bulgarijos georgijus kalaidžijevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bulgarijos georgijus kalaidžijevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bulgarijos georgijus kalaidžijevas“.

Minimali „Žalgirio“ futbolininkų pergalė prieš estus

Vilniaus „Žalgiris“ Baltijos futbolo lygos D grupės varžybas šįvakar Vilniuje baigė pergale 1:0 (1:0) prieš Talino „Floros“ ekipą. Pergalingą įvartį 44-ą minutę įmušė puolėjas iš Bulgarijos Georgijus Kalaidžijevas. D grupėje antrąją vietą užėmę žalgiriečiai ketvirtfinalyje kovos su B grupės nugalėtoju Rygos „Skonto“. Pirmosios varžybos birželio 3 d. vyks Vilniuje, atsakomasis mačas Rygoje - liepos 1 arba 2 d. Rungtynės su „Flora“ jokios įtakos situacijai grupėje jau neturėjo.
2008-05-20

„Žalgiris“ Šiauliuose žais pasikeitusios sudėties

Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių 5-ojo turo rungtynes išvykoje žais su „Šiaulių“ komanda. Mačas prasidės 16 valandą. Jam vadovaus arbitras iš Klaipėdos Audrius Žuta. Šiauliuose dar negalės rungtyniauti žalgiriečių kapitonas Igoris Morinas - jo patirta kelio trauma yra kiek sunkesnė nei manyta pradžioje.
2008-04-26

„Žalgirio“ ir „Ekrano“ akistata baigėsi lygiosiomis. Mintys po rungtynių

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių antrojo turo rungtynes sostinėje su Panevėžio „Ekranu“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Po varžybų žalgiriečių vyriausiasis treneris Viačeslavas Mogilnas kalbėjo, kad nori kuo greičiau pamiršti šį mačą, nors jis „Žalgiriui" prasidėjo labai sėkmingai. Vilniečiai jau 1-ąją minutę išsiveržė į priekį. „Ekrano“ žaidėjai pažeidė taisykles savo aikštės pusėje.
2008-04-07

Futbolo klubų kontroliniai mačai

Lietuvos futbolo klubai, baigdami pasirengimą naujam sezonui, žaidžia kontrolines varžybas. Vilniaus „Vėtra" šiandien Liepojoje 1:0 (1:0) įveikė Latvijos vicečempioną „Metalurgs" klubą. Įvartį 25-ą minutę įmušė peržiūrai į sostinės klubą atvykęs puolėjas iš Moldovos Viačeslavas Safroni. Ar jis liks „Vėtroje", bus nuspręsta kitą savaitę. „Vėtros" strategas Virginijus Liubšys liko labai patenkintas komandos žaidimu. „Šios rungtynės prieš sezono pradžią nuteikė optimistiškai", - pažymėjo jis.