benas majauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benas majauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benas majauskas“.

Masiškiausiame teniso turnyre Vilniuje – ATP reitingą turėjusio Majausko triumfas

Praėjusį savaitgalį trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose vyko finaliniai masiškiausio šalies teniso vienetų turnyro susitikimai, po kurių apdovanojimais džiaugėsi net 76 teniso mėgėjai. „Teniso namų“ surengtame tęstiniame žiemos vienetų turnyre, vykusiame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, iš viso susigrūmė beveik tūkstantis teniso mėgėjų. Bene pajėgiausi tenisininkai varžėsi Vilniaus lygos „Masters“ divizione, kurio nugalėtoju tapo trisdešimtmetis Benas Majauskas.
2023-03-23

ATP reitinge R. Berankis pakilo per 14 pozicijų

Paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge aukščiausiai iš lietuvių esantis dvidešimt trejų metų Ričardas Berankis su 499 taškais iš 126-os vietos pakilo į 112-ą. Šią savaitę keturiolika pozicijų klasifikacijoje susigrąžinusio pajėgiausio Lietuvos tenisininko įskaitinių taškų suma padidėjo 45 taškais . Prezidento taurės turnyre Vilniuje nugalėjęs 22-ejų metų Laurynas Grigelis (83 tšk.
2013-08-25

Pajėgiausių planetos tenisininkų ATP reitinge R. Berankis 126-as

Pirmadienį paskelbtoje naujoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje aukščiausiai iš lietuvių esantis dvidešimt trejų metų Ričardas Berankis su 454 taškais iš 127-os vietos pakilo į 126-ą. Praėjusią savaitę pajėgiausio Lietuvos tenisininko įskaitinių taškų suma nepakito. Prezidento taurės turnyre Vilniuje nugalėjęs 22-ejų metų Laurynas Grigelis (83 tšk.
2013-08-19

Antrame Prezidento taurės rate – trys Lietuvos tenisininkai

Lietuvos tenisininkai Laurynas Grigelis ir Benas Majauskas pasekė Luko Mugevičiaus pėdomis ir iškovojo pergales pirmame Vilniuje vykstančio ITF Futures serijos turnyro Prezidento taurei laimėti rate.
2013-07-31

D. Šakinis ir B. Majauskas pralaimėjo jau pirmajame atrankos rate

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį pralaimėjo abu Lietuvos atstovai.
2011-02-13

Tenisininkas D. Šakinis Lenkijoje įveikė pirmąjį varžovą

Lenkijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger Tour“ serijos turnyro „ZRE Katowice Bytom Open“, kurio prizų fondą sudaro 30 tūkst. eurų, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvis Dovydas Šakinis 6:4, 6:4 įveikė 483-iąją pasaulio raketę 23-ejų metų Erviną Eleškovičių iš Švedijos.
2010-06-12

Lietuvos tenisininkai Izraelyje pralaimėjo jau pirmajame atrankos rate

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) "Futures" turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate pralaimėjo abu Lietuvos tenisininkai.
2010-01-24

D. Šakinis ir V. Pinko į Prezidento taurės turnyro pusfinalį nepateko

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų antrajame rate - ketvirtfinalyje - antradienį 17-metis Dovydas Šakinis ir 18-metis Vadimas Pinko 3:6, 6:3, 2:10 pralaimėjo prancūzams Tristanui Menjanui (Trystan Meniane) ir Pjerui Metanjė (Pierre Metenier). Pirmajame rate Lietuvos tenisininkai 7:6 (7-5), 6:1 įveikė latvius Mikelį Libietį ir Artūrą Kazijevą.
2009-08-05

G. Sabeckis ir V. Pinko į antrąjį ratą nepateko

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybų pirmajame rate antradienį 25 metų Gvidas Sabeckis (568-oji pasaulio raketė) 4:6, 1:6 pralaimėjo 19-mečiam lenkui Andrejui Kapasui (Andriej Kapas, 836-oji pasaulio raketė). 2007 metų šio turnyro finalininkas G. Sabeckis su varžovu iš Lenkijos žaidė trečią kartą. Iki šiol abu tenisininkai buvo pasidaliję po pergalę.
2009-08-04

D. Šakinis ir V. Pinko pateko į Prezidento taurės turnyro ketvirtfinalį

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 17-metis Dovydas Šakinis ir 18-metis Vadimas Pinko 7:6 (7-5), 6:1 įveikė 17-mečius latvius – Mikelį Libietį ir Artūrą Kazijevą. Antrajame rate – ketvirtfinalyje – antradienį D. Šakinis ir V. Pinko žais su prancūzais Trystanu Meniane ir Pierre'u Metenier.