bogdanas kiselevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bogdanas kiselevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bogdanas kiselevičius“.

Pusfinalyje pergalę paleidusiems rusams – pasaulio čempionato bronza

Kelne, Vokietijoje, vykusiame 2017 m. pasaulio ledo ritulio čempionato mažajame finale Rusijos rinktinė 5:3 (1:0, 3:1, 1:2) nugalėjo suomius. Rusijos ledo ritulininkai bronzos medalius iškovojo antrus metus iš eilės. Po pirmojo pusvalandžio rusai pirmavo jau 4:0, tačiau Suomijos rinktinė nekapituliavo ir atsakė trimis tiksliais smūgiais iš eilės.
2017-05-21

Latviai neatsilaikė prieš rusus, prancūzai pasiuntė slovėnus į žemesnį divizioną

Pirmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse Latvijos rinktinė neatsilaikė prieš Rusijos komandą – 0:5 (0:2, 0:2, 0:1). Prancūzai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) pranoko slovėnus ir išmetė juos į žemesnį divizioną. Rusai vargo pusę kėlinio. 13-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo Bogdanas Kiselevičius. 19-ąją minutę ritulį į vartus įstūmė Ivanas Teleginas. Du įvarčiai pelnyti ir antrajame kėlinyje. Jį Rusijos rinktinė pradėjo keturiese prieš tris.
2017-05-15

Rusai „sausu“ rezultatu nugalėjo danus, čekai – norvegus

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergales „sausais“ rezultatais iškovojo Rusijos ir Čekijos rinktinės. Rusai 3:0 (0:0. 3:0, 0:0) sutriuškino danus, čekai 1:0 (0:0. 0:0, 0:0, 1:0) palaužė norvegus. Rusijos rinktinės pergalę lėmė antrasis kėlinys. Tiksliau, 70 jo sekundžių. 36-ąją minutę puikiu Artiomo Panarino perdavimu pasinaudojo Bogdanas Kiselevičius. Po 18 sekundžių įmuštas antras įvartis. Jį po perimto ritulio pelnė Sergejus Plotnikovas.