avelino sidigas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avelino sidigas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avelino sidigas“.

Utenos „Juventus“ svajonė užkariauti Europą sudužo Italijoje

FIBA Europos taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Utenos „Juventus“ svečiuose 68:85 (15:19, 8:31, 23:15, 22:20) neprilygo Avelino „Sidigas“ ir pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl aukščiausių vietų. Pirmoji abiejų komandų akistata Utenoje pasibaigė lygiu rezultatu – 77:77. Jau pirmosiomis pirmojo kėlinio minutėmis šeimininkai primetė savo taisykles ant parketo.
2018-03-28

Beno Veikalo ekipa Italijos vyrų krepšinio pirmenybėse užima penktąją vietą

Septintą pergalę iš eilės Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XX turo rungtynėse iškovojo penktąją vietą užimantis Avelino „Sidigas“ (12 pergalių ir 8 pralaimėjimai) klubas su Benu Veikalu, svečiuose 80:68 (14:27, 15:15, 17:13, 34:13) įveikęs šeštojoje pozicijoje esančius Trento „Dolomiti Energia“ (11 pergalių bei 9 pralaimėjimai) krepšininkus. Lietuvis per 16 minučių pelnė 8 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dusyk prasižengė.