birmingham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „birmingham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „birmingham“.

„Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Birmingham“ klubo

Šeštadienį buvo pradėtos 5-to Anglijos FA taurės etapo kovos. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos Londone, kur susitiko vietos „Chelsea“ ir svečiai „Birmingham City“ futbolininkai. Rungtynės tarp šių klubų baigėsi lygiosiomis 1-1. Rungtynės prasidėjo gan vangiai ir kėlinio pradžioje progų pasižymėti beveik nebuvo. Visgi tai vyko tik iki 21-os minutės, kada netikėtai „Birmingham“ žaidėjai išsiveržė į priekį.
2012-02-18

Su Anglijos „Premier“ lyga atsiveikins „Blackpool“ ir „Birmingham“

Po sekmadienį sužaistų Anglijos „Premier“ lygos paskutiniojo XXXVIII turo rungtynių paaiškėjo, jog kitą sezoną stipriausiame šalies futbolo divizione neišvysime „Blackpool“ ir „Birmingham“ klubų. Tuo tarpu iki paskutinės sekundės ant iškritimo ribos svyravusios „Blackburn“, „Wigan“ ir „Wolves“ komandos išsaugojo vietą stipriausiųjų ekipų dvidešimtuke.
2011-05-23

„Everton“ ir „Birmingham“ išsiskyrė taikiai

Trečiadienį vėlai vakare sužaistose vienintelėse atidėtose Anglijos „Premier“ lygos XIX turo rungtynėse Liverpulio „Everton“ ir „Birmingham“ ekipos išsiskyrė taikiai. „Goodison Park“ stadione vykusioje dvikovoje svečiai įsiveržė į priekį po Jeano Beausejouro smūgio galva, tačiau dar pirmajame kėlinyje mačo pusiausvyrą atstatė Johny Heitinga. „Irisai“ užima devintąją turnyrinės lentelės vietą, o „mėlynieji“ – septynioliktąją.
2011-03-10

„Arsenal“ titulų badas tęsiasi – Anglijos lygos taurę iškovojo „Birmingham“

Sekmadienį „Wembley“ stadione įvykusiame Anglijos lygos taurės turnyro („Carling Cup“) finale „Birmingham“ klubas rezultatu 2:1 įveikė Londono „Arsenal“ ekipą, kuri nepasinaudojo galimybe nutraukti daugiau nei 5 metus trunkantį titulų badą. „Mėlyniesiems“ pergalę atnešė Obafemi Martinso įvartis 89 susitikimo minutę, kuomet baudos aikštelėje nesusikalbėjo 'kanonierių' vartininkas Wojciechas Szczesny ir gynėjas Laurentas Koscielny.
2011-02-28

Anglijos lygos taurės finale „Arsenal“ susigrums su „Birmingham“

Vasario 27 dieną „Wembley“ stadione įvyksiančiame Anglijos lygos taurės turnyro („Carling Cup“) finale Londono „Arsenal“ susigrums su su „Birmingham“ klubu.
2011-01-27

A. Fergusonas dėl „Manchester United“ nesėkmės apkaltino teisėją

Anglų futbolo klubo „Manchester United“ strategas Alexas Fergusonas pareiškė, kad Anglijos čempionato rungtynėse su „Birmingham“ futbolininkais jo komanda prarado du taškus dėl arbitro kaltės, rašo „BBC News“. Rungtynės baigėsi taikiai 1:1. A. Fergusono nuomone, varžovai įvartį pelnė pažeisdami taisykles. „Raudonieji velniai“ pirmavo po tikslaus Dimitaro Berbatovo įvarčio 56-ą minutę, tačiau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino Lee Bowyeris.
2010-12-29

Anglijos klubai išleido virš 500 mln. eurų

Anglijos „Premier“ lygoje žaidėjų perėjimų į kitus klubus langas jau užsidarė ir dabar atsidarys tik 2010 metų sausio 1 dieną, taigi galima daryti tam tikrus apibendrinimus.
2009-09-03

EURO 2008: ko tikėtis iš santūriųjų skandinavų?

Švedijos rinktinė kovas Europos čempionate pradės birželio 10 dieną rungtynėmis su dabartiniais Senojo žemyno čempionais graikais. Nors spaudoje pasirodo užuominų, kad švedai gali pakartoti praeitame čempionate Portugalijoje graikų pateiktą siurprizą, tačiau treneris Larsas Lagerbackas išlieka santūrus. „Tradicija yra itin didelis dalykas futbole. Graikija laimėjo pastarąjį kartą, 1992 metais tą patį padarė Danija, tačiau taip nutinka retai.