BMW M

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „BMW M“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „BMW M“.

Kaiminynėje Lenkijoje – pirmoji „BMW M“ automobilių atstovybė Rytų Europoje

Nuolatos auganti sportiškų BMW automobilių paklausa, regis, paskatino imtis veiksmų, kurie padėtų atskirti eilinį pilką dyzelį nuo sportiško, ugnimi alsuojančio „BMW M“ padalinio kūrinio. Nuolatos auganti modelių gama ne tik augina BMW automobilių paklausą, bet tuo pačiu ir priverčia BMW atstovybes plėstis.
2021-02-04

„BMW M“ šeimos flagmanu taps „BMW X8 M“

Jeigu į itin gausią, visureigiškos išvaizdos modelių pasiūlą BMW gamoje žiūrėjote skeptiškai – pasiruoškite pademonstruoti visą savo įniršį.  Automobilių gamintoja BMW, netolimoje ateityje pristatys dar vieną, gigantišką, sunkų „visureigį“, kuris bus pažymėtas „X8 M“. Pagal bendrovės inžinierių sumanymą, šis modelis įsispraus tarp „BMW X5“ ir „BMW X7“, ir labiau primins išstypusį „BMW X6“ jaunesnijį brolį.
2020-04-20

„BMW M“ dienos Rygoje: Vikrusis „M2 Competition“ ir raketsvaidžio dinamiką turintis „M5“

„The Ultimate Driving Pleasure“ arba „Designed For Driving Pleasure“ – šie ir panašaus pobūdžio skambūs šūkiai visuomet būdavo BMW markės marketingo skyriaus darbuotojų galvose, bet ar tuo reikėtų stebėtis? Juk BMW inžinieriai visuomet stengėsi sukurti automobilius, kurie teiktų didžiausią vairavimo malonumą. Didžioji dalis BMW automobilių savo dinaminį pranašumą sugeba demonstruoti net ir važiuojant mažesniais greičiais.
2019-06-15

„BMW M8“ pasiūlys naujovę – reguliuojamus stabdžius

Sportiškiausias BMW versijas kuriantis „BMW M“ padalinys atskleidė, kad šiemet pasirodysiančiuose „BMW M8“ kupė ir kabrioleto modeliuose Bavarijos automobilių gamintoja pristatys keletą visiškai naujų technologijų. Nuo šiol vairuotojai patys galės pasirinkti ne tik variklio ar važiuoklės nustatymus, tačiau taip pat sukonfigūruoti ir stabdžių sistemos parametrus. Patiems azartiškiausiems vairuotojams bus skirta „BMW M8 Competition“ versija.
2019-05-17

„BMW“ išplėtė „BMW M“ modelių gamą: pristatė „X3 M“ ir „X4 M“

Vokietijos automobilių koncerno BMW sportiškųjų modelių padalinys „BMW M“ išplėtė produkcijos liniją. Kartu su šiomis naujienomis bavarų koncernas atskleidė ir abiejų modelių „Competition“ versijas, kurios ieškantiems išskirtinumo vairuotojams pasiūlys dar daugiau galios ir papildomos įrangos. „Padidinto pravažumo modelių paklausa ir toliau nenumaldomai auga, o debiutuojantys „BMW X3 M“ ir „BMW X4 M“ užpildys svarbų sportiškų vidutinio dydžio visureigių segmentą.
2019-02-15

Naujoji „BMW M“ kampanija : Įvertinkite naujausias „BMW M“ modelių reklamas

„BMW - Ultimate Driving Machine“ - šį šūkį turėtų atsiminti kone kiekvienas šios markės entuziastas. Reklamos specialistų sukurtas šūkis puikiai tiko norint tuomet apibūdinti kiekvieną „BMW“ automobilį. Juk tai buvo patys maloniausi vairuoti automobiliai visame pasaulyje, visi lygiavosi į „BMW“ automobilių valdymo savybes. Dabar... situacija pasikeitė.
2017-06-13

Ką žinote apie „BMW M“ diviziją? Ši dokumentika užpildys spragas

M divizija buvo įkurta „BMW“ automobilių sporto divizijos, kuri norėjo „BMW“ modelių gamoje matyti truputėlį brangesnius, sportiškesnius automobilius skirtus įprasto naudojimo keliams.
2017-04-18

12 nuostabių alternatyvų „BMW M“ šeimos nariams

„BMW M“ divizijos sukurti modeliai yra daugelio automanų svajonių sąrašuose. Nesvarbu kurį modelį paminėtume, ar tai būtų „BMW M2“ ar „M3“ ar net „M6“ - tai svajonių automobiliai.  Kaip ir pridera svajonių automobiliams, taip ir „BMW M“ yra pakankamai brangus pirkinys, kuris reikalaus žymiai daugiau dėmesio ir jūsų išlaidų negu standartinis „BMW“ modelis.
2016-08-09

„BMW M2“ taps nauju „MotoGP“ saugos automobiliu

Naujausias „BMW M“ padalinio kūrinys - „BMW M2“, šiais metais taps „MotoGP“ čempionato saugos automobiliu. Šių metų sezoną visus „MotoGP“ dalyvius lydėsiantis automobilis nėra visiškai identiškas tam, kuris stovi daugelyje „BMW“ markės salonų. Iš pradžių, automobilis neteko priekinių ir galinių sėdynių. Standartines priekines sėdynes pakeitė „Alcantara“ oda apsiūtos, geresnį šoninį prilaikymą turinčios sportinės sėdynes.
2016-02-10

Naujos kartos „BMW M3“ galima surasti net 67 „BMW M“ logotipus

Kuo daugiau įvairiausių logotipų tuo geriau? Atrodo, kad „BMW M“ divizijos padalinys nori, kad visas pasaulis žinotų, jog Jūs vairuojate ne paprastą 3 serijos sedaną, bet pačią greičiausią ir brangiausią 3 serijos versiją - „BMW M3“. „BMW M“ divizijos inžinieriai taip didžiuojasi savo kūriniu, jog kiekvieną „M3“ papuošė net 67 skirtingais „BMW M“ logotipais.
2014-12-30
REKLAMA
REKLAMA

Ekstremalūs „BMW M3“ ir „BMW M4“ gaus „šešiukes“

Vokiečių kompanija „BMW“ paskelbė oficialią informaciją apie ultimatyviausias savo „3-series” ir „4-series“ versijas – „M3“ ir „M4“. Naujos ekstremalios modifikacijos gaus naujus variklius naujus variklius ir bus lengvesnės nei pirmtakai.
2013-09-25

„BMW M“ klubo narių susirinkimas Maksvoje baigėsi masine avarija

Smagus pasivažinėjimas Maskvos gatvėmis prieš dvi savaites Rusijoje vykusio vietinio „BMW M“ klubo susirinkimo metu keletui jo narių tapo košmaru po to, kai tarpusavyje susidūrė visa grupė galingų automobilių.
2012-06-04
Į viršų