46
Tomas Pačėsas (nuotr. Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo labai svarbią pergalę Europos taurėje, kai namuose 83:71 palaužė „Bilbao Basket“ komandą. Daug klausimų sukėlė Tomo Pačėso paprašyta minutės pertraukėlė likus žaisti mažiau nei 20-imt sekundžių, tačiau pats strategas kriminalo čia nemato.

46

„Mes žiūrim į taškų skirtumą, kuris yra labai svarbus. Gal reikia įvesti taisyklę, kad, jei pirmauji 10-imt taškų, negali imti trečios minutės pertraukėlės.

Čia yra mergaičių kaprizai. Kol man minutės pertraukėlės duotos – tol jomis naudosiuosi. Mes žiūrime į priekį. Tegul važiuoja namo, ten šilta – atsigaus. Čia šalta, gal užspaudė smegnėles“, – įsiaudrinęs kalbėjo Tomas Pačėsas.

Treneris dar nežino, kas nutiko legionieriui Drew Gordonui, kuris, po susidūrimo su varžovu, atsidūrė ant grindų, jam iš nosies pasipylė kraujas. „Tikėsimės, kad smegenų sukrėtimo nėra. Šiandien jis padarė tai, ką galėjo“, – kalbėjo strategas.

Taip pat T. Pačėsas pridūrė, kad šiose rungtynėse daug nulėmė pirmasis kėlinys, kai sostinės ekipa sugebėjo oponentams primesti savo žaidimo tempą.