BaTCC

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „BaTCC“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „BaTCC“.

Po dviejų metų pertraukos „BaTCC“ lenktynių serija grįžta į Suomiją, o kartu su ja ir lenktynininkai iš Lietuvos

„Mekonomen Grand Prix” arba vienas didžiausių Baltijos šalių lenktynių „susibėgimų“ įvyks birželio 10-12 dienomis Suomijoje, „Botniaring“ trasoje, kur savo jėgas sportininkai išmėgino dar prieš du metus. Žinoma, kaip ir visuomet Baltijos šalių čempionate – pergalės siekti ruošiasi itin gausios sportininkų pajėgos ir iš Lietuvos. Tiesa, šis renginys svarbus ir pačiai Suomijos lenktynių bendruomenei: pirmą kartą jų nacionalinis čempionatas „RATA SM“ vyks kartu su Baltijos šalių čempionato serija.
2022-06-02

Sekmadienį Estijoje – istorinis TCR klasės, BaTCC ir Lietuvos čempionato finalas

Automobilių sporto entuziastai žino, kad jau poryt žiedinių lenktynių profesionalai rinksis Estijos „Auto24Ring” trasoje. Čia šeštadienį vyks ištvermės lenktynių dalyvių kovos, o sekmadienį laukia didysis sprinto lenktynių serijų finalas. Kartu su ilgai lauktu „Baltic Touring Car Championship“ (BaTCC) finalu, įvyks ir „DYNAMI:T 2019 m. Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato“ paskutinės kovos.
2019-09-19

Likus dviem etapams, „BaTCC“ dalyviai skaičiuoja kiekvieną tašką

Ketvirtadienis – ta diena, kuomet po truputį „Baltic Touring Car Championship“ („BATCC“) dalyviai pradeda rinktis Bikerniekų trasoje Rygoje. Šiandieną visų laukia paskutinės laisvos treniruotės, o ankstyvą penktadienio rytą prasidės registracija, techniniai patikrinimai ir administracinė komisija. Kitaip, nei ištvermės šešių valandų lenktynių serijoje, Rygoje įvyks jau ketvirtasis „BaTCC“ etapas, o ne trečias. Tiesa, du likę etapai gali nulemti išties daug.
2019-08-15

Šį savaitgalį Estijoje vyks trečiasis „BaTCC“ pirmenybių etapas

Vienas didžiausių lenktynių renginių – „Estonian GP 2019“ įvyks jau šį savaitgalį Estijoje, visų mėgstamoje „Auto24Ring“ trasoje šalia Pernu kurorto. Estiškąja Palanga pramintas miestelis savaitgalį sulauks tikrai gausaus dalyvių sąrašo, kurie sieks pergalių tiek lenktyniaudami automobiliais, tiek motociklais. Nors nuo praeito „BaTCC“ lenktynių serijos etapo praėjo vos dvi savaitės, gausus Lietuvos sportininkų „desantas“ jau buriuojasi trasoje, besiruošdami savo klasės varžyboms.
2019-06-28

Oficialu: TCR tapo NEZ6H ir BaTCC čempionatų dalimi

„Touring Cars Racing“ (TCR) ir „LTD Venta Event“ oficialiai pranešė pasirašę bendradarbiavimo sutartį, susijusią su Šiaurės Europos Zonos ir Baltijos šalių čempionatų organizavimu. Trijų metų kontraktas garantuoja „LTD Venta Event“ teisę oficialiai įtraukti ir naudoti „TCR“ pavadinimą tiek organizuojant Šiaurės Europos Zonos 6 valandų ištvermės lenktynes (NEZ6H), tiek Baltijos šalių čempionatą (BaTCC), skirstant automobilius į klases. „WSC Ltd.
2019-06-25

„BaTCC“ ir „NEZ“ lenktynių serijų lenktynės savaitgaliui keliasi į Suomiją

Jau kelis lenktynių sezonu iš eilės, Baltijos šalių sprinto ir ištvermės lenktynių dalyviai keliavo tarp dviejų trasų: „Bikernieki“ Rygoje ir „Auto24Ring“ šalia Pernu kurorto Estijoje. Didžioji dalis lenktynių etapų vykdavo kaimyninėje Latvijoje, o dvejos lenktynes, ar net gi mažiau, dalyvius pasitikdavo Estijoje.
2019-06-12

Šiaurės šalių ilgų nuotolių lenktynėse triumfavo “Circle K Racing Team”

Sezono startas ir pirmosios lenktynės paprastai pažeria kalną dovanų visiems netikėtumų mėgėjams, tad su nekantrumu lauktas „DeWALT Grand Prix“ šeštadienis su pagrindinėmis „NEZ6H” ilgųjų nuotolių lenktynėmis, toli gražu, nenuvylė nei vieno. Čia 14 valandą startavusiose lenktynėse buvo visko, nuo džiugių pergalių, kaip ir visada – kovos iki paskutinių sekundžių bei fakelu tapusio automobilio, bene labiausiai traukusio akį pristatant šių metų dalyvių parką.
2019-05-12

Lenktynių sezono atidarymas - „DeWALT Grand Prix”- visus kviečia į Rygą

Jau tampa savotiška tradicija Baltijos šalių čempionatus, žiedines lenktynes pradėti Rygoje. Šis sezonas – ne išimtis ir sezono atidarymo fiesta „DeWALT Grand Prix“ visus pasitiks gegužės 10-12 dienomis. Tiesa, pokyčių šį sezoną – tikrai bus, tačiau, kaip pasakoja patys organizatoriai, visi jie – į gerąją pusę. Vienas didžiausių pasikeitimų Baltijos šalių lenktynėse – statusas: šiemet tai tampa oficialiu bendru Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionatu.
2019-05-02

Baltijos šalių lenktynių organizatoriai pristato „Endurance Academy“

Kasmet skirtingų sporto disciplinų organizatoriai stengiasi sportininkus sudominti naujomis idėjomis. Šiais metais naujas projektas skirtas ištvermės lenktynių mėgėjams. Viena didžiausių problemų, kuri iškyla sportininkams, norintiems aktyviai dalyvauti automobilių sporto renginiuose ir varžytis lenktynėse – tobulėjimo klausimas.
2019-01-29

Antroji lenktynių diena Rygoje – daug formulių ir sunki lietuvių kova dėl pergalės

Pirmoji lenktynių diena šį savaitgalį – tikra duoklė endurance lenktynių mėgėjams. Tuo tarpu, sekmadienio rytas prasidėjo penkių skirtingų lenktynių serijų kvalifikaciniais važiavimais – savo starto pozicijas aiškinosi „Formula Historic“, „Hankook Troophy“, „Baltic Touring Cars“ (BaTCC), „VAZ“ ir „Volga“. Visos serijos dar skirstomos jei ne į tris, tai bent dvi atskiras klases ir įskaitas.
2018-06-12
REKLAMA
REKLAMA

Artėjantį savaitgalį Rygoje – nuo formulių lenktynių iki intrigų ištvermės lenktynėse

Šį savaitgalį, birželio 9-10 dienomis Rygos „Bikernieki“ trasoje rinksis pati įvairiausia technika: nuo istorinių „Formula Junior“ iki ištvermės lenktynėms ruoštų automobilių. Kartu su Baltijos šalių trumpųjų nuotolių lenktynėmis (Baltic Touring Cars Championship - BaTCC), 4 valandų ištvermės serija (BEC 4H) įvyks ir per pasaulį keliaujančių istorinių formulių varžybos.
2018-06-07

Savaitgalio „DeWalt Grand Prix“ lenktynėse – jau virš 180 dalyvių ir 140 automobilių

Jau šiandien didžioji dalis Baltijos šalių regiono žiedo mylėtojų rinksis Rygos „Bikerniekų“ trasoje: po dienos, skirtos testams ir treniruotėms prieš sezoną, jau penktadienį dalis iš dalyvių į trasą riedės kvalifikaciniams važiavimams. Na, o oficialus Balrijos šalių lenktynių atidarymas – šeštadienį, kartu su „DeWalt Grand Prix“ lenktynių fiestos ir tiesioginės transliacijos pradžia.
2018-05-10

„GSR Motorsport“ komandoje – ne tik naujas „TCR“, bet ir tarptautinės pajėgos

Šį savaitgalį Rygoje startuoja Baltijos šalių lenktynių serijos, kurių bent jau dvi – „BatCC“ ir „BEC4H“ – itin populiarios lietuvių tarpe. Nuolatinė jos dalyvė – „GSR Motorsport“ komanda, į Baltijos šalis paprastai atgabenanti naujausią akį traukiančią techniką. Prieš du metus trumpųjų nuotolių ir endurance tipo varžybose visų dėmesį kaustė „Ginetta GT4“ automobilis, o praeitais metais komanda tapo „TCR“ klasės flagmanais ir ambasadoriais.
2018-05-10

Lenktynių ir klasikinių automobilių mylėtojams – nauja Baltijos čempionato klasė

Šį savaitgalį prasidėsiantis Baltijos šalių lenktynių sezonas žada šūsnį naujovių automobilių sporto ir skirtingos technikos mylėtojams. Jau pirmasis serijos etapas - „DeWalt Grand Prix“ - dalyviams siūlo 11 skirtingų klasių: nuo automobilių, kurių variklių skleidžiamas garsas primena lėktuvų ūžesį iki sovietinės klasikos ir legendinių „LADA“ automobilių.
2018-05-09

Šį sekmadienį Rygoje - Baltijos šalių „Endurance“ čempionato finalas

Šį savaitgalį Rygos „Bikernieki“ trasoje rinksis sportininkai, ištvermės – ilgų nuotolių lenktynėmis užbaigsiantys šių metų automobilių sporto sezoną. Sekmadienį įvyks paskutinysis, penktasis Baltijos šalių 4 valandų čempionato etapas. Ir tai bus ne vienintelės lenktynės šį savaitgalį – Rygos trasoje ratus suks ne tik pagrindinių keturių valandų ištvermės lenktynių dalyviai, bet ir papildomose „Mini endurance“ lenktynėse dalyvausiantys sportininkai.
2017-10-12

Baltijos ištvermės lenktynėse „BEC 4H“ čempionatai paaiškės Rygoje spalio 15 dieną

Prasidėjęs ruduo gyvenantiems automobilių sportu žada bent kelis dalykus: tai ir sezono pabaigą, ir visų laukiamus apdovanojimus bei greičiausių sportininkų ir komandų įvertinimus. Tačiau „BEC 4H“ čempionate kai kuriose klasėse čempionai paaiškės tik po paskutiniojo etapo Rygoje, įvyksiančio spalio 15 dieną.
2017-09-15

Lietingą „DeWalt Grand Prix“ pirmąją dieną BEC 4H čempionate – lietuvių triumfas

Penktadienį treniruotėse ir kvalifikacijoje dalyvavę dalyviai galėjo pasidžiaugti ir geru oru, ir puikia lenktynių pradžia – daugeliui iš lenktynininkų tai buvo ne tik pirmieji važiavimai Rygos Bikernieki trasoje šiais metais, bet ir pirmieji technikos testai šį sezoną. Tiesa, kai kurie dalyviai ir mokėsi trasą. Tarp tokių – šiaurės Europos įskaitos dalyviai, besirungiantys Porsche GT3 CUP ir V8 Thundercars čempionatuose. Pirmosioms lenktynėms – sudėtingiausios sąlygos.
2017-04-30

Lietingą „DeWalt Grand Prix“ pirmąją dieną BEC 4H čempionate – gausu dar nematytos technikos

Šį savaitgalį Rygoje „DeWalt Grand Prix“ metu sezoną pradeda ilgas sąrašas Baltijos šalių ir Šiaurės Europos zonos (NEZ) čempionatų bei lenktynių serijų. Tarp jų – ir itin tarp Lietuvos lenktynininkų išpopuliarėjęs BEC 4h čempionatas. Tai – ištvermės lenktynės, kuriose gali dalyvauti komandos, kurias sudaro nuo dviejų iki keturių vairuotojų.
2017-04-29

Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatai šį sezoną ketina augti

Vos už poros mėnesių startuosiančios Baltijos šalių lenktynės šį sezoną žada būti įdomesnės ir gausesnės. Anot organizatorių, lenktynių dalyvių pamėgtą BatCC ir BEC 4 h čempionatus ir jau visiems žinomas BMW 325, „Kumho Challenge“ lenktynių serijas papildys ir kiti čempionatai.
2017-03-02

Paskelbta 2017 metų sezono Baltijos šalių automobilių lenktynių pirmojo etapo data

Jau šio mėnesio pabaigoje, lapkričio 26 dieną Kaune įvyks Baltijos šalių bei Lietuvos žiedinių lenktynių sezono uždarymo šventė bei greičiausiųjų lenktynininkų apdovanojimai. Dar likus porai savaičių iki visiškos 2016 metų sezono pabaigos, lenktynių organizatoriai jau piešia būsimo sezono gaires. Pranešama, kad pirmasis 2017 metų Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas įvyks Rygoje „DeWalt Grand Prix 2017“ renginio metu balandžio 28-30 dienomis.
2016-11-10

Paskutiniai automobilių žiedo čempionatų startai – Rygoje

Jau spalio 8-9 dienomis baigsis automobilių žiedinių lenktynių sezonas kartu su reginiu Bikernieki trasoje Rygoje. Ar finišo tiesiojoje dar liko intrigos ir įtampos elementų? Net neabejokite – dėl taškų čempionatuose kovos turėtų virti tiek 4 valandų Baltijos šalių, tiek trumpųjų nuotolių lenktynėse. BaTCC serijoje – ir aiškūs lyderiai, ir įnirtingos kovos. Nacionalinėje latvių čempionato klasėje pirmąją vietą solidžiu taškų skirtumu užsitikrino Janis Vanks.
2016-09-23

Baltijos šalių žiedinių lenktynių finalai – jau šį savaitgalį Rygoje

Paprastai sezono pabaigoje dalyvių skaičius tampa mažiausias: vieni praranda motyvaciją dėl per didelių taškų skirtumų tarp lyderių ir visų kitų dalyvių, kitiems sezono gale tiesiog nebeužtenka suplanuoto biudžeto dėl sezono metu patirtų avarijų ir papildomų nesuplanuotų išlaidų.
2015-09-24

D. Matijošaitis intrigą paliko sezono pabaigai

Karštas savaitgalis „Riga Summer Race“ lenktynėse į „Brum Brum Sport“ komandą atnešė ir džiaugsmo, ir kartėlio. Andrius Jasioniauskas, likus vienam Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapui, jau užsitikrino čempiono vardą savo klasėje, o Dainius Matijošaitis antrųjų lenktynių nebaigė, o sezono atomazgą nukėlė į rugsėjo galą.           . A. Jasioniauskui pergalė buvo labai saldi ir ne tik dėl to, kad jau gali meistrauti lentyną čempiono taurei.
2015-08-25

Pergalės ir nesėkmės Estijoje

Automobilių sporte nėra garantijų.  Net ir turėdamas bene greičiausią automobilį varžybose, dėl menkiausio gedimo gali likti nieko nepešęs. Taip ir nutiko Dainiui Matijošaičiui Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate (BaTCC). Varžovai vienas po kito lėkė pro D. Matijošaitį, o šis dėl techninio gedimo liko stovėti prie starto.
2015-06-29

BaTCC Kvalifikacijoje D. Matijošaitis vėl greičiausias, bet varžovai grėsmingi

Savaitgalį geriausioje automobilių sporto trasoje Baltijos šalyse – Piarnu autodrome, tikra šventė. Trasoje sunkiai išsitenka automobiliai. „Porsche“, „Camaro“, BMW, Skandinavijos „Formulės“ taurių, Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas (BaTCC), vienu metu lenktyniaus net 39 „Legendų“ automobiliai. Visgi, Dainiui Matijošaičiui nėra taip paprasta mėgautis lenktynėmis, kai į nugarą šnopuoja patyrę latviai su greitais automobiliais.
2015-06-27

Trečiasis Baltijos šalių automobilių žiedinių lenktynių etapas iš Rygos perkeltas į Pernu

Birželio 26-28 dienomis Pernu trasoje „Auto24Ring“ įvyks trečiasis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapas. Pastarasis turėjo įvykti pirmąjį liepos savaitgalį, tačiau organizatoriams teko pakeisti data ir vietą dėl vis dar Rygos Bikernieki trasoje vykstančių atnaujinimo darbų. Kartu su Baltijos šalių čempionatu Pernu trasoje pirmą kartą įvyks ir „Baltijos jūros taurė legendoms”, kurių metu starto tiesiojoje bus galima išvysit apie 40 legendomis tituluojamų automobilių.
2015-06-17

Dainius Matijošaitis lenktynių vos nesibaigė Kačerginės krūmuose

Dainius Matijošaitis vėl triumfavo Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC) etape, bet tik per plauką šios varžybos jam nesibaigė rimtais nuostoliais. Neaišku tik kas padėjo – sėkmė ar ralio įgūdžiai. Pirmųjų lenktynių pabaigoje lenktynininkas nepastebėjo šešėlyje išsiliejusių tepalų ir visą „Makuškės“ kalną pervažiavo smarkiai mėtomas. Antrosios lenktynėse taip pat galėjo baigtis už trasos barjerų.
2015-06-08

Antrame BaTCC lenktynių etape: Ernestos Globytės įnirtinga kova ir „Rotoma Racing“ triumfas

Sekmadienį praėjo antrasis Baltijos šalių automobilių žiedinių lenktynių čempionatas bei ilgųjų nuotolių lenktynių serijos etapas. Į Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą grįžo ir Žiedinių lenktynių pirmenybės bei Latvijos lenktynininkų mėgstamos „KUMHO Challange“ lenktynės. Panašu, kad būtent brolių latvių lenktynių serijos metu tik ir buvo išvengta incidentų: visose kitose lenktynėse netrūko nei įtampos, nei kovų ar avarijų. Sekmadienio renginys prasidėjo ilgųjų nuotolių lenktynėmis.
2015-06-08

Antrasis BaTCC etapas bus nenuspėjamas

„Brum Brum Sport“ komanda pirmajame Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC) etape pasirodė visa galva aukščiau už varžovus. Sekmadienį komandos lenktynininkų Dainiaus Matijošaičio ir Andriaus Jasioniausko gali laukti kiek kitokia dalia. Antrasis etapas Kačerginės Nemuno žiedo trasoje nėra pati dėkingiausia lenktynininkams, bet nuo to tik įdomiau – bent jau taip įsitikinęs D. Matijošaitis. „Turiu greitą mašiną, bet negaliu greitai važiuoti.
2015-06-07

Baltijos šalių čempionato 2-ajame etape - daugiau kaip 100 dalyvių

Birželio 6-7 dienomis Kaune, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje įvyks antrasis Baltijos šalių bei ilgųjų nuotolių – 4 valandų lenktynių etapas. Tai – pirmasis iš dviejų etapų, įvyksiančių Lietuvoje. Į šį etapą jau užsiregistravo daugiau kaip 100 dalyvių iš 5 šalių. Trasos tiesiojoje dalyvių lauks apie 70 lenktynėms paruoštų automobilių. Kartu su Baltijos šalių čempionatu įvyks ir Lietuvos nacionalinės įskaitos važiavimai, tarp kurių – Lietuvos žiedinių lenktynių pirmenybės.
2015-06-04

Prasidėjo dalyvių registracija į antrąjį Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapą.

Antrasis Baltijos šalių čempionato (BaTCC) etapas įvyks jau birželio 6-7 dienomis Lietuvoje, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Tai – pirmasis iš dviejų BaTCC etapų, įvyksiančių Lietuvoje. Kartu su Baltijos ir Latvijos čempionatu, žiūrovai išvys ir antrąjį Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapą bei Žiedinių lenktynių pirmenybes.
2015-05-15

Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape greičiausias – Dainius Matijošaitis

Gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, „auto24 Ring“ trasoje startavo pirmasis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC) etapas, kuriame sau lygių neturėjo sportininkai iš Lietuvos. Ypač greitas – Dainius Matijošaitis, laimėjęs viską, ką buvo galima laimėti.
2015-05-04

Ant D. Matijošaičio automobilio — socialinė reklama

Nei „Viči“, nei „Brum Brum“, nei kitų Dainiaus Matijošaičio rėmėjų prekių ženklų ant jo automobilio Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC) starte nebus, nors būtent D. Matijošaičio kiekvienas veiksmas trasoje bus stebimas pro padinamąjį stiklą. Ant vieno greičiausių dalyvių šiame čempionate automobilių — socialinė reklama.  Keliolika ant „Renault Megane RS Trophy“ užklijuotų lipdukų siunčia tą pačią žinią — vairuodamas nesusirašinėk.
2015-05-02

D. Matijošaitis pradėjo rengtis BaTCC varžyboms

Nusipirkęs naują automobilį, dar kurį laiką gali jaustis nepatogiai jame. Ne visada tiksliai pajusi greitį ir jo valdymą, gali tekti nuvažiuoti ne vieną šimtą kilometrų, išsiklausinėti visus draugus ir tik tada mašina taps suprantamesnė. Toks pat principas galioja ir sportiniams automobiliams, bet čia viskas daug sudėtingiau. Lenktynininkas Dainius Matijošaitis savaitgalio varžyboms Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate (BaTCC) ruošiasi ne vienas.
2015-04-30

Startuoja Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas

Jau šį savaitgalį, gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, Parnu trasoje, startuos Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas (BaTCC), kuriame varžybų organizatoriai tikisi išvysti apie 70 dalyvių ir laukia didelio automobilių sporto gerbėjų susidomėjimo. Kartu su BaTCC čempionatu trasoje vyks Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionaliniai čempionatai bei „Baltic Endurance Championship“ (BEC), tai – 4 valandų ilgų distancijų lenktynių Baltijos šalių čempionato etapas.
2015-04-30
Į viršų