babilonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „babilonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „babilonas“.

Panevėžio prekybos centras „Babilonas“ rudenį keis pavadinimą į „Molas“

Nyderlandų privataus kapitalo investicijų grupė „Westerwijk“, 2022-ųjų vasarį įsigijusi Panevėžio prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“, antradienį pranešė, jog rudenį baigs centro renovaciją bei keis jo pavadinimą į „Molas“. „Pavadinimo kaita – natūralus žingsnis suteikti pasikeitusiam prekybos centrui naują identitetą.
2024-04-30
REKLAMA
Li Jun Li atskleidė, kad „nesijaudino“ dirbdama su Brad Pitt ir Margot Robbie   Li Jun Li atskleidė, kad „nesijaudino“ dirbdama su Brad Pitt ir Margot Robbie

Li Jun Li atskleidė, kad „nesijaudino“ dirbdama su Brad Pitt ir Margot Robbie

Vieno laukiamiausių 2023-uosius metus pradėsiančių reginių, „Oskaro“ laureato režisieriaus Damien Chazelle originalaus epo „Babilonas“ (angl. „Babylon“) filmavimo aikštelėje vyko vienas didelis vakarėlis – ir tai gali patvirtinti viena pagrindinių filmo aktorių Li Jun Li. „Turiu padėkoti foniniams aktoriams – jie yra labai atsidavę žmonės. Šie vakarėliai jautėsi tokie tikroviški, ir aš manau, kad žmonės tikrai puikiai praleido laiką filmavimo aikštelėje.
2022-12-30
REKLAMA
Filmuojant dramą „Babilonas“, Margot Robbie pasinaudojo galimybe ir pabučiavo Brad Pitt   Filmuojant dramą „Babilonas“, Margot Robbie pasinaudojo galimybe ir pabučiavo Brad Pitt

Filmuojant dramą „Babilonas“, Margot Robbie pasinaudojo galimybe ir pabučiavo Brad Pitt

Australų aktorė Margot Robbie atskleidė, kad bučinio tarp jos ir Brad Pitt filmo „Babilonas“ (angl. „Babylon“) scenarijuje nebuvo, bet ji vis tiek pasinaudojo situacija, nes manė, kad toks šansas gali niekada nepasikartoti. Komiškos dramos „Babilonas“, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys 2023 metų sausį, veiksmas vyksta XX a. trečiojo dešimtmečio Los Andžele, kai Holivude buvo pereinama nuo nebyliųjų filmų ir pradėta „kalbančio“ kino era.
2022-12-13
REKLAMA
Brad Pitt ir Margot Robbie žada apšviesti Babiloną  Brad Pitt ir Margot Robbie žada apšviesti Babiloną

Brad Pitt ir Margot Robbie žada apšviesti Babiloną

Aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės Brad Pitt ir Margot Robbie kartu vaidins istorinėje komiškoje dramoje „Babilonas“ (angl. „Babylon“), kuri žada užtraukti gėdą net didžiojo Getsbio vakarėliams. Pasirodžiusiame oficialiame filmo „Babilonas“ anonse kino gerbėjai pagaliau gali išvysti, kaip B. Pitt ir M. Robbie bando formuoti ankstyvąjį Holivudą pagal savo skonį – su daugybe alkoholio ir narkotikų. Filmas „Babilonas“ seka Džeką Conrad (akt. Brad Pitt) ir Nelę LaRoy (akt.
2022-09-29

Parduotas prekybos ir pramogų centras „Babilonas“

Panevėžyje veikiantį prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“ įsigijo Nyderlanduose registruota privataus kapitalo fondo įmonių grupė „Westerwijk“, kuri sandoriui gavo 13 mln. eurų paskolą iš banko „Luminor“.  Bendra sandorio, kuris buvo užbaigtas šiandien, vertė neskelbiama. Antrinė „Westerwijk“ grupės bendrovė „Westerwijk Panevėžys“ „Babiloną” įsigijo iš jį valdžiusios „Ogmios grupės“. 18,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto prekybos ir pramogų centras Panevėžyje veikia nuo 2008 metų.
2022-02-23

Sujudimas Panevėžyje: iš „Babilono“ veja kino teatrą?

Vilniaus apygardos teismas prekybos centro „Babilonas“ valdytojams bendrovei „Gamafondas“ uždraudė iš patalpų iškeldinti kino teatrą „Forum cinemas“. Teismas nusprendė pristabdyti kino teatro iškeldinimą, patenkinęs nuomininkės bendrovės „Forum cinemas“ prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo, kol ginčą išspręs Vilniaus komercinio arbitražo teismas.
Aktualijos 2018-09-01

Apšilęs kojas „Pepco“ pradeda aktyvią plėtrą: planuose penki miestai

Prieš gerą pusmetį pirmąją parduotuvę Lietuvoje atidaręs Lenkijos drabužių ir namų apyvokos prekių tinklas „Pepco“ pradeda aktyvią plėtrą. Kovo 15 d. „Pepco“ atidarys naują parduotuvę Panevėžyje, o balandį ir gegužę žengs į dar keturis miestus.  „Pepco“ Baltijos regiono operacinės veiklos vadovas Aleksandras Čikaidze teigia, kad Panevėžys buvo pasirinktas kaip didžiulį mažmeninės prekybos potencialą turintis miestas.
2018-03-12

Virš Vilniaus – JAV kariniai sraigtasparniai ir Lenkijos naikintuvai

Dalį vilniečių sekmadienį nustebino sostinėje pasirodę Jungtinių Valstijų kariniai sraigtasparniai, kurie lydi su savo karine technika išvykstančią amerikiečių karių pamainą. Anot Krašto apsaugos ministerijos, JAV šarvuočių koloną, kuri į dislokacijos vietą Vokietijoje grįžta sausumos keliais, lydi sraigtasparniai UH – 60 „Black Hawk“ ir CH-47 „Chinook“. Virš Vilniaus sekmadienį taip pat praskrido keli Lenkijos naikintuvai Mig-29, Lietuvoje atliekantys NATO oro policijos misiją.

Milijardines pajamas „Norfa“ padidino nežymiai

Prekybos tinklą „Norfa“ valdanti bendrovė „Norfos mažmena“ 2013 metais gavo 1,67 mlrd. litų pajamų (su PVM) – 2,7 proc. daugiau negu 2012 metais, kai jos buvo 1,627 mlrd. litų, pranešė bendrovė. Konsoliduoti „Norfos“ grupės pardavimai 2013 metais siekė 2,671 mlrd. litų (be PVM), arba 3,37 proc. daugiau nei 2012 metais (2,584 mlrd. litų) Kaip teigiama bendrovės išplatintame pranešime, pardavimai pernai galėjo būti šiek tiek didesni, tačiau įmonė uždarė keletą parduotuvių.
2014-03-13

Panevėžyje įvyko Oksalio taurės šaudymo sporto varžybos

Savaitgalį Panevėžio prekybos centre "Babilonas" baigėsi dvi dienas trukusios kasmetinės Oksalio taurės varžybos pneumatiniais ginklais, kuriuose dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos. 2013 metų absoliučiais nugalėtojais tapo kaunietis Vilius Sabataitis ir alytiškė Ligita Zaksaitė.
2013-11-18
REKLAMA
REKLAMA

„Mineraliniai vandenys“ plečia parduotuvių tinklą

Didžiausia Baltijos šalyse gėrimų platintoja „Mineraliniai vandenys“ (MV) šią savaitę atidaro 2 naujas specializuotas gėrimų parduotuves. Spalio viduryje duris atvers dar viena, jau dešimtoji tinklo parduotuvė. Naujosios tinklo parduotuvės šią savaitę atidaromos Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“ ir Vilniuje „Gedimino 9“. Spalį tinklą papildys gėrimų parduotuvė įsikursianti prekybos centro „Ozas“ patalpose.
2013-09-26

Jaunimo pasilinksminimai šiurpina

Sportinių mašinų gausmas, tranki muzika, kalnai tuščių alaus skardinių, plastikinių indų, saulėgrąžų lukštų ir nuorūkų – toks vaizdas po kiekvieno savaitgalio jau tapo kone kasdienybe už prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ gyvenantiems naujakuriams.

A. Smilgevičiūtė ir R. Radzevičius dovanos akustinį koncertą

Kūrybinės veiklos dvidešimtmetį su grupe „Skylė“ minintys atlikėjai Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius šį mėnesį neaplenks Kauno. Birželio 28 d. jie surengs išskirtinį akustinį koncertą Kauno pilies prieigose. „Ši vieta kauniečiams yra ypatinga, todėl su Roku pasistengsime ją užpildyti vasariška aura, etninėmis spalvomis ir skaidria energetika. Tai bus vasariškai puikus kokybiškos, gyvai atliekamos muzikos vakaras.
2012-06-22

Atrakcionų savininkas įtariamas sumušęs mažametį

Savaitę Panevėžyje veikęs Vilniaus įmonės „Korida“ atrakcionų parkas įsivėlė į skandalingą istoriją. Baigiantis savaitgaliui policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad atrakcionų savininkas sumušė mažametį lankytoją. Policijos pareigūnai skubiai reagavo į 34-erių panevėžietės J.J. skundą. Moteris teigė, kad jos mažametį sūnų sekmadienį, apie 19 val. 50 min. atrakcione „Batutas King Kongas“ kilus konfliktui apstumdė, tampė už rankos ir ausies atrakcionų savininkas.

Panevėžietėms – garsaus stilisto pamokos

Savaitgalį vienas prekybos ir pramogų centrų lūžo nuo žmonių antplūdžio. Norintieji pakeisti savo įvaizdį rikiavosi konsultacijai pas į Panevėžį atvykusius žinomus šalies stilistus. Ne viena panevėžietė panoro gauti garsaus stilisto Manto Petruškevičiaus aprangos stiliaus pamokų. Patarinėjo grožio klausimais Atėjus pavasariui kiekviena moteris nori atsinaujinti, pasipuošti akį traukiančiu apdaru.
2012-04-17

Magiškuose susitikimuose tarologė L. Staub atskleis kortų galią

Žinoma tarologė, knygos „Taro kortų veidrodyje“ autorė Lidija Staub kviečia net į penkis susitikimus su skaitytojais didžiuosiuose Lietuvos miestuose, esančiuose knygynuose. Pasak Lidijos Staub, kortų paslaptys prieinamos kiekvienam, o atskleidžiamos tik norintiems žinoti.Tad renginių metu tarologė išduos kortų magijos burtus, reikšmes, dėliojimo, supratimo būdus bei pasidalins ilgų metų darbo tarologe patirtimi. „Kortos objektyviai parodo mūsų vidinį pasaulį ir mus supančią tikrovę.
2012-04-16

Utopinis maršrutas galėtų tapti realus?

Mero įsakymu sudaryta komisija vakar apžiūrėjo, ar įmanoma būtų miesto autobusams važiuoti toliau „Babilono“. Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, gavęs prašymą su 500 parašų, kad būtų pratęstas viešojo transporto maršrutas iki Kazimiero Naruševičiaus gatvės pabaigos, sudarė komisiją.
titulinis 2012-04-14

Rastas vienas seniausių Babelio bokšto piešinių

Ant daugiau kaip 2,5 tūkst. metų senumo akmeninės lentelės rastas Babelio bokšto piešinys, praneša britų „Daily Mail“. Jis eksponuojamas neseniai išleistoje knygoje „Karališkieji dantiraščio įrašai ir su jais susiję tekstai Schoyeno kolekcijoje“ („Cuneiform Royal Inscriptions And Related Texts In The Schøyen Collection“). Ši kolekcija priklauso norvegų verslininkui Martinui Schøyenui, kuris surinko daugiau kaip 13 tūkstančių senovinių rankraščių ir lentelių.
2012-01-01

„Babilone“ siautėjo naktinis išpardavimas

Vakar pirmą kartą Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ vykęs naktinis išpardavimas – „Naktinis desantas“ – sutraukė didžiulį panevėžiečių ir miesto svečių būrį. „Naktinis desantas“ – visą savaitę pramogų ir prekybos centre vykusios karinės savaitės kulminacija. „Minint Lietuvos Kariuomenės dieną, penktadienį „Babilone“ buvo eksponuojama Lietuvos Kariuomenės karinė technika, ginklai, amunicija. Smaguriai skanavo tikros kareiviškos košės.
2011-11-26

Septyni būdai plonai piniginei pripildyti

Babilono šlovė nenyksta. Per daug šimtmečių iki mūsų dienų atėjo garsas apie turtingiausią miestą su pasakiškais lobiais. Tačiau taip buvo ne visada. Babilono turtai – tai jo gyventojų išminties pasekmė. Pirmiausia jiems teko išmokti, kaip praturtėti. Babilono legendos Kai gerasis karalius Sargonas grįžo į Babiloną, nugalėjęs savo priešus elamitus, susidūrė su sunkia padėtimi.
2011-11-20

„Supermentalinė mutacija“ arba „magiškoji data 11.11.11“

„Magiškąjį penktadienį“ įvyks „supermentalinė mutacija“ Prieš šį penktadienį visas pasaulis pasinėręs į spekuliacijas apie magiškąją dienos datą, kurioje net šeši vienetai – 11.11.11 (2011 metų lapkričio 11). Žiniasklaida aptarinėja įvairias okultines pranašystes, susijusias su šiuo „superpalindromu“. Anot tų, kurie tiki skaičių derinių galia ir įtaka žmogaus gyvenimui, „magiškasis penktadienis“ gali atnešti sėkmę, laimę, turtus, jei tik tuo sugebėsi pasinaudoti.
2011-11-10

Lošėjo draugė tapo kazino baubu

Jauna panevėžietė kaltina pramogų ir prekybos centre „Babilonas“ esantį „Olimpyc Casino“, kad šis atveria duris jos draugui, kenčiančiam dėl patologiškos aistros azartiniams lošimams, nors vyriškis yra parašęs prašymą jo neįleisti į kazino. Bėgti tolyn nuo sielą ir protą lošimų velniui pardavusio mylimojo ar tiesti pagalbos ranką savo žmogui, kenčiančiam dėl priklausomybės nuo azartinių lošimų? Tokius du pasirinkimus turėjo panevėžietė 26 metų Laura Skaparaitė.

Nukarūnuotas šlagerių karalius

Kone mėnesį Kastyčio Kerbedžio koncerto laukusiems gerbėjams šlagerių karalius spjovė į veidą. Maždaug dešimt tūkstančių žiūrovų „Babilono“ prekybos centro gimtadienio vakaro koncerto scenoje neišvydo ilgai anonsuose reklamuoto K.Kerbedžio. Jo vietoje susirinkusiesiems nusilenkė Mia. Atlikėjas pasiteisino užkimimu, tačiau renginio organizatoriai įtaria, jog dainininkas į sceną negalėjo išeiti dėl kitų priežasčių. Neoficialiai užsimenama, kad scenos grandą skandina silpnybė velnio lašams.

Prie kruvino vaiko – ginčai dėl greitosios

Palikęs vaiką prekybos centro žaidimų kambaryje ne tik negali būti tikras, kad jį rasi sveiką, bet ir ištikus nelaimei prisiprašysi darbuotojų iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Tai praėjusį šeštadienį, Velykų išvakarėse, Panevėžyje patyrė klaipėdietė Kristina. Iš „Babilono“ – į ligoninę Pirmajame „Babilone“ esančiame vaikų pramogų klube „Žiogas“ palikusi pažaisti ketverių metų sūnų, po 15 minučių jį rado smarkiai kraujuojančia galva.
titulinis 2011-04-28

Prekybos centrai – XXI a. koncentracijos stovyklos

Didžiuliai prekybos centrai – XXI a. koncentracijos stovyklos. Užsienio investiciniam fondui priklausančiame Panevėžio neoficialiu simboliu laikomame „Babilone I“ pardavėjoms gresia lėkti iš darbo net už per ilgą užsisėdėjimą tualete. Vienuolika valandų per dieną už prekystalių praleidžiančios moterys skundžiasi nepakeliamomis darbo sąlygomis. „Tarpusavyje ironizuojame, kad savo valia esame uždarytos moterų griežtojo režimo pataisos namuose. Iš darbo vietų bijome net pajudėti.

„Babilono“ kaimynai skundžiasi nevaldomu triukšmu

Gyvenimas greta labiausiai panevėžiečių lankomo prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ gerokai apkarto netoliese įsikūrusiems miesto senbuviams. Prekybinį monstrą į kaimynystę priėmę privačių namų šeimininkai negali atsikratyti triukšmo, kurį kelia į didžiules aikšteles dienomis, o ypač vakarais ir naktimis suvažiuojantys galingi automobiliai. Deja, prieš „draguojantį“ jaunimą bejėgiai ne tik ramybės išsiilgę gyventojai, bet ir pareigūnai.

„Skylė“ kviečia sušilti jaukiuose „Sapnų trofėjų“ pristatymo koncertuose

Šį rudenį  Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ išleido dar vieną leidinį „SAPNŲ TROFĖJAI“ – antologinį grupės albumą, apimantį charakteringiausias dainas nuo pat grupės įsikūrimo iki dainų, kurios dar neskelbtos, bei naujų. „Sapnų trofėjai“ – tai mūsų laimikis, kurį įgijome per ilgus metus. Sapnai niekada nepaklūsta galutiniams išaiškinimams. Taip ir grupės kūryba – daugiasluoksnė, atitrūkusi nuo buities, su sava mitologija - muzika nepaklususi apibrėžimams.
2009-10-30

Geros mintys sklando ore

Du mėnesius aktorius Eimutis Kvoščiauskas neturėjo jokio užsiėmimo, kol vieną dieną sulaukė netikėto skambučio.  Išsirutuliojusi idėja - Kas tai buvo per skambutis? – „Balsas.lt savaitė“ pasiteiravo E. Kvoščiausko.  - Sugalvojau, kad būtų įdomu, jei vienas aktorius telefonu suvaidintų kažkokį monospektaklį. Pradėjau ieškoti jaunų rašytojų, pats sau žymėtis popieriuje, kas būtų įdomu. Tačiau nieko konkretaus neįsivaizdavau, bet maniau, kad laikui bėgant tai į kažką išsirutulios.
2009-09-29

„Babilonas“ gundo ūkininkus

Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis pramogų ir prekybos centras „Babilonas“ stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų. Kaip masalą jis nori panaudoti Panevėžio rajono ūkininkus. Žemdirbiai sulaukė pasiūlymo prekiauti „Babilone“ savo išauginta ir pagaminta produkcija. Apie tai „Babilono“ atstovai kalbėjo Panevėžio rajono savivaldybės mero Povilo Žagunio inicijuotame pasitarime su ūkininkais dėl jų išaugintos produkcijos pardavimo be tarpininkų.
2009-09-11

„Babilonas“ kviečia moksleivius į muzikinio teatro studiją

Jaunimo centras „Babilonas“ – įkurtas 1993 metais – vienas iš populiariausių Vilniuje veikiančių jaunimo neformalaus ugdymo centrų. Įvairiose jo  programose jau dalyvavo per 8000 jaunuolių  ne tik iš sostinės, bet ir kitų Lietuvos miestų. Profesionalūs menininkai ir jaunimo darbuotojai „Babilone“ bendrauja su jaunimu, lydi, provokuoja – skatinama jauno žmogaus iniciatyva, saviraiška, savarankiškumas, sąmoningumas.
2009-08-31

Šachmatų turnyrą Panevėžyje laimėjo vilnietis V. Grabliauskas

Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ vykusį 22-ąjį tarptautinį šachmatų turnyrą „Panevėžys 2009“ laimėjo vilnietis Virginijus Grabliauskas (ELO 2409). Jis turi surinko 8 taškus iš 9 galimų. V. Grabliauskas iškovojo septynias pergales ir dvi partijas sužaidė lygiosiomis. Antrąją vietą užėmė šiaulietė Deimantė Daulytė (2268), surinkusi 7 taškus. Trečias liko latvis Tomas Kantanas (2209), pelnęs 6,5 taško.
2009-08-23

Grupė „Skylė“ kviečia į rudens lygiadienio koncertą

Rudens lygiadienis – tai toks metas rudenį, kai Saulė, slinkdama ekliptika (Saulės takas danguje), atsiduria dangaus pusiaujo ir ekliptikos susikirtimo taškuose. Apie rugsėjo 22-23 d. visame Žemės rutulyje dienos ir nakties trukmė tampa vienoda. Nuo šios dienos šiauriniame pusrutulyje naktis tampa ilgesnė už dieną. Pietiniame pusrutulyje atvirkščiai – diena tampa ilgesnė už naktį. Mūsų krašte naktys pradės ilgėti.
2009-08-19

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ vėl scenoje

Metų pradžioje Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ surengė sėkmingą akustinių koncertų turą po Lietuvą, grojo pilnose Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės salėse. Koncertinį turą vainikavo nepamirštamas koncertas Šv.Kotrynos bažnyčioje balandžio mėn. Dar vienas Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ akustinis koncertas įvyks Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro "Agila" koncertų salėje liepos 3 d. 20.00 val.
2009-07-01

Ilgąjį vasaros savaigalį Palangoje – trys puikūs koncertai

Kultūros centras „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) palangiškiams ir miesto svečiams siūlo praleisti savaitgalio vakarus su puikiais atlikėjais: Alina Orlova, Aiste Smilgevičiūte su grupe „Skylė“ bei BIX‘ais. Jauna dainininkė bei dailininkė Alina Orlova, savo baladėmis bei unikaliu balsu muzikos mėgėjų dėmesį atkreipusi jau prieš keletą metų, pradžiugins savo gyvo garso koncertu penktadienį, liepos 3 dieną, 21 val.
2009-06-29

Grupė „Skylė“ pristato subtilios muzikos vasarą pajūryje

Metų pradžioje Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ surengė sėkmingą akustinių koncertų turą po Lietuvą, grojo pilnose Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės salėse. Koncertinį turą vainikavo nepamirštamas koncertas Šv.Kotrynos bažnyčioje balandžio mėn.
2009-06-08

„Skylės“ įspūdžiai iš Dublino

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai skirtas koncertas, remiamas LR Ambasados Airijoje, vyko Dubline kovo 14d. Grupė SKYLĖ ir Aistė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru Vilniuje ir Kaune, o šiemet pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų kviečia ne tik Lietuvos miestuose, bet tokią galimybę pasiūlė ir Airijos auditorijai - išskridusi prietarais tikinčiųjų vengtiną dieną - penktadienio, 13-tosio...
2009-03-20

Pavojaus signalai sugriuvusiame prekybos centre valdininkų nejaudino

Vilniuje, Šeškinėje, esančio prekybos centro griūties buvo galima išvengti, jei sostinės valdininkai būtų reagavę į nuolatinius perspėjimus apie gresiantį pavojų. Sovietmečiu statyto prekybos centro viena kolonų, laikiusių betoninę terasą, sutrupėjo naktį į pirmadienį. Maždaug 10 metrų ilgio ir 5 metrų pločio luitas krito iš penkių metrų aukščio. Iš pradžių baimintasi, kad po sutrupėjusiomis konstrukcijomis galėjo žūti žmogus.

Grupės SKYLĖ koncertas Marijampolėje

Grupė SKYLĖ ir Aistė Smilgevičiūtė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru Vilniuje ir Kaune, o šiemet kviečia pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų.
2009-03-09

„Skylės“ akustiniuose koncertuose skamba rečiau girdimi kūriniai

Šiuo metu Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ keliauja po Lietuvą su akustiniais koncertais: po itin sėkmingų pasirodymų Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, kai žiūrovai plojo stovėdami ir dėkojo šūksniais, kovo 5 d., Aistės ir „Skylės“ pasirodymą galima pamatyti Panevėžyje, kovo 13 d. grupės akustinis sąstatas koncertuos Dubline (koncertą remia Lietuvos Ambasada Airijoje), o jau kovo 20 d.  laukia pasirodymas Kaune. Akustinių koncertų ciklą vainikuos subtilus koncertas Šv.
2009-03-05

A. Smilgevičiūtė: akustiniuose koncertuose skamba rečiau girdimi kūriniai

Šiuo metu Aistė Smilgevičiūtė ir grupė  „Skylė“ keliauja po Lietuvą su akustiniais koncertais: po itin sėkmingų pasirodymų Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, kai žiūrovai plojo stovėdami ir dėkojo šūksniais, kovo 5 d., Aistės ir „Skylės“ pasirodymą galima pamatyti Panevėžyje, kovo 13 d. grupės akustinis sąstatas koncertuos Dubline (koncertą remia Lietuvos Ambasada Airijoje), o jau kovo 20 d.  laukia pasirodymas Kaune. Akustinių koncertų ciklą vainikuos subtilus koncertas Šv.
2009-03-05

Grupės „Skylė“ akustinis koncertas Klaipėdoje

Grupė „Skylė“ ir Aistė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru Vilniuje ir Kaune, o šiemet kviečia pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų Klaipėdoje. Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ akustinis koncertas įvyks Klaipėdos koncertų salėje 2009.02.19  18.00 val.
2009-02-05

A. Smilgevičiūtė ir „Skylė“ koncertuos Dubline

Kovo 14-ą Dubline, klube „The ThinkTank“, įvyks dainininkės Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ akustinis koncertas, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Programoje skambės dainos iš naujausio albumo „Povandeninės kronikos“, o taip pat klausytojų pamėgti kūriniai iš albumų „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, duetai iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“ ir kiti kūriniai.
2009-02-03

Šiauliuose pasirodys „Skylė“

Grupė SKYLĖ ir Aistė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru Vilniuje ir Kaune, o šiemet kviečia pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų. AISTĖS SMILGEVIČIŪTĖS ir grupės SKYLĖ akustinis koncertas įvyks Šiaulių dramos teatre 2009.02.12, 18.00 val.
2009-02-02

„Skylės“ akustiniai koncertai

Grupė „Skylė“ ir Aistė Smilgevičiūtė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos“ turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru, o šiemet kviečia pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų. Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ akustiniai koncertai įvyks Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Kaune.
2009-01-19

„Skylės“ baigiamieji koncertai su kameriniu orkestru

Baigdama albumo „Povandeninės kronikos“ koncertinį turą po Lietuvą Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ ruošia du išskirtinius pasirodymus Vilniuje,lapkričio 25 d. Forum Palace pramogų klube BALSAS.LT ir Kaune, Valstybiniame dramos teatre lapkričio 27 d.Maestro Andriaus Kulikausko specialiai šiems koncertams aranžuotas dainas kartu su Aiste ir grupe „Skylė“ atliks kamerinis orkestras.
2008-10-15

Prekybos centrų pasiūla viršys paklausą

Pastačius tiek daugiafunkcinių prekybos centrų, kiek planuojama – Lietuva ne tik pasieks, bet ir viršys Europos Sąjungos prekybos centrų nuomojamo ploto tenkančio vienam gyventojui vidurkį. Į Lietuvos rinką aktyviau pradėjus veržtis tarptautiniams prekiniams ženklams, vietiniams ateina ne patys geriausi laikai, - skelbiama Re&Solution prekybinio NT rinkos Lietuvoje apžvalgoje.
2008-09-16

Re&Solution: prekybinio NT rinkos Lietuvoje apžvalga bei tendencijos

Iki 2008-ųjų metų I-mojo pusmečio pabaigos Lietuvoje buvo 25 tarptautinius reikalavimus atitinkantys prekybos centrai, iš viso apimantys maždaug 570 tūkst. kv. m naudingo nuomojamo ploto. Per pimąjį 2008 m. pusmetį Vilniuje buvo atidarytas tik vienas prekybos centras „Pupa“ (pagrindinis nuomininkas „IKI“), papildęs rinką apie 5 300 kv. m nuomojamu plotu. Dar šiemet turėtų būti atidarytas prekybos centras „Panorama“(pagrindinis nuomininkas „Hyper RIMI“) – pasiūlysiantis apie 50 000 kv.
2008-09-15

Futbolas grįžta į miestų gatves!

Jo didenybė futbolas grįžta į Lietuvos miestų gatves. Gana spardyti kamuolį į sieną ir svajoti apie kovas futbolo aikštelėse! „Nike“ ir Lietuvos futbolo federacija skelbia gatvės futbolo turnyro „NIKE 3x3“ pradžią ir kviečia visus jaunuolius parodyti, ką jie ir jų draugai sugeba futbolo aikštelėje. „Dalyvauti gali bet kuris futbolo mėgėjas iki 21-ų metų.
2008-09-11

Viktoras Diawara pristatys pasaulinę filmo premjerą

Užsienio spauda detektyvinį veiksmo trilerį „Teisė žudyti“ (Righteous Kill) iš anksto vadina metų įvykiu. Pagrindinė to priežastis – Robertas de Niro ir Al Pacino. Du Holivudo gigantai ir „Oskaro“ premijų laimėtojai vėl vaidins kartu, o to visi laukė net 13 metų.
2008-09-11

Grįžta „JP muzikiniai apdovanojimai“

Rugsėjo 1-ąją pramogų ir prekybos centro „Babilonas“ gimtadienio proga Panevėžyje vyks garsieji „JP muzikiniai apdovanojimai“. Šiemet tai jau penktasis – jubiliejinis – renginys, kurio metu bus išdalyta vienuolika apdovanojimų geriausiems Lietuvos muzikos scenos atstovams.
2008-08-14
Į viršų