augustas radžiukynas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „augustas radžiukynas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „augustas radžiukynas“.

Tenisininkai A. Paražinskaitė A. Radžiukynas – turnyro Latvijoje nugalėtojai

Latvijoje vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) V kategorijos turnyro „Education Cup“ vienetų varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos atstovai Akvilė Paražinskaitė ir Augustas Radžiukynas.
2011-09-04

A. Radžiukynui nepavyko įveikti pirmo Prezidento taurės etapo

Šešiolikmetis Augustas Radžiukynas pralaimėjo pirmo rato dvikovą šiandien Vilniuje prasidėjusiame ITF Futures serijos turnyre „Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti“, teigiama pranešime spaudai.
2011-08-01

Suomijoje – Lietuvos tenisininkų nesėkmės

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pirmadienį 14-metis Lietuvos atstovas Augustas Radžiukynas (431-oji Europos jaunių raketė) 7:6 (7-3), 2:6, 2:6 nusileido 15-mečiam belgui Joseph van Doorenui (621). Merginų vienetų varžybų pirmajame rate 13-metė lietuvė Agnė Čepelytė (229) 2:6, 6:4, 3:6 pralaimėjo 15-metei Ksenijai Tichomirovai (337) iš Latvijos.