aurelijus petraitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelijus petraitis “. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelijus petraitis “.

Dakaro ralį įveikė du Lietuvos ekipažai

Pirmą kartą Pietų Amerikoje vykusį Dakaro ralį itin sėkmingai baigė lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas, jie bendroje įskaitoje užėmė 26 vietą. Latvišku „Oscar“ bagiu lenktyniavusiems Lietuvos atstovams tai buvo aukščiausias laimėjimas per visą šių varžybų istoriją.
2009-01-19

Amerikiečio bei ispano pergalės šeštajame Dakaro ralio etape

Ketvirtadienį ilgiausiąjį - šeštąjį (817 km) - Dakaro ralio etapą iš Tan Tano Maroke į Zoueratą Mauritanijoje greičiausiai įveikė amerikietis Robby Gordonas su "Hummer". 394 km specialiajame greičio ruože JAV lenktynininkas sugaišo 2 valandas 58 minutes ir 57 sekundes.
2007-01-11

Ispanijos lenktynininkai sustiprino Dakaro ralio lyderių pozicijas

Antradienį Maroke baigėsi jau ketvirtas Dakaro ralio 648 km etapas, kuriame pergalę šventė savo gamybos bagiu važiuojantis prancūzas Jeanas-Louisas Schlesseras. Jis 405 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 59 minutes 54 sekundes ir nes 7 min. 52 sek.