bigla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bigla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bigla“.

M. Vžesniauskaitė gins JAV ekipos garbę

Lietuvos dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė kitais metais atstovaus JAV komandai „Colavita“. Tai bus septintoji 26 metų lietuvės komanda per visą karjerą. M. Vžesniauskaitė šiemet atstovavo Šveicarijos komandai „Bigla“, kuri po šio sezono, pasitraukus pagrindiniam rėmėjui, iširo. „Noriu naujų emocijų. Amerikoje esu daug kartų lenktyniavusi. Ten puikūs žiūrovai ir gera varžybų organizacija. Be to, turėsiu puikią progą išmokti anglų kalbą.
2009-10-30

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.
2009-05-12

M. Vžesniauskaitė lenktynėse Šveicarijoje finišavo šešta

Šveicarijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Brissago Lago Maggiore“ lietuvė Modesta Vžesniauskaitė („Bigla“) finišavo šešta. Nugalėjo Lietuvos dviratininkės komandos draugė italė Noemi Kantelė. Ji 100,7 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 6 sek. Antra finišavo 50-metė prancūzė Žani Longo. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. M. Vžesniauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 50 sek.