Latvijoje vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) V kategorijos turnyro „Education Cup“ vienetų varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos atstovai Akvilė Paražinskaitė ir Augustas Radžiukynas.

608– ąją vietą pasaulio jaunių reitinge užimanti 14– metė A. Paražinskaitė merginų varžybų finale 7:6 (7– 5), 7:6 (7– 5) įveikė16– metę baltarusę Nastasiją Rubel (430– oji pasaulio jaunių raketė).

Pakeliui į finalą Akvilė nugalėjo keturias varžoves iš Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Vaikinų vienetų varžybų finale 16– metis A. Radžiukynas (524) 6:1, 6:3 nugalėjo savo bendraamžį rusą Aleksandrą Vasilenką (429).

Pakeliui į finalą lietuvis įveikė Rusijos, Estijos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos tenisininkus.