austrijos konradas plautzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austrijos konradas plautzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austrijos konradas plautzas“.

EURO-2008: Šveicarai su turnyru atsisveikino pergale prieš Portugaliją

Bazelyje susitiko Šveicarijos ir Portugalijos vienuolikės. Nors nė vienai komandai rungtynės nebuvo mirties ir gyvybės klausimas, šeimininkai pademonstravo, kad vis dėlto moka žaisti futbolą ir sudorojo portugalus 2:0. Luizas Felipe Scolari iš pamatų pakeitė savo rinktinę ir į aikštę išleido kone visus atsarginius futbolininkus. Vis dėlto net ir jie pirmajame kėlinyje rungtyniavo neprastai ir bandė įrodyti, kad yra verti vietos startinėje sudėtyje.
2008-06-15

Komentaras: Įspūdingoje futbolo koridoje Ispanijos matadorai sudorojo rusus

Penkto pagal dydį Austrijos miesto Insbruko amfiteatre ispanai sukūrė tikrą futbolo spektaklį. Rusijos rinktinės žaidėjams niekaip nepavyko surasti priešnuodžių prieš L.Aragoneso puolamuosius ginklus, o patys rusai, nors ir ieškojo kelių link I.Casillaso tvirtovės, bet dažniausiai šaudė tuščiais šoviniais. Parodyk, kaip žaidi, ir aš pasakysiu, kas tu esi... Taip teigė publicistas Eduardo Galeano.
2008-06-10

Laimės kūdikiai išnešė sveiką kailį Liverpulyje

Laimės kūdikiai. Kaip nors kitaip net liežuvis neapsiverčia pavadinti Londono „Chelsea” futbolininkų, kurie po finalinio pirmųjų UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių teisėjo švilpuko iš džiaugsmo šokinėjo ant „Anfieldo” stadiono vejos. O džiaugtis jiems tikrai buvo ko: beveik visą susitikimo laiką dominavę „Liverpool” futbolininkai 95 minutę įsimušė įvartį į savo vartus ir tokiu būdu suteikė pranašumą savo varžovams prieš atsakomąją dvikovą. Bet apie viską nuo pradžių.