Kauno „VIČI-Aistės“ pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje. Čempionato lyderės išvykoje nesunkiai nugalėjo Utenos „Uteną“ rezultatu 76:37 (22:12, 22:10, 17:7, 15:8). Devyniese žaidusios kaunietės laimėjo devynerias rungtynes iš tiek pat galimų, teigiama pranešime spaudai.

Dvikovą „VIČI-Aistės“ pradėjo sėkmingai ir po Tatsianos Liktharovič tolimo metimo pirmavo 12:3. Po minutės pertraukėlės Ela Briedytė pataikė du tritaškius iš eilės ir sumažino „Utenos“ atsilikimą iki 5 taškų. Tačiau, likus minutei iki ketvirčio pabaigos, viešnios pirmavo jau dviženkle persvara - 9:20.

Po „VIČI-Aisčių“ spurto 12:0, kurį tritaškiu užbaigė Mantė Kvederavičiūtė, Lietuvos čempionių pranašumas antrojo kėlinuko pradžioje padidėjo daugiau nei dvigubai. Susikrauta persvara išliko iki didžiosios petraukos - 22:44.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po Jurgos Budrytės 4 iš eilės taškų „Utena“ nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkės sėkmingai užbaigė vos vieną ataką. „VIČI-Aisčių“ pranašumas išaugo iki 32 taškų - 29:61.

Ketvirtajame kėlinuke abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis. Iš pradžių „Utena“ pelnė 8 taškus be atsako (37:63), o per likusias 5 minutes taiklūs buvo tik „VIČI-Aisčių“ metimai.

Kaunietėms T. Likhtarovič pelnė 18 (8 atk. kam.), C. Pilypaitis (9 rez. perdavimai) ir A. Putnina (13 atk. kam.) - po 12 taškų.

„Utenai“ J. Budrytė surinko 10, E. Briedytė - 9 taškus.