bilbao basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bilbao basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bilbao basket“.

Pamatykite: įspūdingas metimas iš 20 metrų Badalonoje išplėšė pergalę su sirena

Fantastišką pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Badalonos „Joventut“ (5/5) klubas. Carleso Durano auklėtiniai savo arenoje 81:78 (19:19, 19:22, 15:19, 28:18) įveikė Bilbao „Basket“ (4/6) krepšininkus.  Likus žaisti 4 sekundes rezultatas buvo lygus (78:78), o Bilbao klubas išsimetinėjo kamuolį.
2023-11-20

Buvęs „Lietkabelio“ gynėjas lemiamu tritaškiu parklupdė Jasikevičiaus auklėtinius

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Barselonos „Barcelona“ (21/5) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 80:82 (22:18, 15:13, 20:21, 23:30) pralaimėjo Bilbao „Basket“ (12/14) ekipai. Š. Jasikevičiaus auklėtinius mačo pabaigoje pražudė Nikolo Radičevičiaus tritaškis lemiamos atakos metu. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 24 aikštėje praleistas minutes įmetė 7 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.
126 2023-04-09

Giedraitis prie „Baskonia“ pergalės prisidėjo 12 taškų

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (20/4) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 100:78 (24:17, 27:10, 27:25, 22:26) sutriuškino Bilbao „Basket“ (10/14) komandą. Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių pelnė 12 taškų (4/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą. „Baskonia“: Markus Howardas 20 (5/9 trit.), Stevenas Enochas 16 (8 atk. kam.), Maikas Kotsaras 15 (7 atk. kam.), Rokas Giedraitis 12 (4/4 trit.
2023-03-26

Jokubaitis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (14/3) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 88:78 (18:11, 29:18, 16:26, 25:23) nugalėjo Bilbao „Basket“ (8/9) komandą.  Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 21 minutę įmetė 14 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, rezultatyviai perdavė 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 2 klaidas. „Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (5/6 trit., 5 rez. perd.
2023-01-22

Lietuvių atstovaujama „Baskonia“ Ispanijoje šventė pergalę

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (4/2) ekipa, kuri svetimoje arenoje 81:70 (20:27, 25:14, 14:17, 22:12) įveikė Bilbao „Basket“ (3/3) komandą.  Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Rokas Giedraitis nugalėtojams per 23 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit.
2022-10-31

„Lietuvos ryto“ startas Europos taurėje aplaistytas karčiomis lietuvių ašaromis

Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose pirmosiose Europos taurės sezono rungtynėse 83:93 (25:26, 11:22, 23:26, 24:19) suklupo prieš Bilbao „Basket“ ekipą. Vilniaus klube rezultatyviausi su 15 taškų buvo Jimmy Baronas ir Loukas Mavrokefalidis. Daugiausiai rūpesčių Vilniaus ekipai sukėlė 20 taškų surinkęs Dejanas Todorovičius. Europos taurės C grupėje taip pat žaidžia Berlyno ALBA, Belgrado „Partizan“, Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Limožo CSP.
2017-10-11

Pirmieji „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ varžovai. Kas jie?

Trečiadienis – šventė krepšinio gerbėjams. TV6 transliuos Vilniaus „Lietuvos ryto“, TV8 – Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes Europos taurės varžybose. Kokie pirmieji lietuvių varžovai? Panevėžio „Lietkabelio“ – Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) Į Panevėžį atvyksta Izraelio čempionai. Jie praėjusiame sezone lankėsi Vilniuje ir „Lietuvos rytą“ nugalėjo 80:76. Tada daugiausia dėmesio sulaukė „Hapoel“ žaidusi NBA žvaigždė – Amar’e Stoudemire’as.
2017-10-11

Rokas Giedraitis – gražiausio Europos taurės metų epizodo autorius

Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis dėjimu iš viršaus nustebino visą Europą. Lietuvio pasiskraidymas rungtynėse su „Bilbao Basket“ tapo gražiausiu metų epizodu. Rungtynes su Ispanijos klubu sostinės ekipa laimėjo 83:71, o Rokas Giedraitis kamuolį į krepšį sugrūdo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Maža to, teisėjai užfiksavo pražangą varžovui.
2016-12-30

Krauju apsipylęs Drew Gordonas: apie skausmingą epizodą, trenerių karus ir atkovotus kamuolius

Drew Gordonas krenta ant grindų, o iš jo nosies pasipila kraujas. Tokį vaizdą trečiadienio vakarą „Siemens“ arenoje matė susirinkę žiūrovai. Legionierius paliko aikštę, rūbinėje jam buvo suteikta pagalba, o vėliau krepšininkas grįžo ne tik ant suolo, bet ir į aikštę. Po susitikimo su „Bilbao Basket“ kurį „Lietuvos rytas“ laimėjo 83:71, D. Gordonas koridoriuje buvo palinkęs prie šiukšlių dėžės, matyt jautė pykinimą. Rūbinėje krepšininkas taip pat neatrodė visiškai atsigavęs po smūgio.
2016-11-30

Tomas Pačėsas apie varžovų trenerio akibrokštą: gal jam smegenėles šaltis užspaudė?

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo labai svarbią pergalę Europos taurėje, kai namuose 83:71 palaužė „Bilbao Basket“ komandą. Daug klausimų sukėlė Tomo Pačėso paprašyta minutės pertraukėlė likus žaisti mažiau nei 20-imt sekundžių, tačiau pats strategas kriminalo čia nemato. „Mes žiūrim į taškų skirtumą, kuris yra labai svarbus. Gal reikia įvesti taisyklę, kad, jei pirmauji 10-imt taškų, negali imti trečios minutės pertraukėlės. Čia yra mergaičių kaprizai.