batulevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „batulevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „batulevičiūtė“.

Gintarė Venčkauskaitė įveikė atrankos barjerą

Kečkemete (Vengrija) ketvirtadienį prasidėjo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės 4-asis etapas. Moterų varžybų atrankos barjerą pavyko įveikti vienai iš dviejų startavusių Lietuvos sportininkių - Gintarei Venčkauskaitei. Kaunietė atrankos A grupėje surinko 1044 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Londono olimpinių žaidynių dalyvė buvo 9-a fechtavimosi rungtyje (14 pergalių; 218 taškų), 16-a - plaukimo (2 min. 21,59 sek.; 276) ir 1-a - begimo bei šaudymo (12 min. 30,63 sek.
2016-04-14

I. Serapinaitė Šveicarijoje – trečia, dešimtuke – dar dvi lietuvaitės

Šveicarijos sostinėje Berne įvyko tarptautinės varžybos, kuriose puikiai pasirodė visos trys Lietuvos atstovės. Ieva Seraptinaitė užėmė trečiąją vietą, Lina Batulevičiūtė - ketvirtąją, o Emilija Serapinaitė - aštuntąją. Moterų varžybose dalyvavo 33 sportininkės iš 11 valstybių. Plaukimo rungtyje puikiai sekėsi seserims Serapinaitėms, patekusioms į geriausiųjų trejetuką. Distanciją greičiausiai įveikė britė Stella Lancey (2:12,00), I. Serapinaitė jai nusileido 0,41 sek.
2014-03-23

Šiuolaikinės penkiakovės varžybose Minske – L. Batulevičiūtės pergalė

Minske įvyko šiuolaikinės penkiakovės Baltarusijos taurės atvirosios pirmenybės, kuriose dalyvavo šeimininkų, Lietuvos, Gruzijos, Rusijos ir Vokietijos sportininkai. Moterų varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė, teigiama pranešime spaudai. Baltarusiai žirgų manieže surengė ir fechtavimo bei kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtis. Tad žiūrovai iš tos pačios tribūnos galėjo stebėti beveik visas varžybas.
2014-01-20

Lietuvos duetas pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų mišrioje estafetėje liko tryliktas

Vengrijos sostinėje pirmadienį baigėsi ketvirtasis pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etapas, kurio mišrių estafečių varžybose Lietuvos duetas - Lina Batulevičiūtė ir Paulius Aleksandravičius - surinko 5424 taškus ir tarp šešiolikos porų liko tryliktas. Lietuvos penkiakovininkai po fechtavimosi rungties (832 tšk.) buvo aštunti, plaukime (1332 tšk.) tenkinosi keturioliktąja pozicija, jojime (1040 tšk.) vėl buvo aštunti, o bėgimo ir šaudymo rungties dvikovėjė (2220 tšk.
2013-05-13

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finale – visos trys Lietuvos atstovės

Lietuvos penkiakovininkės Laura Asadauskaitė, Gintarė Venčkauskaitė ir Lina Batulevičiūtė pateko į Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finalą. Atrankos varžybų A grupėje pasaulio taurės varžybų nugalėtoja ir pasaulio reitingo lyderė 28-erių metų L. Asadauskaitė (3892 tšk.) užėmė šeštąją vietą. 19-metė G. Venčkauskaitė (3892 tšk.) B grupėje buvo septinta, o 22-ejų metų L. Batulevičiūtė (3780 tšk.
2012-07-05

Penkiakovininkė L. Batulevičiūtė Rusijoje liko 27-a

Lietuvos penkiakovininkė Lina Batulevičiūtė Rostove (Rusija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape užėmė 27-ąją vietą. 22-ejų metų lietuvė finale šeštadienį surinko 4900 taškų. Nugalėjo baltarusė Anastasija Prokopenko (5392 tšk.). Finale dalyvavo 36 sportininkės. L. Batulevičiūtė ketvirtadienį vykusių atrankos varžybų (be jojimo rungties) B grupėje užėmė penktąją vietą.
2012-04-22

Jaunimo rezultatai – svarbiau

„Kad Laura nelabai gerai sustartavo, jokios bėdos čia nėra," - L. Asadauskaitės startą pasaulio taurės antrojo etapo varžybose komentavo V. Kalininas „Jau  tai, kad visos trys pateko į finalą, yra labai gerai. Mus labiausiai domina Lina Batulevičiūtė  ir Gintarė Venčkauskaitė.