čanakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čanakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čanakas“.

Lietuvos prezidento akivaizdoje – dramatiška „Lietkabelio“ pergalė Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelis“ (2/4) Europos taurėje iškovojo dramatišką pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai savo arenoje po įtemptos kovos 100:96 (30:14, 17:25, 25:22, 28:35) palaužė Breso Burgo JL (Prancūzija) klubą (4/2. Tai buvo pirmoji Lietuvos klubo pergalė Europos taurėje po beveik mėnesio pertraukos. Prancuzijos klubas iki šiol buvo patyręs tik vieną pralaimėjimą.  Pirmajame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 16 taškų pranašumą.
224 2023-11-07

„Lietkabelio“ kelionė į atostogų salą baigėsi pralaimėjimu: neprilygo čempionams

Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurėje lieka su viena pergale. Nenado Čanako auklėtiniai tolimojoje Ispanijos saloje 77:87 (15:21, 16:17, 29:29, 17:21) pralaimėjo vietos „Gran Canaria“ ekipai ir patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes. Lietuvos klubas su titulą ginančiais čempionais žaidė garbingai – po trijų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai. Vis tik atėjus ketvirtajam kėliniui „Gran Canaria“ įjungė aukščiausią pavarą ir nutolo nepavejamai.
58
2023-11-01

Martynas Purlys pakomentavo Čanako sugrįžimą: iš trenerio tikisi tik vieno dalyko

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ gretose permainos – vyriausiojo trenerio poste Robertą Štelmaherį keičia į Aukštaitiją sugrįžtantis Nenadas Čanakas. Vasarą Panevėžį po penkių sezonų palikęs Nenadas Čanakas stojo prie Ankaros „Turk Telekom“ ekipos vairo, tačiau šios savaitės pradžioje buvo atleistas. Su Turkijos sostinės klubu 47-erių strategas iškovojo dvi pergales ir patyrė dvi nesėkmes vietinėse pirmenybėse, Europos Taurėje laimėjo kartą per trejas rungtynes.
56 2023-10-27

Ketvirtus metus iš eilės LKL medalius iškovojęs Čanakas: „Dabar reikia švęsti“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ketvirtą sezoną paeiliui pasidalino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) medaliais. Šįkart atiteko bronza. Panevėžiečiai uždarė mažojo finalo seriją Šiauliuose, įveikdami Jonavos „CBet“. 4 metai, 8 medaliai – neeilinis stabilumas komandai su 1,7 mln. eurų biudžetu. „Labai didžiuojuosi savo žaidėjais ir esu labai laimingas, – po mačo kalbėjo Nenadas Čanakas. – Kalbant apie rungtynes, žinojome, ko norime gynyboje. Padarėme gerą darbą gynyboje.
309
2023-06-09

Nenadas Čanakas po pergalės perspėjo: „Tai nėra mano žaidimo filosofija“

„Šį vakarą laimėjome, nes pataikėme neįtikėtinai“, – po puikios pergalės Europos taurės varžybose konstatavo Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas. Trečiadienį „Lietkabelis“ (4/5) savo arenoje rezultatu 96:89 parklupdė „Metropolitans 92“ komandą (4/5) iš Prancūzijos. Panevėžiečiai įspūdingu taiklumu atakavo varžovų krepšį: pataikė net 19 tritaškių iš 36 (53 proc.) ir 16 dvitaškių iš 27 (59 proc.). „Toks žaidimas nėra mano filosofija.
2022-01-12

Valinskas: „Lietkabelio“ tikslas – LKL finalas

Vienas iš Panevėžio „Lietkabelio“ vasaros prioritetų buvo gynėjo Pauliaus Valinsko išlaikymas, kuris pratęsė sutartį ir savo žaidimu vietinę publiką džiugins dar bent jau sezoną. Pats gynėjas „kklietkabelis.lt“ svetainei pasakojo apie nusivylimą dėl nutraukto praėjusio sezono, laukiančias kovas Europos taurėje bei keliamus tikslus. Kas lėmė, kad nusprendėte likti „Lietkabelyje“?  Treneris ir žaidimas Europos taurėje. Norėjosi pradėti sezoną nuo pat jo pradžios, kas yra labai svarbu.
2020-09-10

LKL sezoną pasitinkant: atjaunėjusiam „Lietkabeliu“ – šansas įsitvirtinti elite

Iki naujojo „Betsafe–LKL“ sezono pradžios likus kiek daugiau nei mėnesiui, lygos komandos baigia komplektuoti savo sudėtis ir ruošiasi naujai, iššūkių kupinai, kelionei čempionų titulo link. LKL.lt apžvelgs visas dešimt lygos komandų, svarbiausius jų vasaros darbus, didžiausius tarpsezonio laimėjimus ir netektis, galutinę sudėtį ir, žinoma, galimybes bei tikslus.
2020-08-18

„Lietkabelis“ suformavo trenerių štabą

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas suformavo trenerių štabą artėjančiam sezonui. Neseniai sutartį pratęsusio vyriausiojo trenerio Nenado Čanako asistentais toliau dirbs serbas Srdžanas Flajsas, o trenerio-skauto pareigas užims Laimonas Eglinskas. Žaidėjų fiziniu rengimu toliau rūpinsis Darius Aučyna. „Lietkabelis“ jau yra pradėjęs sudėties formavimo darbus ir apie pasirašytus arba pratęstus kontraktus bus paskelbta, kai tik ant sutarčių bus sudėti parašai.
2020-06-10

Čanakas lieka prie „Lietkabelio“ vairo

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas vasaros darbus pradeda nuo sutarties pratęsimo su vyriausiuoju treneriu Nenadu Čanaku, kuris komandai vadovaus dar mažiausiai vienerius metus. N.Čanakas „Lietkabelio“ vairą perėmė 2018 metų lapkričio 1-ąją. Prabėgusiame sezone jo auklėtiniai iškovojo Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius, Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) užėmė trečiąją poziciją, o FIBA Čempionų lygoje pateko į atkrintamąsias.