butavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „butavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „butavičiūtė“.

D. Domikaitytė – moterų imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtoja

Lenkijoje vykusio tarptautinis moterų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 65 kg nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Danutė Domikaitytė. Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinė finale įveikė šių metų Europos jaunių čempionę švedę Theresę Persson. Danutei taip pat pavyko aplenkti dar vieną Europos jaunių čempionato finalininkę vokietę Luzie Manzke. Svorio kategorijoje iki 65 kg dalyvavo 11 imtynininkių.
2011-12-15

Tarptautiniame imtynių turnyre „Atžalynas“ – sėkmingi šeimininkų startai

Šiauliuose „Bruklino“ pramogų centre vyko tarptautinis graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyras „Atžalynas“. Sėkmingai moterų imtynių varžybose startavo Šiaulių sporto mokyklos “Atžalynas“ auklėtinės. Deimantė Butavičiūtė (51 kg), Danutė Domikaitytė (63 kg) ir Giedrė Blekaitytė (67 kg) nugalėjo visas varžoves ir iškovojo turnyro nugalėtojų laurus, praneša imtynes.lt.
2011-12-08

D. Butavičiūtė – prestižinio imtynių turnyro prizininkė

Baltarusijos sostinėje Minske vyko tarptautinis „GRAND  PRIX'' laisvųjų ir moterų imtynių turnyras. Šias varžybas globoja tarptautinė imtynių federacija FILA, o prizus įsteigė triskart olimpinis čempionas Aleksandras Medvedis, teigiama pranešime spaudai. Puikiai tokio rango turnyre debiutavo Šiaulių „Atžalyno“ sporto mokyklos auklėtinės Deimantė Butavičiūtė ir Indrė Bubelytė. D.Butavičiūtė svorio kategorijoje iki 48 kilogramų patyrė tik vieną pralaimėjimą ir iškovojo bronzos medalį.