bourges basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bourges basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bourges basket“.

Moterų Eurolygoje – dvyliktasis „VIČI-Aisčių“ pralaimėjimas

Po sunkios ir varginančios kelionės į Prancūziją be Amandos Kemežys rungtyniavusios Kauno „VIČI-Aistės“ nesugebėjo pasipriešinti Buržo „Bourges Basket“ komandai paskutinėse Eurolygos grupės etapo rungtynėse ir pralaimėjo rezultatu 78:49 (28:19, 11:5, 25:10, 14:15). Dvikovos pradžioje „VIČI-Aistės“ pirmavo 3:2 po Santos Okockytės tritaškio. Tačiau jau po minutės Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kai aikštelės šeimininkės be atsako pelnė 7 taškus.
2012-02-01

M. Šernius: jeigu niekas netikės pergalėmis – jų nebus

Po rungtynių spaudos konferencijoje „VIČI-Aisčių“ vyr. treneris Mantas Šernius nekaltino savaitės pradžioje komandą į lovas paguldžiusios roto viruso infekcijos, dėl kurios dvikovos išvakarėse treniruotis galėjo vos 5 krepšininkės. Ekipos strategas pyko, kad krepšininkės netikėjo pergale, tačiau tiki, kad jų dar bus, skelbiama klubo tinklapyje. „Komanda netikėjo pergale. Daugiau tiki treneriai nei žaidėjos, galbūt turėtų būti atvirkščiai. Aš jaučiau, kad ta komanda („Bourges Basket“, – aut.
2011-11-23

„VIČI-Aistės“ pralaimėjimu užbaigė pirmąjį Eurolygos ratą

Be Sandros Linkevičienės rungtyniavusios Kauno „VIČI-Aistės“ (1/6) patyrė dar vieną nesėkmę moterų Eurolygoje. Kaunietes namų aikštėje rezultatu 67:68 (18:28, 15:14, 13:13, 21:14) įveikė Buržo „Bourges Basket“ ekipa (3/4). Po šio pralaimėjimo „VIČI-Aistės“ A grupėje ir toliau užima paskutinę vietą. Rungtynių pradžia „VIČI-Aistėms“ nebuvo sėkminga.
2011-11-23

TEO krepšininkėms kovos Eurolygoje - baigtos

Vilniaus TEO krepšininkės namuose sužaidė antrąsias moterų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes su Prancūzijos "Bourges Basket" klubu ir pralaimėjo jam antrąkart rezultatu 54:60 ir nesugebėjo patekti į finalo ketvertą.Iki susitikimo pabaigos likus 5 minutėm lietuvės atsilikinėjo 6 taškais (50:56). TEO žaidėjoms niekaip nepavyko sušvelninti skirtumo. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė 5 taškai (54:59), o perėmusios kamuolį, TEO krepšininkės nesugebėjo pataikyti tritaškio.
2007-02-23

„TEO“ ketvirtfinalį pradėjo nesėkme

Vilniaus TEO krepšininkės nesėkmingai pradėjo moterų Eurolygos ketvirtfinalio varžybas Prancūzijoje. Po atkaklios kovos Lietuvos krepšininkės rezultatu 60:66 turėjo pripažinti Buržo "Bourges Basket" ekipos pranašumą.