budrytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „budrytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „budrytė“.

LMKL lygoje – nesunki „VIČI-Aisčių“ pergalė Utenoje

Kauno „VIČI-Aistės“ pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje. Čempionato lyderės išvykoje nesunkiai nugalėjo Utenos „Uteną“ rezultatu 76:37 (22:12, 22:10, 17:7, 15:8). Devyniese žaidusios kaunietės laimėjo devynerias rungtynes iš tiek pat galimų, teigiama pranešime spaudai. Dvikovą „VIČI-Aistės“ pradėjo sėkmingai ir po Tatsianos Liktharovič tolimo metimo pirmavo 12:3. Po minutės pertraukėlės Ela Briedytė pataikė du tritaškius iš eilės ir sumažino „Utenos“ atsilikimą iki 5 taškų.
2011-12-03

LMKL čempionate „Utena“ nugalėjo „Sirenas“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį Utenos „Utenos“ komanda išvykoje 76:69 (17:16, 21:14, 22:18, 16:21) įveikė Kauno rajono „Sirenų“ ekipą. Utenos komandai (2 pergalės/1 pralaimėjimas) Ela Briedytė pelnė 19 taškų, Eglė Žygelytė - 13, Asta Daujadienė ir Irma Raugaitė - po 12, Jurga Budrytė pridėjo 10 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. „Sirenų“ (2/3) ekipoje 24 taškus pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 17 - Indrė Dudėnaitė, 12 - Eglė Tarasevičiūtė.