bmw m5

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bmw m5“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bmw m5“.

Vokietijoje prasidėjo naujos kartos „BMW M5“ gamyba

Iki šiol visi „BMW M5“ modeliai turėdavo tradicinį vidaus degimo variklį. Įprastai, tai būdavo didelės galios 6, 8 ar net 10 cilindrų motorai, tačiau pati naujausia sportiško sedano interpretacija į pagalbą pasitelkė elektrinę pavarą. Naujos kartos „M5“ pirmą kartą turės „M Hybrid“ pavarą, kurią sudaro 4,4 litro darbinio tūrio V8 variklis, išvystantis 585 arklio galias ir papildomai sumontuotas 197 arklio galias generuojantis elektros motoras.
2024-07-10

Butas ar naujas „BMW M5“? BMW paskelbė naujos kartos modelio kainą

Jau 40 metų leidžiami sportiniai „BMW M5“ automobiliai šių metų pabaigoje sulauks naujos, septintosios kartos modelio. Pirmą kartą šis sportinis verslo klasės sedanas turės hibridinę pavarą, o bendra vidaus degimo variklio ir elektros motoro galia sieks 727 AG. Tai leis automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti per 3,5 sekundės.
2024-06-27

10 įžymiausių vokiškų automobilių

Vokietija – automobilių pramonės lopšys. Šioje šalyje gimę ir užaugę automobilių inžinieriai pasauliui davė ne vieną ir ne kelias dešimtis nuostabių automobilių, kurie sugebėjo susukti ne vieno automano galvą. Kiekvienas galėtų įvardinti bent keletą mėgstamiausių automobilių, sukurtų ir pagamintų Vokietijoje, tačiau šie dešimt modelių sugeba išsiskirti dėl progresyvaus inžinierių požiūrio, technologinio pranašumo ir siekio išplėsti nustatytas automobilių ribas. Taigi, pradėkime.
2024-02-07

Sukurtas medžioti superautomobilius: 40 proc. daugiau galios turintis „BMW M5“

„BMW M5“ buvo vienas pirmųjų savo klasės atstovų, atsisakiusių klasikinės komponuotės. Dar naujo tūkstantmečio pradžioje, pajėgiausia 5 serijos BMW versija buvo varoma tik galiniais ratais, tačiau „BMW M“ padalinio inžinieriams siekiant pasiūlyti daugiau galios, daugiau dinamikos ir daugiau aštrių pojūčių, jie vieną mylimiausių BMW modelių aprūpino keturių varančiųjų ratų pavara.
2024-01-26

Belgijoje parduodamas „BMW M5“ prototipas, turėjęs „Volkswagen W10“ variklį

1998-aisiais įvykusi Ženevos automobilių paroda buvo ypatinga. Joje dalyvavusi BMW su didžiausiu džiaugsmu pristatė naujos kartos vokišką greitkelių skraidyklę – „BMW M5“. Į pagalbą pasitelkęs solidų, elegantišką ir, tam tikrais atvejais, į minią subtiliai įsiliejantį dizainą, „E39“ kartos „BMW M5“ stulbinančiu greičiu sužavėjo automobilių tema rašančius žurnalistus ir, be abejonės, tokio žanro automobilius dievinančius vairuotojus.
2023-09-28

Slyva pramintas BMW modelis pasiekė neregėtas kainų aukštumas

Automobilio išliekamoji vertė – kriterijus, kuris yra labai svarbus daugeliui vairuotojų. Nors kiekvienas automobilis po tam tikro laiko ar nuvažiavus tam tikrą distanciją, praranda 10, 20 ar net 30 proc. savo pradinės vertės, tačiau kai kurių modelių vertė juda priešinga kryptimi – aukštyn, aukštyn ir tik aukštyn. Įprastai, tai būna retesni, ribotos laidos automobiliai, arba superautomobiliai.
2023-05-26

Išbandė išskirtinį BMW M5 automobilį – vienas greičiausių visoje Lietuvoje

TV6 laida „Gazas dugnas“ kiekvieną šeštadienį apžvelgia lietuvių pamėgtus naudotus automobilius, o šįsyk į jų rankas papuolė išties išskirtinis automobilis. BMW M5 – tai prabangaus sedano ir greito bei sportiško automobilio derinys, o būtent savo automobilį jo šeimininkas pavertė vienu greičiausiu, kokius galima sutikti Lietuvos keliuose. „Standartinė versija šio automobilio turi apie 600 „arklių“, bet jo šeimininkas nusprendė, kad nepakanka.
2023-04-10

Koncepcija virto realybe: „BMW XM“ taps vulgariausiu bendrovės modeliu

Pernai pristatęs koncepcinį „BMW XM“ visureigį, šiemet Vokietijos automobilių koncernas jį pavertė realybe. Ekstravagantiškos ir prabangios išvaizdos „XM“ tapo pirmuoju „BWM M“ serijos modeliu su elektrifikuota (hibridine) pavara. „Tai viena unikaliausių pastarųjų metų „BMW M“ naujienų. Naujajame visureigyje BMW inžinieriai suderino sportinio vairavimo galimybes su komfortu ir prabanga.
2022-10-03

Paviešino automobilių sąrašą, kurių rida klastojama dažniausiai: dominuoja vokiški „Premium“ klasės automobiliai

Transporto priemonių ridos klastojimas yra vienas labiausiai paplitusių apgavysčių metodų naudotų automobilių rinkoje. Ridos klastojimas išpučia naudotos transporto priemonės kainą ir sugadina automobilio eksploatavimo patirtį. Kaip atskleidė neseniai atliktas „carVertical“ tyrimas, aukštesnės klasės vokiškų automobilių pirkėjams kyla didžiausia rizika įsigyti automobilį su pakoreguotais odometro rodmenimis.
2021-12-20

„BMW M4 Competition“, „BMW M5 CS“ ir „BMW M8 Competition“: Kuris iš šių modelių greičiausias Niurburgringo lenktynių trasoje?

Puikiai žinote, jog „BMW M“ automobilių divizijos specialistų sukurti automobiliai yra skirti tiems, kurie nori turėti patį geriausią, patį greičiausią, patį vikriausią BMW markės modelį. Nesvarbu, ar tai būtų didžiulis „BMW X5“ ar gerokai lengvesnis ir vikresnis „ BMW M3“.  Vokietijos leidinio „Sport Auto“ žurnalistai, turėdami prieigą prie naujausių, brangiausių ir sportiškiausių pasaulio automobilių, nuolatos atlieka neeilinius bandymus Niurburgringo lenktynių trasoje.
2021-11-17
REKLAMA
REKLAMA

Sportiškiausia „BMW M5 CS“ versija Lietuvoje kainuos nuo 175 tūkst. eurų

Vokietijos koncerno BMW sportiškų M automobilių padalinys, pristatė galingiausią modelį – „BMW M5 CS“. Šis išskirtinai galingas automobilis bus išleistas ribotu tiražu. Naujasis penktukas išplės CS modelių, tarp kurių – neseniai debiutavę „BMW M3 CS“, „BMW M4 CS“ ir „BMW M2 CS“ – gamą. „Prie „BMW M“ modelių pridedamos CS raidės reiškia „Club Sport“ ir žymi dar didesnį automobilio sportiškumą.
2021-02-02

2020-ieji – sėkmingiausi metai per visą „BMW M“ padalinio istoriją

Pardavimų rekordas – tokį šūkį taria „BMW M“ padalinio atstovai, kurie, nepaisant permainingų 2020-ųjų metų, džiaugiasi užfiksavę rekordiškai sėkmingus „BMW M“ automobilių pardavimus.  Praėjusiais metais visame pasaulyje buvo parduoti 144 tūkst. „BMW M“ automobilių, o tai – 6 procentais daugiau negu 2019 metais, kurie, beje, taip pat buvo laikomi rekordiniais. Prie ženkliai išaugusios automobilių paklausos prisidėjo „BMW X5 M“ ir „BMW X6 M“ modelių debiutas.
2021-01-20

Netrukus debiutuosiantis „BMW M5 CS“ lenktynių trasoje pranoko „Audi R8“

Apie naują, vikresnę ir galingesnę „BMW M5“ versiją įvairiausi gandai sklando jau ne vienerius metus, tačiau netrukus visi viešumoje pasirodę gandai įgaus apčiuopiamą pavidalą. Netrukus oficialiai debiutuosianti nauja „BMW M5“ versija sugebėjo pasisvečiuoti Vokietijoje leidžiamo „Sport Auto“ žurnalo redakcijos rankose, kuri nusprendė, jog pats tinkamiausias būdas išbandyti „BMW M5 CS“ – nuvykti į Hokenhaimo lenktynių trasą ir joje suprasti kokius pokyčius atliko BMW inžinieriai.
2020-11-12

Pajėgiausų sedanų lygoje – atnaujintas „BMW M5“

Jūsų svajonių sedanas atvyko – susipažinkite su atnaujintu „BMW M5“ sedanu, kuris į visas bendrovės atstovybes atkeliaus „Competition“ forma. Galingiausias ir geidžiamiausias 5 serijos BMW modelių šeimos narys – „M5“, pasižymi tomis pačiomis naujovėmis kaip ir neseniai pristatyti broliai, kurie iš gamyklos išrieda su gerokai racionaliau atrodančiais varikliais.
2020-06-18

Paganykite akis į testą, kuriame dėl pergalės kovoja „BMW M5“, „Mercedes-Benz 500E“ ir „Toyota Aristo“

„Best Motoring“ – ko gero, pati įdomiausia ir labiausiai erzinanti laida apie automobilius, atkeliavusi iš tolimosios Japonijos.  Gerų savybių šiai laidai tikrai netrūksta. „Best Motoring“ kūrybinė komanda į automobilių bandymus žiūri rimtai, tad laidos metu atliekami testai yra ne tik įdomūs, bet ir aktualūs kiekvienam automanui. Vis dėlto, ši laida turi ir vieną nemažą trūkumą.
2019-10-29

Du tokie patys „BMW M5“, du skirtingi „DYNO“ stendo parodymai

Ar kasdien naudojamo automobilio variklis išvysto tokį patį arklio galių kiekį kaip ir apynaujo, išskirtinai ypatingomis progomis naudojamo egzemplioriaus? Šį klausimą iškėlė „LegitStreetCars“ kanalo įkūrėjai bei dviejų „E39“ kartos „BMW M5“ automobilių savininkai. Vienas iš jų klasikinės komponuotės sedaną naudoja visur kur tik įmanoma, todėl nenuostabu, jog šio „M5“ prietaisų skydelyje šviečia 658 000 kilometrų rida.
2019-10-07

„Instagram“ žvaigždė Angelė prašo pagalbos: Palangoje pavogtas prabangus BMW

Atostogos Lietuvos pajūryje – Palangoje – nemenkai apkarto socialinių tinklų žvaigždei Angelei Petručionytei bei jos sužadėtiniui su draugais. Pora dar praėjusį vakarą savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka šalia „BMW M5“ automobilio, tačiau rytą paaiškėjo, kad jis – pavogtas.
2019-07-22

Poilsis apkarto: Palangoje pavogtas 2018 m. BMW M5

Pirmadienio rytą, grįžęs prie nuomojamo buto S. Daukanto g., Palangoje, vyriškis pastebėjo, kad kieme nebėra įmonei priklausančio 2018 m. pagaminto raudonos spalvos automobilio „BMW M5“. Automobilis buvo pavogtas su registracijos dokumentais, išduotais Kanadoje, asmens vairuotojo pažymėjimu, asmens tapatybės kortele, mobiliuoju telefonu. Vagys pateko į išsinuomotas patalpas išlaužę plastikinį langą. Iš jų ir paimti automobilio raktai. Padaryta 101 tūkst. eurų žala.

BMW sukūrė „M5“ universalo prototipą, kuris turėjo V12 variklį

„BMW M5“ universalas – pakankamai retas reiškinys, švelniai tariant. Visi, ištikimiausi BMW markės fanai žino, jog šios bendrovės inžinieriai sukūrė tik dvi „M5“ universalo kartas: „E34“ ir „E60“ pavidalu. Pirmoji „M5“ universalo karta, techniškai, buvo bene identiška „M5“ sedanui, bet tai – nieko naujo. Tą tikrai turėjote žinoti.
2019-07-16

„BMW M“ dienos Rygoje: Vikrusis „M2 Competition“ ir raketsvaidžio dinamiką turintis „M5“

„The Ultimate Driving Pleasure“ arba „Designed For Driving Pleasure“ – šie ir panašaus pobūdžio skambūs šūkiai visuomet būdavo BMW markės marketingo skyriaus darbuotojų galvose, bet ar tuo reikėtų stebėtis? Juk BMW inžinieriai visuomet stengėsi sukurti automobilius, kurie teiktų didžiausią vairavimo malonumą. Didžioji dalis BMW automobilių savo dinaminį pranašumą sugeba demonstruoti net ir važiuojant mažesniais greičiais.
2019-06-15

„BMW 530 MLE“: Neoficialiai – tai pirmasis „BMW M“ divizijos kūrinys

„BMW M“ arba „BMW Motosport“ – speciali inžinierių divizija, kuriai kiekvienas iš mūsų turėtų padėkoti už milžinišką kiekį įspūdingų modelių: „M1“, „M2“, „M3“ ar „M5“. „BMW Motorsport“ padalinio darbuotojai visuomet turėdavo didžiulę įtaka kuriant naujus modelius. Kolegos dirbantys toje pačioje kompanijoje į šio padalinio darbuotojus kreipiasi, kai ateina metas surasti optimalų pakabos balansą ir užtikrinti tik „BMW“ automobiliams būdingas valdymo savybes.
2018-12-17

Kaip efektyviai veikia naujos kartos „BMW M5“ keturių varančiųjų ratų pavara?

Naujos kartos „BMW M5“ sedanas, pirmą kartą šio modelio istorijoje gavo keturių varančiųjų ratų sistemą, o tiksliau – išmanią keturių varančiųjų ratų pavarą. „BMW“ nusprendė į pagalbą pasitelkti tokį patį triuką, kuriuo „Mercedes Benz“ sužavėjo pristačiusi „E 63 AMG“ modelį. „BMW“ inžinieriai pasinaudojo pakankamai elementariu ir daugelį metų naudotais komponentais.
2018-10-16

Tai – pats brangiausias „E39“ kartos „BMW M5“

„E39“ kartos „BMW M5“? Ar mums visai protelis pasimaišė? Galime užtikrinti, jog ne, nes priešais Jus – ne itin populiari „E60“, o „E39“, kuri „BMW“ gimtinėje buvo priversta atrodyti kaip visų mėgstamas betmenas. Mums iki šiol sunku suprasti kodėl šio automobilio savininkas nusprendė atlikti tokį žygdarbį ir „E39“ kartos „M5“ paversti į „E60“ kartos analogą, galbūt Jums pavyks sugalvoti rimtą priežastį? Vienas didžiausių „E60“ kartos „M5“ privalumų – fantastiškai skambantis V10 variklis.
2018-07-24

„Manhart“ iš naujos kartos „BMW M5“ išspaudė 723 AG

723 arklio galios ir 870 Nm sukimo momentas – skaičiai, kurie apibūdina šio „Manhart“ projekto variklio pajėgumą. Jeigu buvote praėjusios „M5“ kartos gerbėjas, interneto platybėse turėjote surasti ne vieną, modifikuotą egzempliorių, kurio jėgainė pasižymėdavo panašiu pajėgumu, tad kuo „Manhart“ projektas išsiskiria iš kitų? Vokietijoje įsikūrusių dirbtuvių atstovai norėdami parodyti kokį potencialą turi atnaujinta 4,4 litro, 8 cilindrų jėgainė, atliko pakankamai „paprastą“ modifikaciją – pakeitė...
2018-07-04

„BMW M5“ pasirodymas Niurburgringe – 7 min. 38,92 sek.

Niurburgringas – puiki vieta automobilių gamintojams, kurie siekia pademonstruoti naujausių modelių dinamines savybes. Juk tai puiki reklama, ypač jeigu tam tikras modelis sugeba pagerinti potencialaus konkurento rekordą.  „ Porsche 911 GT2 RS“ – greičiausias serijinės gamybos automobilis, kuris kada nors buvo apsilankęs visame pasaulyje žinomoje trasoje. 2017 metais atliktas testas leido užfiksuoti įspūdingą laiką – 6 min. ir 47.25 sek.
2018-05-09

„BMW“ netrukus pristatys galingesnę „M5 Competition Package“ versiją

„Audi“, „BMW“ ir „Mercedes Benz“ yra puikus aršios konkurencijos pavyzdys. Visi trys automobilių gamintojai iš Vokietijos stengiasi visuomet būti priekyje ir niekada nenori likti autsaiderio vaidmenį.  Milžiniška konkurencija skatina visus tris gamintojus nuolatos pristatyti vis naujas tam tikrų modelių versijas.
2018-05-03

Kuris automobilis greičiausiai pasiekia 300 km/val? „BMW M5“, „Cadillac CTS-V“, „Mercedes-AMG E 63“ ar „Porsche Panamera“?

Vokietijoje leidžiamo žurnalo apie automobilius – „Sport Auto“, redakcija, naujausiame leidinio numeryje paviešino straipsnį, kuriame buvo bandoma išsiaiškinti, kuris iš šių keturių automobilių yra greičiausias. Ar tai naujutėlis „BMW M5“? O galbūt tai aršiausias „M5“ konkurentas – „Mercedes Benz E63 AMG“? Visi testo dalyviai varomi 8 cilindrų benzininiais varikliais, kuriems kompaniją palaiko ne viena turbina, o „Porsche Panamera“ atveju – elektros motorai.
2018-04-17

„BMW Hartge E34“ : Anuomet, tai buvo greičiausia „M5“ versija

Automobilių gamintojai į visiškai naujų modelių tobulinimą žiūri pakankamai liberaliai, tačiau prieš 20 ar 30 metų situacija buvo visiškai kitokia. Automobilių gamintojai norėjo įtikinti kiekvieną potencialų klientą, jog standartinis, tik ką iš gamyklos išriedėjęs modelis yra geriausias. Pamirškite alternatyvas - mūsų produktas geriausias.
2018-04-14

„BMW M5“ pradeda saugos automobilio karjerą

„BMW“ markės kūriniai saugos automobilio funkciją atlieka nuolatos. Pastarąjį dešimtmetį „BMW“ saugos automobilio vaidmenį patikėjo „M6 Gran Coupe“, „1M“ kupė, „M3“, „M4“ modeliams ir kiekvienas iš jų savo misiją atliko nepriekaištingai. Dabar atėjo metas šią svarbią užduotį patikėti naujausiam „BMW M“ šeimos nariui – „BMW M5“ sedanui. Vokiškų automobilių gamintoja naujoms pareigoms paskirtą modelį pristatė dar praėjusiais metais.
2018-03-21

„Alpina B5 Bi-Turbo Touring“: Greičiausias pasaulyje universalas

Nevyniokime žodžių į vatą - susipažinkite su greičiausiu pasaulyje universalu. Universalu, kuris gali važinėti bendro naudojimo keliais ir turi valstybinį numerį. Sukurtas ant naujos kartos 5 serijos „BMW“ platformos, naujasis „Alpina“ kūrinys gali pasiekti 322 km/val. greitį ir iki 100 km/val. įsibėgėti per 3,7 sekundės! „Alpina B5 Bi-Turbo Touring“ nėra tik dar vienas naujas „Alpina“ modelis.
2018-01-05

Projektas vardu - „BMW M5R Touring“

Norint suskaičiuoti visus „BMW M“ padalinio sukurtus universalus, mums užtektų vienos rankos pirštų. Vokiškų automobilių gamintoja teigia, jog „BMW M3“ ar „M5“ universalai nėra ta niša, kuri būtų pelninga ar verta vargo ir lėšų kuriant sportiškus universalus. Kol „BMW“ kompanijos vadovai skaičiuoja kiekvieną eurą ir stengiasi, jog kiekvienas modelis atneštų bent mažą dalį pelno, automobilių entuziastai savomis jėgomis konstruoja mašinas, kurios turėtų riedėti nuo „BMW“ gamyklų konvejerių.
2017-11-30

BMW M5“ išmetimo sistemos koncertas : Laikas įvertinimams

1984-ais metais pristatyta pirmoji modelio karta derino prabangaus verslo klasės sedano ir greito bei galingo sportinio automobilio bruožus. Ši kombinacija tapo tokia populiaria ir mėgstama, kad kiekvieną kartą, pristatant naują BMW M5 modelį, automobilių mėgėjai visame pasaulyje laukia, kokių išskirtinių savybių modelis turės šį kartą. „Didžiausia ir svarbiausia naujojo M5 modelio naujiena neabejotinai tampa „M xDrive“ visų varančiųjų ratų sistema.
2017-11-06

Surado savo pašaukimą : „BMW M5“ tapo saugos automobiliu

Pagrindinė saugos automobilio paskirtis - greitai ir atitinkamai reaguoti į įvykius lenktynių trasoje ir esant reikalui pristabdyti įsisiautėjusius varžybų dalyvius. Tuo tarpu ratuočių gamintojai į saugos automobilius žiūri kaip į važinėjančią reklamą.  Saugos automobiliais dažniausiai tampa patys naujausi, sportiškiausi ir geidžiamiausi modeliai.
2017-10-30

Pirmasis „BMW M5 F10“ su daugiau kaip 1000 arklio galių išvystančiu varikliu

Pasaulyje tikrai netrūksta automanų, kurie siekia sukurti tokį projektą, kuris neturėtų analogų. Jie trokšta, jog jiems ant kaktos būtų lipdomas „#1“ etiketė. Vieni tai daro piktybiškai, kiti - norėdami tobulėti ir sukurti ką nors naujo ir įdomaus.
2017-10-18

Rusijoje nei „Tesla Model X“, nei „BMW M5“ greičiu neprilygsta vienai transporto priemonei

Interneto platybėse galima surasti daugybę juokingų, kartais sveiku protu nesuvokimų vaizdo įrašų, kurie buvo užfiksuoti netolimoje Rusijoje.  Įprastai, vaizdo įrašai iš Rusijos daugelio dėmesį patraukia dėl trijų dalykų : apsvaigusių Rusijos piliečių elgesio, galingų automobilių lenktynių ir kraupių avarijų.
2017-10-14

7 svajonių automobiliai ir 7 puikios alternatyvos

Akivaizdu, jog kiekvienas automanas norėtų savo garažą papildyti automobilio, kurio galinė matosi viršuje esančioje nuotraukoje, o tiksliau - dešinėje pusėje, kurioje matyti „BMW M5“ galinė dalis.  Jeigu gyventume idealiame pasaulyje, kiekvienas automanas galėtų sau leisti įsigyti „BMW M5“, „Porsche 911“, „Lamborghini Diablo“ ar bet kurį kitą svajonių automobilį.
2017-10-04

Pasivažinėjimas su 700 AG „BMW M5“ : Štai kaip tampama automanėmis

Nesvarbu ar Jūs esate automanas ar automanė, net neabejojame, jog net ir dabar atsimenate pirmąjį automobilį, kuris privertė Jūs išsižioti, nustebti ir priversti įsimylėti šiuos technikos stebuklus.  Silpnybę automobiliams automanams atsiranda dėl daugybės priežasčių : televizijos laidos, žurnalai, knygos, filmai. Vis dėlto, didžiausią įtaką daro artimieji, kurie taip pat turi silpnybę automobiliams ir nori šiuo džiaugsmu pasidalinti su savo mylimais žmonėmis.
2017-09-08

Naujasis „BMW M5“ : 600 AG ir keturi varomieji ratai

Pagaliau atėjo ilgai laukta diena - automobilių gamintoja „BMW“ pristatė naujos kartos „M5“ sedaną, kurio oficiali premjera įvyks Frankfurto automobilių parodoje. Kadangi tai vienas iš tų automobilių, kuris akcentuoja ne eksterjero dizainą,o technines charakteristikas, negaiškime laiko ir iškart pereikime prie jų. Naujos kartos modelis bus varomas 4,4 litro darbinio tūrio, 8 cilindrų varikliu su dvejomis turbinomis. Šis jėgos agregatas išvystys 600 arklio galių ir net 750 Nm sukimo momentą.
2017-08-22

Kiek gali būti vertas originalus „BMW E34 M5“ universalas?

Tokie automobiliai kaip „BMW M5“ niekada nebus pigūs ar daugeliui prieinami. Žinoma, anksčiau ar vėliau jie pasiekia tam tikrą ribą, kuri leidžia pradėti galvoti apie „M5“ modelio įsigijimą, tačiau štai šis „E34 M5“ universalo egzempliorius tik dar kartą įrodo, jog „M5“ visuomet bus brangus automobilis.  Kaip žinote, galutinę automobilio kainą lemia daugybė dalykų : rida, stovis, pagaminimo metai, istorija ar net originalių detalių skaičius.
2017-08-07

Naujos kartos „BMW M5“ galės būti varomas visais keturiais arba galiniais ratais

Iki oficialios naujos kartos „BMW M5“ premjeros liko visai nedaug - vos keletas mėnesių.  Kol „BMW M“ divizijos specialistai pluša tobulindami būsimo modelio prototipus, automobilių gamintojos atstovai atskleidė keletą įdomesnių detalių apie sedaną, kurio debiuto laukia visas automanų pasaulis. Naujos kartos „BMW M5“ bus komplektuojamas su laiko patikrintu 4,4 litro darbinio tūrio, 8 cilindrų benzininiu varikliu, kuriam kompaniją palaikys dvi turbinos.
2017-05-18

Kai vairuoji „BMW M5“ ir gali sau kelyje elgtis bet kaip

„BMW“ automobilių vairuotojai nuolatos būna po padidinamuoju stiklu. Taip yra ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, kuriose avaringas situacijas sukėlę „BMW“ vairuotojai demonstruojami taip, lyg jie vieni pasaulyje elgtųsi kaip chuliganai.
2017-02-07

Paskutinis „BMW M5 30 Jahre“ aukcione parduotas už rekordinę sumą

Ar automobilis gali būti gera investicija? Žinoma, kad gali, ypač jeigu tai senas europietiškas automobilis. Vis dėlto, visame pasaulyje vykstančiuose aukcionuose pardavinėjami ir nauji automobiliai.
2015-01-20

„BMW“ savininkui standartinio „E39“ neužtenka : sumontavo 6 litrų benzininį variklį

Skirtingų poreikių žmonės trokšta skirtingus poreikius tenkinančių automobilių. Panašiai yra ir su 5 serijos „BMW“. Jeigu norite ekonomiško šeimyninio automobilio, perkate versiją su dyzeliniu motoru. Jeigu turite alergiją dyzeliniams motorams - perkate benzininį. Jeigu norite kiekvieną rytą pažadinti savo kaimynus - „renkatės 540i“ arba „M5“. O ką daryti, jeigu ir to neužtenka? Tada greičiausiai elgiatės kaip šis vyras, kuriam standartinio „BMW 540i“ variklio galios neužteko.
2014-11-20

Galingiausias visų laikų „M5“ pasieks ir Lietuvą

Pažymėdamas legendinio sportinio sedano BMW M5 30-ties metų jubiliejų, „BMW M“ padalinys pristatė ribotos serijos automobilio versiją – „30 Jahre M5“. Jubiliejinę M5 versija varys 4,4 litro darbinio tūrio V8 variklis, kuris išvysto 600 AG.
2014-05-12

Bavarai gamins 600 a.g. „M5“ versiją

„BMW“ ruošiasi modelio „M5“ 30-mečio minėjimui. Tokiai progai bavarų inžinieriai ruošiasi pristatyti 600 a.g. „M5“ versiją.
2014-05-06

Senas „BMW“ – kaip geras vynas

Pats pirmas penktos serijos bavarų sedanas su raidele „M“ debiutavo Amsterdamo automobilių salone 1984 metais. Nuo konvejerio pirmasis „BMW M5“ riedėjo 1985-1988 metais. Vokiečiai pagamino tik 2191 tokį automobilį.
2014-03-14

Kai „BMW“ skamba kaip „F1“ bolidas

Vokiški „BMW M5“ – net standartinėje komplektacijoje yra ambicijų nestokojantys ultimatyvūs automobiliai. Tačiau yra žmonių, kurie nori dar daugiau brutalios galios, efektingesnio vaizdo ir dar labiau pritrenkiančio garso.
2014-02-17

Ch. Koenigsegg: „Tesla“ geriau už „BMW M5“

Ch. Koenigsegg pagaliau sulaukė dar prieš pusantrų metų užsakyto „Tesla Model S“ automobilio. Kadangi Ch. Koenigsegg automobilių pasaulyje nėra eilinė asmenybė, pirmieji šio švedo pastebėjimai apie ambicingą elektromobilį sulaukė didelio atgarsio.
2014-02-14

„BMW M5“ gerbėjo odė mylimiausiam automobiliui

Šaltą vakarą siūlome jums akis paganyti į itin smagiai sumontuotą vaizdelį. Tai net septynių minučių filmuota odė itin ryškiam automobiliui – „BMW M5“.
2014-01-24

Niurburgringe sudaužytas „Ring Taxi“ dirbęs „BMW M5“

Lenktynių trasose nuo visokiausių netikėtumų nėra apdrausti net ir pačios aukščiausios kvalifikacijos vairuotojai. Tuomet, kai važiuojama balansuojant ant ribos, užtenka kad ir menkiausios klaidos, ir automobilis trenkiasi į atitvarus.
2013-10-29
Į viršų