aukso medalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukso medalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukso medalis“.

Nesustabdomas Rapšys – iškovojo dar vieną aukso medalį

Atėnuose vykstančiame pasaulio plaukimo taurės etape Danas Rapšys vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojo aukso medalį. Lietuvis distanciją įveikė per 3 min. 48,64 sek. D. Rapšys nuostabiai pradėjo distanciją ir plaukė net pasaulio rekordo ritmu. Vėliau varžovai jį kiek prisivijo ir užvirė atkakli kova. Visgi lemiamu momentu lietuvisi vėl šiek tiek atitrūko nuo varžovų ir finišavo pirmas. Sidabrą iškovojo amerikietis Kieranas Smithas (3 min. 49,46 sek.
785 2023-10-13

Su trimis aukso medaliais ir olimpiniu bilietu sugrįžusi Teterevkova nustebino net pati save: „Buvo šokas“

Į Vilnių sugrįžo plaukikė Kotryna Teterevkova, kuri net triskart tapo pasibaigusios Universiados čempione. Be to, lietuvė įvykdė ir svarbiausią užduotį – iškovojo kelialapį į 2024m. Paryžiaus olimpines žaidynes. 21-erių sportininkė Kinijoje vykusiose universitetų žaidynėse aukso medalius iškovojo 100 ir 200 m plaukimo krūtine rungtyse bei neolimpinėje 50 m distancijoje, kur užfiksavo ir naują karjeros rekordą (30,58 sek.
445 2023-08-09

Plaukikė Teterevkova – triskart Universiados čempionė

Plaukikė Kotryna Teterevkova tęsia įspūdingą savo pasirodymą Universiadoje Kinijoje. Sportininkė iškovojo auksą ir neolimpinėje 50 m distancijoje. Ji čempione tapo užfiksavusi ir naują karjeros rekordą šioje distancijoje (30,58 sek.). Finale K. Teterevkova aplenkė lenkę Dominiką Anną Sztanderą (31,02 sek.) bei Jhennifer Alves da Conceicao (31,11 sek.) iš Brazilijos. Priminsime, kad prieš tai plaukikė auksą iškovojo 100 ir 200 m plaukimo krūtine rungtyse.
248
2023-08-07

Rekordą Meilutytei praradusi italė: „Tai praktiškai vyriškas rezultatas“

Sekmadienį Fukuokoje (Japonija) pasaulio plaukimo čempionate sekmadienį moterų 50 m plaukimo krūtine finale Rūta Meilutytė finišavo per 29.16 sek. ir pasiekė naują pasaulio rekordą. Lietuvė pirmą kartą karjeroje viename pasaulio čempionate 50 m ilgio baseine iškovojo 2 aukso medalius. Fukuokoje ji triumfavo ir 100 m plaukime krūtine. Iki šio finalo su R.Meilutyte pasaulio rekordą besidalijusi italė Benedetta Pilato užtruko 30.04 sek. ir tenkinosi bronza.
228 2023-07-31

Dar viena gėda Rusijos sportui: iš dopingą vartojusius bėgikės atimtas prieš 10 metų iškovotas olimpinis auksas

Rusijos sportas toliau skendi dopingo liūne. 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse aukso medalį bėgimo per barjerus rungtyje iškovojusi Natalija Antiuch pričiupta vartojusi dopingą ir privalės atsisveikinti su olimpinės čempionės titulu.
325 2022-10-25

Suomijoje – Lietuvos fechtuotojų auksas

2021 Spalio 9-10 d. Turku (Suomija) vyko suaugusiųjų fechtavimo Satelito varžybos „Kupitta Tournament“, kuriose dalyvavo 6 Lietuvos fechtuotojai – Viktė Ažukaitė, Lurdė Grabovskytė, Olivija Mašalo, Anastasija Pylinova, Aušrinė Šimkutė ir Rokas Jukna. Šeštadienio rytą startavo moterų špagos sportininkės. Geriausiai sekėsi Viktei Ažukaitei. Pogrupyje pralaimėjusi 2 kovas iš 6, atkrintamosiose pademonstravo charakterį.
2021-10-11

Povilas Juškevičius – pasaulio jaunių irklavimo čempionas

Plovdive (Bulgarija) vykusiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate fantastišką pergalę pasiekė lietuvis Povilas Juškevičius. 18-metis sportininkas triumfavo 2000 metrų distancijoje ir iškovojo aukso medalį. Sekmadienį vykusiame vienviečių valčių finale lietuvis distanciją įveikė per 7 minutes 2 sekundes ir vos 0,6 sek. aplenkė belgą Aaroną Andriesą (7:02,60). Bronza atiteko amerikiečiui Isaiah Harrisonui (7:03,67). „Mačiau, kad esu trečioje vietoje.
2021-08-15

Lietuviškų šaknų turinti kanadietė Klinkait įsirašė į šalies dziudo istoriją

Moterų dziudo varžybose Tokijuje antradienį paaiškėjo dar vieno medalių komplekto savininkės. Tarp prizininkių atsidūrė ir lietuviškų šaknų turinti, bet Kanadai atstovaujanti Jessica Klimkait. Ji padarė tai, ko nė karto nepavyko nė vienai Kanados dziudo meistrei. Ji svorio kategorijoje iki 57 kg sugebėjo laimėti olimpinį bronzos apdovanojimą.
2021-07-26

Olimpinė čempionė Gudzinevičiūtė prisiminė triumfo akimirką: „Jausmų buvo labai daug“

2000-ųjų rugsėjo 18 diena tapo lemtinga – tuomet Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse Daina Gudzinevičiūtė tapo olimpine šaudymo į skriejančius taikinius čempione. Sportininkė tapo pirmąja moterimi, iškovojusia olimpinį auksą, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, o jos pasiekimai pateko į olimpinių žaidynių istoriją – tais metais pirmąjį kartą surengtos moterų šaudymo tranšėjinėje aikštelėje varžybos.
2021-07-04

20 metų nuo didžiausio Aleknos triumfo: „Vos pakilus diskui žinojau, kad kils ir trispalvė“

2000 metų rugsėjo 25 diena. Daugiau kaip šimtas tūkstančių sirgalių Sidnėjaus olimpiniame stadione stebi vyrų disko metimo rungties finalą. Sektoriuje vienas po kito keičiasi tvirto sudėjimo atletai, kuriems tai – žingsnis iki svajonės išsipildymo, galbūt vienintėlė tokia galimybė gyvenime. Netrukus iš sektoriaus per visą stadioną nuaidi garsus „OPA!“ – visų akys kyla į dangų.