balsavimas namuose

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „balsavimas namuose“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „balsavimas namuose“.

Baigiasi balsavimas namuose prezidento rinkimuose ir referendume

Šeštadienį Lietuvoje baigiasi balsavimas namuose renkant prezidentą ir referendume išsakant poziciją dėl dvigubos pilietybės įteisinimo. Jis prasidėjo penktadienį. Balsuoti namuose turi teisę rinkėjai su negalia, juos namuose slaugantys asmenys, dėl ligos nedarbingi žmonės ir rinkėjai, sulaukę 70 ir daugiau metų. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, iš viso tokią teisę turi beveik 597 tūkst. rinkėjų. 91 tūkst. iš jų išreiškė pageidavimą balsuoti namuose.

Širvintų merė netinginiauja: per atostotgas – pas rinkėjus į namus

Panašu, kad Širvintų rajono savivaldybės merė „darbietė“ Živilė Pinskuvienė atostogas nutarė išnaudoti kaip reikiant. Stebėtojos statusą turinti „darbietė“ pasuko pas rinkėjus, kurie penktadienį balsuoja namuose. Apie tai portalui tv3.lt pranešė Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Anna Kuznecovienė.

Penktadienį dar galima balsuoti paštu, prasidės balsavimas namuose

Penktadienį Seimo rinkimuose ir referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos dar tęsis balsavimas paštu, taip pat rengiamas balsavimas namuose. Balsuoti paštu galima specialiai balsavimui sudarytuose paštuose spalio 12 d. nuo 10 iki 20 val.
titulinis 2012-10-12

Potvynio zonoje rinkėjai balsuoja namuose

Potvynio zonoje ledu virtusio vandens atkirstiems keliems šimtams Pagėgių sav. ir Šilutės raj. gyventojų išreikšti savo valią rinkimuose padeda ugniagesiai. Apsemtų sodybų link Pagėgių ugniagesių gelbėtojų technika pajudėjo ankstų rytą. Jiems per dieną teko aplankyti 5 užšalusio potvynio vandens atkirstus kaimus, kuriuose gyvena apie 70 rinkėjų. „Ledai bus nepralaužti, galim ir įstrigti, dėl to paėmėm antrą mašiną, kad galėtų ištraukti jeigu reikėtų.
Į viršų