometrų ir daugiau nei 120 kilometrų pervažiavimuose. Po itin greito vakarykščio greičio ruožo, ši diena prasidėjo taip pat „pilna rankena“, o „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkams tai nebuvo į naudą. „Šiandien trūksta greičio – tai atsispindi ir rezultate.
2022-09-28

„CFMOTO Thunder Racing Team“ komanda įveikė „Balkan Offroad Rallye“ prologą: „Dalyvius užpuolė virusas“

Rumunijoje prasidėjo savaitę truksiantis „Balkan Offroad Rallye“, į kurį susirinko daugiau nei šimtas ekipažų iš skirtingų šalių. Sekmadienį dalyviams teko įveikti 15 kilometrų prologą, pagal kurio rezultatus dalyviai startuos pirmadienio greičio ruožuose. „ CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai pasiekė sekmadienio greičio ruožo finišą, tačiau nepavyko išvengti incidentų. Lenktynininkai atviravo, kad jau pirmieji kilometrai išduoda apie tai, jog laukia tikrai sudėtinga savaitė.
2022-09-26

„Balkan Offroad Rallye“ dalyvausianti „CFMOTO Thunder Racing Team“: „Laukia labai įtempta kova“

Sekmadienį Rumunijoje prasidės šešias dienas truksiantis „Balkan Offroad Rallye“, į kurį išvažiavo ir „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai. Startas šiame renginyje komandos keturratininkams jau ne pirmas, tačiau prieš šį situacija pakankamai įtempta – abu komandos sportininkai prieš startą užimą aukščiausias vietas bendroje „RBI Grand Masters“ lentelėje, o norint jas išlaikyti reikės pasistengti.
2022-09-22

Dakaro ralio organizatoriai „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandai užkirto kelią į žinomiausią pasaulio maratoną

Keturratininkų Antano Kanopkino bei Adomo Gančieriaus duetas metų pradžioje paskelbė, kad pagrindinis jų šio sezono tikslas buvo turėti bent 30 sportinių dienų ir taip pasiruošti vienam didžiausių iššūkių – artėjančiam Dakaro raliui. Tiesa, prasidėjus registracijoms į šį iššūkį, komandai teko pakeisti savo planus, mat vietų artėjančiame Dakaro ralyje visiems neužteks.
2022-08-22

Varginantį trečiadienį praėję „CFMOTO Thunder Racing“ komandos nariai: „Labai geras greičio ruožas“

Įpusėjus vienoms didžiausių Europoje vykstančių rally-raid tipo varžybų Lenkijoje, dalyviams teko patirti ilgą ir varginantį trečiadienį. Tiesa, nors diena ir užsitęsė, sportinių kilometrų susukti teko nedaug. Visas, daugiau nei 200 ekipažų, karavanas kartu su palaikančiais komandos nariais pirmoje dienos pusėje persikėlė į naują bivaką, esantį šalia Drawsko Pomorskie poligono.
2022-06-30
Į viršų