booking

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „booking“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „booking“.

Platformai „Booking“ bus taikomos griežtesnės ES konkurencijos taisyklės

Europos Sąjunga pirmadienį Nyderlandų viešojo apgyvendinimo įstaigų užsakymo internetu platformą „Booking“ įtraukė į skaitmeninių įmonių, kurios yra pakankamai didelės, kad joms būtų taikomos griežtesnės konkurencijos taisyklės, sąrašą. Briuselis taip pat sakė, kad tirs, ar socialiniam tinklui „X“, priklausančiam technologijų milijardieriui Elonui Muskui, gali būti netaikomos taisyklės, kaip teigė ši platforma. Tyrimas turi būti baigtas per penkis mėnesius.
2024-05-14

Į Europą keliavęs baltarusis pasibaisėjo nakvyne Kaune: čia kažkokia lūšna

Kaimyninės Baltarusijos gyventojas, neseniai pradėjęs kelionę po Europą, buvo priverstas vieną naktį praleisti Kaune. Nakvyne jis pasirūpino iš anksto – apartamentus užsakė per platformą „Booking“. Tačiau butas pasirodė su siurprizais. Apie savo patirtį jis papasakojo portalui „Onliner“.  Nustebino ne tik vaizdas „Radau gana simpatiškus apartamentus, už naktį juose prašė 48 eurų. Bendras jų vertinimas ir apsistojusių komentarai buvo geri, dėl to užsisakiau sau stogą virš galvos.
53 2023-01-24

Įplaukas padvigubusi „Booking Holdings“ antrąjį metų ketvirtį vėl dirbo pelningai

Tarptautinės viešojo apgyvendinimo įstaigų užsakymo internetu platformos booking.com valdytoją „Booking Holdings Inc.“, antrojo metų ketvirčio įplaukas padvigubinusi, grįžo į pelningą veiklą. Bendrovė pranešė balandžio-birželio mėnesiais uždirbusi 857 mln. JAV dolerių grynojo pelno, palyginti su 700 mln. dolerių grynuoju nuostoliu per ankstesnį laikotarpį ir 167 mln. dolerių grynuoju nuostoliu per tą patį ankstesnių metų laikotarpį. Suderintas pelnas akcijai siekė 19,08 dolerio.
2022-08-04

Rusijos antausis „Booking.com“ – skyrė beveik 15 mln. eurų baudą

Rusija už „piktnaudžiavimą“ dominuojančia padėtimi rinkoje skyrė 1,3 mlrd. rublių (beveik 15 mln. eurų) baudą tarptautinei apgyvendinimo užsakymų platformai „Booking.com“, ketvirtadienį pranešė Federalinė antimonopolinė tarnyba (FAS). Prieš kelis mėnesius už tą patį pažeidimą „Apple“ buvo skirta daugiau nei 10 mln. eurų bauda. Rusijos federalinė antimonopolinė tarnyba savo pareiškime nurodė, kad „Booking.
2021-08-26

VMI šešėlio ieško „Airbnb“ ir „Booking.com“ platformose

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ne pirmus metus naudojamas būstų nuomos skelbimų stebėjimo algoritmas parodė, kad iš pernai atrinktų 143 mokesčių nemokėjusių būsto nuomotojų 49 paslaugas siūlė tarptautinėse trumpalaikės nuomos platformose „Booking.com“ ir „Airbnb“, rašo „Verslo žinios“. Dėl „nuomos skenerio" NT nuoma besiverčiantys asmenys ar įmonės pernai papildomai turėjo deklaruoti 36,5 tūkst. eurų mokesčių nuo šešėlyje gautų pajamų, iš kurių 30,5 tūkst.
2019-03-06

Lietuvių problemos su apgyvendinimo įstaiga: atvykus laukė šeimininkės akibrokštas

Dar birželio viduryje suplanuotas savaitgalis į Taliną šeimai iš Lietuvos paliko dviprasmišką įspūdį. Tiesa, dėl aiškumo, šią istoriją pradedame pasakoti nuo kiek ankstesnių įvykių, tai yra, pačios pradžios. Trumpai išvykai pradėta ruoštis dar gegužės mėnesį, kai populiarioje apgyvendinimo įstaigas vienijančioje Booking.com sistemoje buvo rezervuoti penkiems žmonėms (4 suaugę ir 1 vaikas) skirti apartamentai.

Ar šiemet bus šansų įsidarbinti į Lietuvos patraukliausias įmones?

Nors dauguma patraukliausių Lietuvoje darbdavių įžengė į kokybinio, o ne kiekybinio augimo laikotarpį, šūsnį naujų darbo vietų ketina pasiūlyti viesulu į dešimtuką įsiveržęs „Booking“, o taip pat ir jau ne pirmus metus šalyje veikiančios kompanijos. „Jei įmonė turi didelę apyvartą, solidų pelną, aktyviai kuria naujas darbo vietas ir net moka nemažus atlyginimus, tai dar nereiškia, kad prieš mus – svajonių darbdavys, – sako specialistų paieškos portalo CVMarket.
2018-06-02

Vilniuje veiklą pradėjusi „Booking.com“ žada įdarbinti 900 žmonių

Tarptautinė apgyvendinimo užsakymo internetu svetainė „Booking.com“, antradienį atidariusi biurą Vilniuje, iki metų pabaigos žada įdarbinti 200 žmonių, o per kelerius artimiausius metus – 900. „Booking.com“ Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos (EMEA) regino klientų aptarnavimo direktorius Alessandro'as Rotellis (Alesandras Rotelis) teigia, kad Vilnius kaip vieta pirmajam klientų ir partnerių aptarnavimo skambučių centrui Baltijos šalyse pasirinktas dėl kompetencijų.
2018-05-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų