Lenkijoje vykusio tarptautinis moterų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 65 kg nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Danutė Domikaitytė.

Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinė finale įveikė šių metų Europos jaunių čempionę švedę Theresę Persson. Danutei taip pat pavyko aplenkti dar vieną Europos jaunių čempionato finalininkę vokietę Luzie Manzke.

Svorio kategorijoje iki 65 kg dalyvavo 11 imtynininkių.

Deimantė Butavičiūtė (55 kg, 11 dalyvių) ir Giedrė Blekaitytė (72 kg, 8 dalyvės) kovose dėl bronzos medalių turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Deimantė pralaimėjo Lenkijos čempionei Ilonai Omulsik, o Giedrė - Švedijos imtynininkei Idai Stuhrai.

Klaipėdietė Kornelija Zaicevaitė (52 kg) turnyre iškovojo vieną pergalę.

Po sėkmingo pasirodymo turnyre, Lietuvos moterų komanda sulaukė pasiūlymų dalyvauti bendrose pasiruošimo stovyklose kartu su Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos ir Švedijos rinktinėmis.

Turnyre dalyvavo 275 imtynininkės iš dešimties Europos šalių - Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Slovakijos, Vengrijos, Danijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.