aurimas bakchis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas bakchis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas bakchis“.

Stipriausioje drifto lygoje dalyvaujantis lietuvis – vėl džiaugiasi podiumo pakyla

Lietuviškų šaknų turintis, bet Jungtinėse Valstijose gyvenantis Aurimas Bakchis praėjusį savaitgalį dalyvavo ketvirtame „Formula Drift“ čempionato etape. Naujajame Džersyje vykusiose varžybose lietuvis iškovojo antrą vietą. „Feal Suspension Race Team“ komandą atstovaujantis Aurimas išlaiko antrą poziciją ir bendroje čempionato lentelėje, nusileisdamas tik gamyklinės „Ford RTR” komandos sportininkui, James Deane iš Airijos.
2024-06-25

Į „Betsafe Drift Matsuri“ atkeliauja Europos drifto čempionas

Iki dvylikos valandų autoreivo „Betsafe Drift Matsuri“ likus kiek mažiau nei dviem savaitėms, organizatoriai atskleidė kortas. Vietoje vieno svečio, balandžio 20-ąją Driftiškėse pasirodys net du, o tam, kad dalyviai lengviau komunikuotų tarpusavyje, pristatyta nauja renginio tvarka. Per pastaruosius kelerius metus nusistovėjusi tradicija į „Matsuri“ atsivežti svečią šiemet kaip reikiant išaugo. Pernai Lietuvoje lankėsi „Formula Drift“ vicečempionas Aurimas Bakchis.
2024-04-08

Pradedama registracija į „Betsafe Drift Matsuri“

„Autoreivas“ – tokį titulą šiemet pasirinko vienas iš populiariausių Lietuvos „drifto“ renginių. Pernai sulaukęs maksimalaus dalyvių ir net 4 tūkst. žiūrovų dėmesio, šiemet „Betsafe Drift Matsuri“ grįžta su daugiau tvarkos. Sprendimai nuotaikai palaikyti „Jeigu nežinote, kas yra „Matsuri“, reiškia jums pasisekė, nes turėsite progą atrasti, o gal reikėtų sakyti patirti vieną iš energingiausių automobilių sporto renginių Lietuvoje, – pasakoja renginio organizatorius Linas Ramoška.
2024-03-20

Į Lietuvos drifto sezono uždarymą atvyks „Formula Drift“ pirmenybėse dalyvaujantis lietuvis

Rugsėjo 23–ąją dieną Driftiškių miestelis atgims, nes čia tradiciškai vyks „Betsafe Drift Matsuri“ – Lietuvos drifto sezono uždarymas. Matyt daug staigmenos tame nėra, nes renginys visiškai reguliarus. Staigmena, arba tiksliau viena iš jų, yra Aurimas „Odi“ Bakchis. Didesnę dalį savo gyvenimo Jungtinėse valstijose pragyvenęs Aurimas visiškai lengvai tituluojamas stipriausiu drifteriu lietuviu.
2023-09-12

Savaitgalį Marijampolės „Drift Arenoje“ – „Formula Drift“ piloto iš JAV Aurimo „Odi“ Bakchio pasirodymas

Jau artėjantį savaitgalį, rugpjūčio 20-21 dienomis Marijampolėje ir vėl karaliaus „driftas“. Čia esančioje „Drift Arena“ trasoje šeštadienį įvyks trečiasis „Drift Arena Cup“ etapas, tačiau dar labiau intriguojantis renginys bus surengtas sekmadienį. Tądien čia numatytos „drifto“ dūzgės. Šiame šoninio slydimo „Afterparty“ renginyje dalyviai turės progą išbandyti visiškai naują ir unikalų varžybų formatą, kokio, organizatorių žiniomis, iki šiol nėra buvę nei Lietuvoje, nei pasaulyje.
2022-08-18

Šių metų sezoną apibendrinęs Aurimas „Odi“ Bakchis: „Šiųmetinis sezonas buvo sėkmingas“

Emilija Paliulyte Visų, ištikimiausių drifto gerbėjų liūdesiui – 2019 metų sezonas atėjo į pabaigą. Finišo tiesiąją pasiekė ir anapus Atlanto vykstantis „Formula Drift“ čempionatas, kurio paskutiniame etape netrūko dramos, avarijų, emocijų ir svylančių padangų dūmų. Paskutinis „Formula Drift“ etapas oficialiai užbaigė 16-ąjį pirmenybių sezoną ir užbaigė ten, kur prieš 16-lika metų ir prasidėjo – Los Andželo mieste esančioje „Irwindale Speed Way” trasoje.
2019-10-20

Aurimas Bakchis po savaitgalį vykusių „Formula Drift“ varžybų: „Kiekvienas taškas yra be galo svarbus“

Emilija Paliulyte Sunku patikėti, kad iki 2019 metų „Formula Drift” čempionato pabaigos teliko vienas etapas. Ką tik praūžęs etapas įvyko Teksaso valstijoje, įnešė labai daug neužtikrintumo čempionato lyderiams. Lyderių penketukas, teoriškai ir praktiškai, turi visas galimybes tapti pagrindinio trofėjaus savininku. Tarp šio penketuko ir lietuvis Aurimas Bakchis.
2019-09-16

Aurimas Bakchis po penktojo „Formula Drift“ etapo: „Galėjau pasirodyti geriau“

Emilija Paliulyte Po ilgos vidurio sezono pertraukos, „Formula Drift” praėjusį  savaitgalį sugrįžo į automobilių entuziastų gyvenimus.  Šį kartą – Vašingtono valstijoje. Čempionatas pamažu grįžta link vakarinės pakrantės, kur ir startavo šių metų pradžioje. Sezonui įpusėjus, iš Lietuvos kilęs Aurimas Bakchis, bendroje čempionato įskaitoje užima antrąją poziciją, tad savaitgalį įvykęs etapas galėjo neblogai sumaišyti jam kortas, tad apžvelkime kas nutiko.
2019-07-22

Aurimas Bakchis po varžybų Naujajame Džersyje: „Džiaugiausi sklandžiai veikusiu bolidu“

Emilija Paliulyte Savaitgalį praūžė ketvirtasis „Formula Drift” etapas, rytinėje Jungtinių Valstijų pakrantėje esančioje trasoje. Šios varžybos nuo pat pradžios žadėjo būti išskirtinėmis. Dėl pažeistos trasos pagrindo buvo pakeista visiems gerai žinoma trasos konfigūracija. Įprastiniame trasos išdėstyme yra keturios zonos, kurias pilotai turi pilnai išpildyti, pakeistoje konfigūracijoje tokių zonų – tik trys, todėl natūralu, jog šis išdėstymas paveikė didžiąją dalį vairuotojų.
2019-06-10

Aurimas Bakchis po trijų „Formula Drift“ etapų išlieka čempionato lyderiu

Emilija Paliulyte Šeštadienio naktį praūžė ilgai lauktas, trečiasis „Formula Drift“ etapas, kuris šį kartą vyko Orlando valstijoje esančioje „Road Atlanta“ trasoje.  Lietuvis, Aurimas Bakchis, į šias varžybas atvyko savo sąskaitoje turėdamas dvi pergales iš eilės, ir turėdamas didžiausią taškų kraitį bendroje vairuotojų įskaitoje. „Road Atlanta” trasa garsi dėl kelių dalykų. Būtent šioje vietoje prieš 16 metų gimė „Formula Drift“ čempionatas. Kitas išskirtinis šios trasos bruožas – reljefas.
2019-05-12
REKLAMA
REKLAMA

Aurimas Bakchis iškovojo antrąją pergalę iš eilės „Formula Drift“ čempionate

Emilija Paliulyte  Prabėgo dar vienas šeštadienis, kai ištikimiausi drifto fanai Lietuvoje praleido stebėdami „Fromula Drift” čempionato antrą etapą. Šiame čempionate dalyvauja iš Lietuvos kilęs Aurimas „Odi” Bakchis, kuris šiose pirmenybėse dalyvauja jau aštuntus metus, ir šiais metais yra nusiteikęs siekti pačios aukščiausios vietos. (nuotr. Emilija Paliulyte) Antrasis čempionato etapas vyko Floridos valstijoje, Orlando mieste, „Speed world” trasoje.
2019-04-28

Andrius Vasiliauskas varžyboms Minske ruošėsi kartu su „Formula Drift“ čempionate dalyvaujančiu lietuviu

Aurimas Bakchis – puikiai žinomas vardas automobilių sporto bendruomenei. Aurimas pastaruosius metus dalyvauja pačioje garsiausioje drifto lygoje – „Formula Drift“. Ankstyvoje vaikystėje iš Lietuvos į Jungtines Valstijas persikėlęs lenktynininkas neseniai buvo užsukęs į savo gimtąją šalį. Nors Lietuva buvo tik tarpinė stotelė link galutinio tikslo – tarptautinių varžybų Rusijoje, vietoj įprastos turistams skirtos programos Aurimas pasirinko kvietimą atvykti į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą.
2018-08-29

Lietuvių gaminius pripažįsta ir pasaulinės automobilių sporto žvaigždės

Svoris – vienas svarbiausių faktorių automobilių sporte. Mažesnė masė leidžia greičiau įsibėgėti, greičiau įvažiuoti į posūkį ir vėliau stabdyti automobilį – tai sėkmės formulė norintiems laimėti. Jau bene dešimtmetį prie šios sporto formulės prisideda ir Kauno rajone įsikūrusios „LW Performance“ dirbtuvės.
2018-04-05

JAV gyvenantis lietuvis „drifteris“ A. Bakchis: geriausias būdas pasiruošti varžyboms – tikslingas laiko planavimas

Lietuvis „drifteris“ Aurimas Bakchis JAV gyvena nuo 8-erių metų. Jis yra išbandęs ne vieną automobilių sporto šaką, taip pat ir motociklų sportą, tačiau liko ištikimas driftui. Jau kurį laiką Aurimas dalyvauja JAV šoninio slydimo čempionate „Formula Drift“, o šiais metais jam pavyko sezoną užbaigti trečioje bendros įskaitos vietoje. Sportininkas teigia, kad prizinė vieta šiame čempionate ilgą laiką buvo jo siekiamybė bei tikisi, kad ateinantį sezoną pavyks iškovoti pirmąją vietą.
2017-12-07

Pirmajame „Formula Drift“ etape Aurimas Bakchis užėmė ketvirtą vietą

Savaitgalį savo 14-ąjį sezoną pradėjo stipriausias pasaulio drifto čempionatas – „Formula Drift”. Long Beache įvykusiame etape po itin sudėtingos kovos lietuvis Aurimas Bakchis liko ketvirtas, pergalę šventė airis James Deane.
2017-04-03

A. Bakchis Japonijoje iškovojo 2 vietą ir tapo pasaulio drifto čempionato lyderiu

Šį savaitgalį Japonijos „Fuji Speedway“ trasoje pasibaigė „Formula Drift Japan“ ir pasaulio drifto „World Formula Drift“ etapas, kuriame lietuvis Aurimas „Odi“ Bakchis užėmė antrą vietą ir bendroje pasaulio čempionato įskaitoje tapo vienvaldžiu lyderiu. Antroji varžybų diena prasidėjo nuožmiomis geriausių 32-ių drifto lenktynininkų pilnomis netikėtumų dvikovomis.
2015-07-13

Lietuvis A.Bakchis pasaulinio lygio drifto varžybose Japonijoje nusileidžia tik vietos sportininkams

Šį savaitgalį Japonijoje „Fuji Speedway“ trasoje vykstančiame bendrame „Formula Drift“ Japan ir Pasaulio etape lietuvis Aurimas „Odi“ Bakchis po pirmos dienos kvalifikacinių važiavimų yra šeštas. Visi penki geresnius rezultatus parodę drifteriai yra „tekančios saulės šalies“ atstovai. Abu A. „Odi“ Bakchis važiavimai, specialistų nuomone, buvo puikūs ir buvo šiltai priimti Japonų žiūrovų.
2015-07-12

Lietuvis Aurimas Bakchis įsitvirtino pasaulio drifto lenktynininkų elite

Pačioje stipriausioje pasaulyje drifto lenktynių lygoje „Formula Drift“ Lietuvos trispalvė jau visiems yra puikiai pažįstama – vienas iš čempionato lyderių – lietuvis Aurimas Odi Bakchis. Šiuo metu greičiausias Lietuvos drifto lenktynininkas vos vienu tašku atsilieka nuo čempionato lyderio bendrose PRO ir WORLD „Formula Drift“ įskaitose ir yra laikomas vienu iš pretendentų į šių metų JAV ir Pasaulio „Formula Drift“ čempionatų laurus.
2015-07-10

Sugrįžkime į pirmąjį „Formula Drift“ etapą, kuriame puikiai pasirodė Aurimas Bakchis

Ne vienerius metus „Formula Drift“ čempionate dalyvaujantis Aurimas Bakchis, pirmajame šių metų Formula D“ etape iškovojo garbingą, antrąją vietą. Į finalą patekęs lietuvis turėjo pripažinti, stabdžių pedalo nepripažįstančo, Fredrico Aasbo pranašumą. Didžiulę reklaminę kampaniją surengęs 41-erių metų Tanneris Foust'as su „Volkswagen Passat“, iš varžybų iškrito pirmajame etape.
2015-04-25

Geriausias Rytų Europos „drifteris" – lietuvis A. Bakchis

Kačerginės „Nemuno žiedo" lenktynių trasa visą praėjusį šeštadienį skendo dūmuose: čia vyko Rytų Europos „drifto" čempionato (EEDC) varžybos. Pirmą kartą tokio lygio renginyje nugalėjo lietuvis - Aurimas Bakchis.
2013-07-01
Į viršų