brescia challenger

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brescia challenger“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brescia challenger“.

Nesulaikomas: Laurynas Grigelis įveikė 89-ąją pasaulio raketę

Laurynas Grigelis tęsia pergalių seriją. Lietuvis penktadienį „Brescia Challenger“ ketvirtfinalyje 3:6, 6:3, 6:4 nugalėjo Andreasą Seppį. 33-ejų italas – 89-as pasaulio reitinge. Laurynas Grigelis rikiuojasi 254-as. L. Grigelis ir A. Seppi dažnai poroje žaidžia dvejetų turnyruose. Lietuvis šeštadienį pusfinalyje kovos su 27-erių baltarusiu Uladzimiru Ignatiku arba 27-erių kroatu Viktoru Galovičiumi. U. Ignatikas užima 175-ąją vietą, V. Galovičius – 213-ąją.
2017-11-17

Turnyre liko vienas lietuvis – Ričardas Berankis pralaimėjo

Ričardas Berankis pralaimėjo „Brescia Challenger“ aštuntfinalyje. Teniso turnyre liko vienas lietuvis – Laurynas Grigelis. R. Berankis trečiadienį 6:7, 4:6 nusileido Viktorui Galovičiui. 27-erių kroatas užima 213-ąją ATP poziciją. 27-erių R. Berankis – 142-as. Lietuvis pirmajame etape antradienį 3:6, 6:2, 6:2 eliminavo 29-erių italą Andrea Arnaboldi. Jis – 227-as pasaulyje. Turnyre kovas tęsia L. Grigelis, kuris trečiadienį 6:4, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš Yannicką Jankovitsą.
2017-11-16

Tenisininkas Laurynas Grigelis Italijoje pratęsė pergalių seriją

Laurynas Grigelis (ATP-283) pratęsė puikų pasirodymą „Brescia Challenger“ teniso turnyre. 26-erių lietuvis turnyro aštuntfinalyje trumpiau nei per valandą 6:4, 6:2 įveikė prancūzą Yannicką Jankovitsą (ATP-391). Tai buvo 12-oji iš eilės L.Grigelio pergalė teniso kortuose. Prieš tai lietuvis laimėjo du „Futures“ serijos turnyrus.
2017-11-15

Ričardas Berankis prisijungė prie Lauryno Grigelio – žengė į aštuntfinalį

Pergalingai teniso turnyro „Brescia Challenger“ vienetų varžybas pradėjo ir antras lietuvis – Ričardas Berankis. Jis antradienį 3:6, 6:2, 6:2 susitvarkė su italu Andrea Arnaboldi. 27-erių R. Berankis ATP reitinge rikiuojasi 142-as, 29-erių A. Arnaboldi – 227-as. R. Berankis trečiadienį „Brescia Challenger“ aštuntfinalyje kovos prieš 27-erių kroatą Viktorą Galovičių. Jis – 213-as pasaulyje. Trečiadienį žais ir kitas lietuvis Laurynas Grigelis.
2017-11-15

Laurynas Grigelis nugalėjo 130-ąją pasaulio raketę

„Brescia Challenger“ teniso turnyro vienetų varžybas puikia pergale pradėjo Laurynas Grigelis. 26-erių lietuvis pirmajame rate eliminavo 124 pozicijomis pasaulio reitinge aukščiau žengiantį vokietį Oscarą Otte. L. Grigelis antradienį šešioliktfinalyje triumfavo 6:4, 7:6. Trečiadienį lietuvis stos į kovą su Yannicku Jankovitsu. 30-metis prancūzas ATP reitinge rikuojasi 258-as. L. Grigelis užima 254-ąją poziciją, 24-erių O. Otte – 130-ąją.
2017-11-14

Lauryno Grigelio ir švedo dvejetas pralaimėjo Italijoje

Laurynas Grigelis ir švedas Andreasas Siljestromas baigė pasirodymą Italijos „Brescia Challenger“ teniso turnyro dvejetų varžybose. L. Grigelio ir A. Siljestromas duetas turnyro aštuntfinalyje pirmadienį 6:7, 2:6 pralaimėjo šveicarui Lucai Margaroli bei austrui Tristanui-Samueliui Weissbornui. Pastarasis dvejas ketvirtfinalyje žais ketvirtadienį. Varžovai paaiškės vėliau. L. Grigelis antradienį pradės kovas „Brescia Challenger“ vienetų varžybų šešioliktfinalyje.