ax armani exchange olimpia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ax armani exchange olimpia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ax armani exchange olimpia“.

Eurolygos trenerių prognozė „Žalgiriui“: nuo pergalės iki pralaimėjimo „sausu“ rezultatu

Artėjant Eurolygos ketvirtfinaliams, savo prognozes pateikė į atkrintamąsias nepatekusių klubų treneriai. Jų spėjimai dėl Pirėjo „Olympiakos“ – Kauno „Žalgiris“ serijos baigties išsiskyrė. Lietuvos čempionams palankiausi buvo ispanai. Apie sentimentus „Žalgiriui“ ne kartą pasakojęs buvęs šios komandos, o Malagos „Unicaja“ strategas Joanas Plaza – konkretus: „Žalgiris“ laimės 3:1. Jis – alkanesnis.
2018-04-17

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Dviejų lietuvių „Armani“ Eurolygoje neturėjo jokių šansų

Eurolygoje pralaimėjimą patyrė Milano „AX Armani Exchange Olimpia“. Ji antradienį savo aikštėje 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Svečiai 1-ąją minutę atsiliko 0:2, bet spurtavo 12:0 (12:2). „Real“ pirmavo visą likusį rungtynių laiką. 35-ąją minutę Madrido komandos persvara siekė 21 tašką – 81:60. „Real“ dvitaškius metė 54 (23/43), tritaškius – 59 (13/22) procentų taiklumu. Madrido krepšininkai metė tris baudas.
2018-03-13

LKF apie Eurolygos krepšininkus: treneris įtraukė tuos, kuriuos norėtų matyti

Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašą pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms su Vengrijos ir Kosovo komandomis. Būryje netikėtai atsidūrė Eurolygos krepšininkai. Jie pirmojo FIBA lango metu Lietuvos rinktinėje nežaidė. Krepšininkų dėl įtempto Eurolygos rungtynių grafiko neišleido klubai. Kai kurie lygos mačai vyko tą pačią dieną, kaip ir rinktinių susitikimai. „Dabartinė situacija – tokia pat.