auglys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „auglys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „auglys“.

12-metei iš pilvo pašalintas kūdikio svorio neįprastas auglys su plaukais ir dantimis

Mažai mergaitei iš pilvo buvo pašalintas milžiniškas 3,6 kilogramų svorio auglys su plaukais ir dantimis, kuris augo nuo tada, kai ji dar buvo įsčiose. 42 metų Sarah Davis skubiai nuvežė savo 12 metų dukrą Ruby-Mae į Centrinę Medico Cabarete ligoninę Dominikos Respublikoje, nes ji skundėsi pilvo skausmais. Iš Jungtinės Karalystės persikėlusi mama susirūpino, kad jos mergaitė gali būti net nėščia, kai gydytojai apžiūrėjo „išsipūtusį“ pilvuką.
2024-06-13

Skaudi žinia sugriovė šiauliečių šeimos gyvenimą: vos 2-ejų dukrelei – vėžys

Prieš metus šiaulietė Viktorija iš gydytojų išgirdo siaubingą jos 2,5 metukų mergaitės Egilės diagnozę –stuburo smegenų glioma. Tai yra onkologinė liga. Šiuo metu mergaitė yra gydoma, darinys stovi vietoje: nesiplečia, tačiau ir nenyksta. Egilė negali vaikščioti, o po chemoterapijos jai bus reikalingi nuolatiniai vizitai pas kineziterapeutą. Egilė, kaip Viktorija sako, yra jų „pagrandukė“, nes mergaitė gimė po 13 metų pertraukos, bei turi vyresnį brolį.
2024-06-03

Elžbietos anyta mirė išalinta siaubingos ligos: „To, ką teko patirti, nelinkėčiau net priešui“

„Tai, ką teko patirti, nepalinkėčiau netgi priešui..“, – vilnietė Elžbieta apie gyvenimą su anyta ir sunkius likimo smūgius. „Mano anyta buvo labai elegantiška ir mėgo pasipuošti, – prisimena vilnietė Elžbieta. – Kai mes susipažinome, Zinaida jau buvo pensijoje, todėl su ja daug bendravome. Anyta man daug padėdavo, mėgdavo pasakoti apie savo gyvenimą, jaunystę..“ Iš pradžių anyta su vyru gyveno atskirai, tačiau vėliau kartu su Elžbietos šeima persikėlė į užmiestyje pasistatytą namą.
2024-04-16

Sunkiai sergančio trimečio Adamo tėvai meldžia padėti: gydymui reikalinga didžiulė suma

Kauniečio Roberto ir Eglės sūnui Adamui – tik treji, tačiau berniukas jau kovoja su klastinga ir itin pavojinga liga – neuroblastoma. Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ rašo Adamo mama, auglys užaugęs ant inksto, o vienintelė viltis – klinikinis gydymas Romoje, kurio kaina siekia 300 tūkst. svarų. Jugtinėje Karalystėje gyvenanti Adamo šeima dalinasi pagalbos prašymu, nes reikalinga CAR-T ląstelių terapija nėra kompensuojama.
2024-02-19

Mokytojai manė, kad berniukas per pamokas tinginiauja: sužinojus diagnozę nesulaikė ašarų

Čeliabinsko (Rusija) mokytojai manė, kad Mišai sunkiai sekasi mokytis, nes jis vis užmigdavo, tačiau nuvykus į ligoninę ir atlikus magnetinio rezonanso tomografiją paaiškėjo, kad tikroji priežastis – parazitinis auglys. Dvylikamečio berniuko pažymiai mokykloje nuolat krisdavo, nes jį be perstojo kankindavo nuovargis. Pasirodo, jog tikroji priežastis – didžiulis parazitinis auglys galvoje.
2024-01-27

Prabilo apie sunkiai sergančios Zavorotniuk vyro romaną: „Iš pat pradžių nebuvo ištikimas“

Rusijos dailiojo čiuožimo atstovas, sunkiai sergančios Anastasijos Zavorotniuk vyras Piotras Černyševas užmezgė naują romaną. Apie tai pranešė tinklaraštininkas Antonas Suvorkinas komentare RosSMI. Jis teigė, kad P. Černyševas ilgą laiką nesilaikė ištikimybės sutuoktinei, o dabar jų santuoka pradėjo braškėti. A. Suvorkinas pridūrė, kad šiais metais čiuožėjas net Naujuosius metus šventė toli nuo šeimos, su savo naująja mylimąja, skelbia unian.net.
2024-01-25

Klaipėdietei auglį nosyje išdavė vos 1 simptomas: perspėja visus

Į Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytoją otorinolaringologą dėl ašarojančios akies besikreipusiai klaipėdietei prireikė kur kas rimtesnės operacijos, nei iš pradžių manyta. Pacientei buvo diagnozuota pasaulyje itin reta liga. Gydytojo profesionalumas padėjo nustatyti ligą ir preciziškai pašalinti nosies pertvaroje išaugusį gana didelį auglį.  62 metų klaipėdietė kreipėsi į Respublikinės Klaipėdos ligoninės ambulatorinę-konsultacinę polikliniką dėl ašarojančios dešinės akies.
2024-01-18

Šis vėžys nusineša daugiausia moterų gyvybių: ragina pasitikrinti laiku

Krūtų vėžys yra vienas iš labiausiai paplitusių vėžio tipų tarp moterų, turinčių didelį poveikį jų sveikatai ir gyvenimo kokybei. Tai klastinga liga, kuri gali paveikti bet kurią moterį, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sveikatos būklės.
2023-12-31

Mantuko kepenyse rastas 20 cm auglys: artimiesiems plyšta širdis

Prieš tris mėnesius 5 metų Mantuko iš Pakruojo gyvenimas subyrėjo į šipulius. Mažyliui buvo diagnozuota neuralinė kepenų sarkoma. Sužinojus diagnozę, berniukui kepenyse buvo rastas 12 centimetrų auglys, tačiau šiuo metu jis siekia jau 20 centimetrų. Mantuko būklė blogėja, o gydytojai jo operuoti kol kas negali. Berniukui šiuo metu reikalingi rūbeliai, žaislai bei finansinė parama.
2023-10-26

Pastebėjote tokį guzelį? Neišsigąskite – tai gali būti gerybinis auglys

Ar esate ant savo kūno aptikę neaiškios kilmės guzelių, kurie sukėlė nerimą? Neskubėkite diagnozuoti sau ligų – galimai tai yra lipoma – minkštas, lėtai augantis, paprastai neskausmingas gerybinis riebalinis guzas, susiformavęs iš riebalinės masės. Anot gydytojo chirurgo Antano Eigmino, tai yra gan paslankus ovalinis darinys, čiuopiamas po oda, virš raumenų.
2023-08-10
REKLAMA
REKLAMA

Nėštumo testą atlikęs vyras sulaukė teigiamo atsakymo: negalėjo patikėti net medikai

42 metų jordanietis kreipėsi į šeimos gydytoją dėl stipraus skausmo kairėje pilvo pusėje. Jis pats atliko nėštumo testą, kurio atsakymas buvo teigiamas. Tokiu neįprastu reginiu negalėjo patikėti net medikai, todėl jam buvo atlikti papildomi tyrimai, o jų rezultatai dar labiau suglumino gydytojus ir medicinos personalą.  Apie šį atvejį papasakojo Jordanijos histopatologijos ekspertas, gydytojas Hussamas Abu Farsakhas.
129 2023-06-29

8-metę dukrą palaidoję tėvai įspėja visus: laiku pastebėkite šiuos ženklus

Sophie Harper iš Anglijos pradėjo jausti nerimą keliančius simptomus – galvos skausmą, pykinimą, ji visą laiką norėjo būti nešiojama ant rankų. Paaiškėjo, kad visa tai buvo ženklai, kad jos smegenyse auga piktybinis auglys. Atrodė, kad Sophie auga normaliai. 11 mėnesių ji jau vaikščiojo, pradėjo kalbėti anksčiau nei bendraamžiai. Tačiau viskas pasikeitė, kai jai suėjo 19 mėnesių ir jai pasireiškė daugybė nerimą keliančių simptomų, signalizavusių apie auglį smegenyse.
2023-04-23

Dukrą palaidojęs „Kauno Jazz“ įkūrėjas nesulaiko ašarų: prisiminė paskutinį pažadą

Sausio 6-osios kaunietis, legendinio festivalio „Kauno Jazz“ sumanytojas ir rengėjas Jonas Jučas, nepamirš visą gyvenimą. Būtent tą dieną užgeso jo dukters Indrės Jučaitės gyvybė. 42-ejų metu moteris kovojo su smegenų augliu. Ir nors kaktinės srities navikas buvo itin agresyvus, vis tik iki paskutinės akimirkos Indrė nenuleido rankų ir kovojo su pražūtinga diagnoze.
631 2023-01-24

Dideli pjūviai, kraujas ir skausmas – jau praeitis: operuojant taiko naujovišką būdą, tik svarbu neuždelsti kreiptis

Bendroji ir pilvo chirurgija – visą žmogaus kūną apimanti medicinos sritis, todėl į šios srities chirurgus pacientai kreipiasi ir dėl kasdienių sveikatos nusiskundimų, ir dėl rimtų, gyvenimo kokybę stipriai pakeičiančių susirgimų. Chirurgai pastebi, jog nesvarbu, kokie simptomai kamuoja žmogų, profesionali konsultacinė, diagnostinė ir chirurginė priežiūra prieinama kiekvienam, o siekdami gauti aukščiausio lygio gydymą, į Lietuvą atvyksta ir pacientai iš užsienio.
2022-10-31

Išskirtiniai vaizdai iš operacijos: šalinant smegenų auglį vyras grojo saksofonu

Romoje 35 metų vyrui buvo atlikta smegenų auglio operacija, kurios metu iš nejautros pabudintas pacientas grojo saksofonu. Operacija prabudinant dažniausiai atliekama, kai dėl auglio kyla pavojus vienai sudėtingiausių žmogaus kalbos funkcijai, kurios neįmanoma stebėti bendrosios nejautros metu. Sudėtingą operaciją atliko dešimties profesionalų komanda, kuri visiškai pašalino vyriškio auglį.
2022-10-17

1-erių mergytei diagnozuota mirtina liga: tėvai meldžia tik vieno

Sukrėstiems tėvams gydytojai pranešė, kad jų vienerių metų dukrai diagnozuotas smegenų vėžys. Vos sulaukus septynių mėnesių amžiaus, Faith pirmą kartą buvo diagnozuotas netipinis teratoidinis/rabdoidinis auglys, labai retas ir greitai augantis navikas. Gydytojai jau pašalino teniso kamuoliuko dydžio auglį, tačiau vos po trijų savaičių navikas ataugo ir kelia pavojų mergytės gyvybei, rašo mirror.co.uk.
490 2022-10-11

Smegenų auglys pasiglemžė 9-metę dukrą: mama įspėja apie simptomus

Anglė sielvartaujanti mama liko šokiruota po to, kai jos devynerių metų duktė tragiškai mirė nuo smegenų auglio. Dabar ji įspėja kitus tėvus apie klastingos ligos simptomus. Jaunosios Faye Taylor iš Craigneuko smegenų kamieno gilumoje gegužės mėnesį buvo rastas auglys, kuris paveikė vieną jos kūno pusę. Tai nutiko po to, kai Faye gegužės 15 d. pradėjo skųstis mamai, 50-metei Elaine, kad ji jaučia skausmą savo kairiojoje kojoje, plaštakoje ir rankoje, rašo mirror.co.uk.
388 2022-08-22

Mama manė, kad patyrė saulės smūgį: sužinojusi tiesą nesulaikė ašarų

Janet Sykes apsipylė ašaromis, kai MRT tyrimas atskleidė tikrąją jos galvos skausmo ir sumišimo priežastį – jai nustatytas smegenų auglys. Dviejų vaikų mama buvo įsitikinusi, kad galvos skausmo ir sumišimo priežastis yra ilgas buvimas karštoje saulėje. Simptomai ją pradėjo kamuoti po to, kai gegužės mėnesį savanoriavo lauke kaimo mugėje. Stiprūs galvos skausmai nesiliovė ir ji buvo nukreipta į Karališkąją Berkšyro ligoninę Readinge atlikti MRT.
2022-07-20

23-ejų Danielė manė, kad ją kankina pagirios: sužinojusi tiesą nesulaikė ašarų

Moteris galvojo, kad jos prastos savijautos priežastis yra pagirios, tačiau paaiškėjo, kad jos smegenyse yra auglys.  23-ejų Danielė Freeman prisimena, kad 2019-aisiais metais dirbdama greito maisto užkandinėje patyrė priepuolį. Moteris manė, kad dėl to kaltos pagirios, nes prieš tai vakare ji buvo stipriai išgėrusi.  „Darbe buvau įsijungusi ausines ir staiga išgirdau garsų triukšmą. Nieko iš to neprisimenu, bet tuo metu su manimi dirbo mano vaikinas ir bendradarbis.
2022-07-17

Vėžiu sergantis 36-erių vilnietis iš gyvenimo ima viską: „Žinau, kad jau nedaug liko“

Kelionės yra vilniečio Daliaus Juozapaičio (36) didžiausia aistra. Vyras jau yra aplankęs nemažai pasaulio šalių ir neketina sustoti. Jo ryžto nesustabdo ir prieš tris metus diagnozuota onkologinė liga. Kaip jis pats sako, žinojimas, kad nebeturi daug laiko, tik dar labiau motyvuoja mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka. Prieš sužinodamas, kad serga vėžiu, vyras devynerius metus dirbo aviacijos srityje. Tačiau dėl ligos teko keturiems mėnesiams pasiimti nedarbingumą.
1022 2022-07-08

Tėvų širdys plyšta iš skausmo: ši 16-metės nuotrauka buvo paskutinė

Kuomet Connie buvo pristatyta į ligoninę, atliktas MRT tyrimas parodė didelį kaklo patinimą. 16-metės tėvams gydytojai pranešė, kad skubi operacija truks mažiausiai 12 valandų. Dukros netekęs tėvas prabilo apie akimirką, kuomet jo paauglė dukra mirė praėjus vos šešioms savaitėms po to, kai laiminga pozavo savo išleistuvių nuotraukose. Connie Holmes buvo 14 metų, kuomet gydytojai jai diagnozavo retą vėžį.
2022-06-12

Mažylio Gabrieliaus širdyje nuolat didėja auglys: jo mama prašo tik vieno

Gabrielius dar visai neseniai atšventė savo pirmąjį gimtadienį, tačiau nuo pat gimimo jam tenka kovoti už savo gyvybę dėl klastingos širdies fibromos. Mažylio mama Lina Griciūtė sako, kad vienintelė viltis jam – operacija Bostone, tačiau tam reikia surinkti nemenką pinigų sumą. Ilgai lauktas trečiasis Linos vaikas buvo tikras saulės spindulėlis, tačiau prabėgus nedaug laiko po gimdymo išgirsta diagnozė sugniuždė.
2022-06-01

Smegenų vėžys smogė vos 3-ejų Gabijos sūnui: „Jeigu mano vaikui bus lemta numirti, jis numirs ant mano rankų“

Nepagydoma liga susirgęs vos 3-ejų metų Simonas šiuo metu gyvena vienintele jo tėvų viltimi – patekti į klinikinius tyrimus bei gauti vaistą, kuris padės išlošti berniukui laiko. Šių metų sausio mėnesį guviam ir visada besišypsančiam trimečiui buvo nustatyta smegenų kamieno difuzinė glioma, DIPG. Tai retas, tik vaikus žudantis vėžys. Norvegijoje gyvenanti jo mama Gabija graudinasi dalindamasi be galo trapia ir vis dar jautria berniuko ligos kelione.
2022-05-26

Šie ženklai išduoda, kad organizmo viduje auga vėžys: pajuskite laiku

Pagrindinė labdaros organizacija „Ovarian Cancer Action“ pažymėjo, kad kasmet 7500 moterų diagnozuojamas kiaušidžių vėžys. Tačiau Eliza Esiategiwa – medicininio aplaidumo advokatė – žino labai daug atvejų, kai gydytojai požymių nepastebi. „Turite teisę pateikti ieškinį dėl medicininio aplaidumo, jei manote, kad vėžys buvo diagnozuotas pavėluotai arba neteisingai diagnozuotas“, – teigė ponia Esiategiwa.
2022-05-11

24-erių vyrą palaidojusi vilnietė atvėrė širdį: papasakojo apie vėžio simptomus

„Nors buvau labai jauna, tačiau privalėjau priimti man tekusį milžinišką gyvenimo iššūkį…“, – vilnietė Sabina apie nepamirštamas patirtis slaugant mylimą žmogų. „Kai mūsų dukrelei buvo 7 mėnesiai, surengėme jos krikštynas, – prisimena vilnietė Sabina Voronecka. – Viskas praėjo nuostabiai, abu su vyru buvome labai laimingi.
2022-04-21

Ši nuotrauka išdavė, kad berniukas serga vėžiu: dabar įspėja kitus

Mama sužinojo, kad jos vienerių metų sūnus serga vėžiu, kai nuvedė jį pas gydytojus dėl „švytėjimo“ jo akyje. Mažajam Cillian Coyles iš Anglijos po kelių tyrimų buvo diagnozuota retinoblastoma – retas akių vėžio tipas. Mažylis dabar prarado regėjimą kairiąja akimi dėl auglio, kurį gydytojai bando sumažinti chemoterapija.
2022-04-16

Šeimos skausmui ribų nėra: 27-erių merginos gyvybę pasiglemžė mirtina liga

2020 metų lapkritį, praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai gydytojai jai pranešė, kad vėžio pasikartojimo požymių nėra, Estelle iš Vigano, Mančesterio sužinojo, kad vėžys atsinaujino ir išplito į jos plaučius bei dubenį.  Žavi jauna mama, kuriai buvo vos 22 metai, kai diagnozuotas kiaušidžių vėžys, mirė po klastingos ligos atsinaujinimo. Aptiko didžiulį auglį Estelle Wignall kiaušidžių vėžys pirmą kartą buvo diagnozuotas 2017 m., po to jai pašalintas „arbūzo dydžio“ auglys.
2022-04-03

55-erių moterį kankino galvos skausmai ir svaigimas: sužinojusi diagnozę nesulaikė ašarų

Moteris, kuri manė, kad galvos skausmai ir svaigimas yra menopauzės simptomai, po įprasto akių tyrimo gavo sukrečiančią naujieną ‒ jai nustatytas smegenų auglys. 55 metų Helen Phillips teigia, kad per ketverius metus lankėsi pas šeimos gydytoją 15 kartų dėl įvairių simptomų, tačiau jai niekada nebuvo atlikta tyrimų, rašo mirror.co.uk. Ji sakė: „Turėjau 15 atskirų konsultacijų tiesiogiai arba telefonu ir buvo nurodytos įvairios priežastys.
2022-03-09

Žarnyno vėžį Redai išdavė aiškūs ženklai, bet šeimos gydytoja nieko blogo nematė

Po dviejų metų nuolatinių skausmų išgirsti diagnozę – trečios stadijos žarnyno vėžys, sunkiausia, ką gali išgirsti jauna moteris. Dar sunkiau suvokti, kad dvejus metus bandydama iš gydytojos gauti leidimą pasitikrinti sveikatą atidžiau buvo ignoruojama ir dėl to žinią apie diagnozę apkartina dar vienas papildomas epitetas – uždelsimas.
2022-03-05

Auglys galvoje sugriovė 42-ejų mažeikiečio gyvenimą: jo žmona meldžia tik vieno

Praėjusių metų birželis Šimkų šeimai iš Mažeikių rajono buvo lemtingas – tada 42-ejų Rolandas Šimkus, pradėjęs aiškintis suprastėjusios klausos priežastis, išgirdo, jog jo galvoje yra auglys. Atsiradus galimybei atlikti operaciją Vokietijoje, čia viskas pasisuko ne taip, kaip tikėtasi – prireikė daugiau operacijų, o gydymo kaina išaugo.
2022-01-06

Šie ženklai išduoda smegenų vėžį: užkirskite kelią mirčiai laiku

Didžiojoje Britanijoje kiekvieną savaitę diagnozuojami maždaug 34 nauji smegenų vėžio atvejai, praneša „Cancer Research UK“. Tyrimai rodo, kad šiam vėžio tipui retai kada galima užkirsti kelią, nes tik trimis procentais atvejų jį sukelia priežastys, kurių buvo galima išvengti. Išgyvenimo rodiklius labai pagerina ankstyvos diagnozės. Akių tyrimų metu kartais galima pastebėti vėžio požymių, nors daugelis žmonių regėjimo labai dažnai nesitikrina.
2021-12-15

Tėvų skausmui ribų nėra: teko laidoti 9 mėnesių kūdikį

Devynių mėnesių kūdikis mirė praėjus kelioms valandoms po to, kai gydytojai leido jai taikyti naują gydymą. Jessica Gibson mirė gruodžio 7 dieną, tepraėjus vos keliems mėnesiams po to, kai jai buvo diagnozuotas smegenų auglys. Vos prieš kelias valandas buvo leista išbandyti trametinibą – vėžio augimo blokatorių, kuris veikia baltymus ir lėtina kenksmingų ląstelių augimą.
2021-12-15

Augustino kepenyse medikai rado 8 cm auglį: Kaune atliko neįtikėtiną operaciją

Prieš šešerius metus apsilankymas gydymo įstaigoje 75 metų Augustinui tapo lemtingas – profilaktinio patikrinimo metu gydytoja pastebėjo pakitimus kepenyse. „Gyvenau įprastą gyvenimą ir neturėjau nusiskundimų sveikata, nejaučiau jokio skausmo, – pasakoja jis. – Radus pakitimus, pasitariau su gydytoja ir nieko nelaukdamas nuskubėjau į Kauno klinikas.“ Apsilankius Kauno klinikose, vyrui diagnozuotas kepenų vėžys.
2021-11-25

Klastingo vėžio auglius galite pastebėti ir patys: medikai pasakė, ką daryti

Liepa – sarkomos žinomumo mėnuo. Visuomenėje vis dar gajus mitas, kad jei auglys gana didelis – jis veikiausiai yra nepiktybinis. Tačiau sarkoma yra agresyvus vėžys, kurio navikas gali būti įvairaus dydžio – medikams yra tekę operuoti net 90 kilogramų sveriantį auglį. Visgi, daugeliu atveju šį vėžį galima pastebėti patiems. Sarkoma gali išsivystyti įvairiuose organuose, kadangi šis navikas formuojasi jungiamajame audinyje.
2021-07-21

Jonavietė kreipiasi į Lietuvos moteris: klastingos ligos užuomazgas nurašydavo menstruacijoms

Baimė, nežinomybė, galvoje kurti blogiausi scenarijai – tik dalis to, ką teko patirti Jonavos rajone įsikūrusiai 30-ies Rasai Žentelei. Dabar moteris džiaugiasi, kad apsilankė pas specialistus, auglys iš krūtinės buvo pašalintas ir siekia padrąsinti kitas nepamiršti rūpintis savo sveikata. Naktį krūtyje užčiuopus gumbą, pirma kilusi mintis – jog tai tik sapnas, naujienų portalui tv3.lt pasakojo R. Žentelė. Tačiau ryte paaiškėjo, kad visa tai realybė.
2021-07-15

Mirtina liga sugriovė 17-mečio šilutiškio gyvenimą: jo mama prašo tik vieno

38-erių Laimos Lubytės šeimoje – 4 nuostabūs vaikai, suteikiantys begalę džiaugsmo. Tačiau prieš 5 metus Šilutės rajone gyvenančios šeimos pasaulis apsivertė aukštyn kojomis – tuomet dar 12-mečiui sūnui Deimantui diagnozuotas smegenų vėžys.  Sūnaus ligos neišdavė jokie simptomai, naujienų portalui tv3.lt pasakojo L. Lubytė. Lemtingas įvykis nutiko mokykloje, po kurio šeima išgirdo, kad Deimanto smegenyse yra piktybinis navikas.
2021-05-28

Mamos galvos skausmą medikai nurašė prastai regai: vėžio nepastebėjo net 25 metus

Moteriai buvo pasakyta, kad ji „išaugs“ siaubingus galvos skausmus, tačiau paaiškėjo, kad gydytojai 25 metus nepastebėjo jos galvoje esančio auglio. Gemma Heath kentė galvos skausmus būdama vos 7-erių metų. Tuomet nuvykus į ligoninę jai davė tiesiog vaistų nuo skausmo. Jai buvo pasakyta, kad jai taip reikia akinių, nes skausmą gali kelti prastas regėjimas, nors tuo metu mergaitė matė puikiai ir regėjimu nesiskundė.
2021-04-18

33-ejų mamai liga smogė iš giedro dangaus: nebeatpažino savęs veidrodyje

33 metų moteris, auginanti tris vaikus, vieną vakarą staiga neatpažino savęs veidrodyje. Vėliau paaiškėjo, kad jos smegenis pažeidė auglys.  Mažamečius vaikus auginančiai mamai buvo pasakyta, kad jai reikia kuo skubiau gydyti smegenyse esančius navikus, nes, kitu atveju, jos gyvybė užges po kelių mėnesių. Alinai Wirzynkiewicz jau anksčiau buvo taikytas sėkmingas gydymas, kurio metu iš jos smegenų buvo pašalinta dalis auglio, tačiau jis vėl ėmė augti.
2021-02-21

22-ejų merginos liga sukrėtė visą šeimą: skaičiuoja paskutinius mėnesius

22 metų amžiaus studentė, dilgčiojimą rankose ir kojose nurašiusi stresui dėl egzaminų, vėliau išgirdo reto ir nepagydomo stuburo vėžio diagnozę. Vėliau ji per kelias savaites surinko tyrimams reikiamą 55 000 £ sumą, norėdama padėti savo likimo draugams. Paskutiniame verslo psichologijos kurse Didžiojoje Britanijoje studijuojanti Emily Parsons, svajojanti tapti pradinių klasių mokytoja, galvojo, kad viskas jai dar prieš akis.
2021-02-10

Dėl chemoterapijos moteris negalėjo artintis prie savo vaikų: jos oda tapo „nuodinga“

Mama papasakojo, kaip buvo priversta gimdyti 10 savaičių anksčiau, kai jos krūtinėje medikai rado teniso kamuoliuko dydžio auglį. Chelsea Raybould buvo pritrenkta, kai sužinojo, kad vėžys kelia pavojų ne tik jos, bet ir jos kūdikio gyvybei. 24 metų amžiaus mergina iš Dadlio, Didžiosios Britanijos, buvo vos 29 savaitę nėščia, kai jai buvo diagnozuota agresyvi Hodžkino limfoma.
2021-02-09

Garsios Lietuvos aktorės šeimą sukrėtė skaudi žinia: dukros gimimo laukiančiam broliui – vėžys

Šiuo metu Lietuvoje garsios aktorės Aleksandros Metalnikovos šeima išgyvena itin sunkų laikotarpį. Visai neseniai susituokusiam ir šeimos pagausėjimo laukiančiam jos 34-erių broliui Aleksejui diagnozuotas ketvirtos stadijos, agresyvios formos, smegenų vėžys. Nors prognozės labai liūdnos, aktorė ir jos šeima nepraranda vilties ir deda visas pastangas, kad surinktų lėšas, reikalingas brolio gydymui.
2021-01-25

Klastingą vėžį išduoda keli ženklai: jis smogė ir žinomai aktorei Zavorotniuk

Žinoma rusų aktorė Anastasia Zavorotniuk, išgarsėjusi seriale „Mano puikioji auklė“, daugiau nei metus kovoja su smegenų vėžiu. Šis laikotarpis sunkus ne tik aktorei, tačiau ir jos šeimai. Tačiau kokie ženklai gali išduoti apie šią klastingą ligą? Smegenų arba centrinės nervų sistemos vėžys – palyginti reta onkologinė liga. Smegenų vėžys gali išsivystyti bet kurio amžiaus žmonėms. Dažniausiai šia liga serga vaikai ir vyresni nei 50 metų asmenys.
2020-12-30

Jokių sveikatos bėdų neturėjusi 9-metė dabar bendrauja tik akimis – viskas dėl auglio smegenyse

Liverpulyje nualpus mergaitei, paaiškėjo, kad ši turi nediagnozuotą smegenų auglį. Mažametė dabar gali komunikuoti tik akimis.  „Tai mums visiems buvo didelis sukrėtimas. Abbi buvo visiškai sveika, jokių bėdų dėl sveikatos neturėjo ir džiaugėsi vasara, atostogomis rugpjūčio mėnesį, o rugsėjį grįžo į mokyklą. Nežinojome apie jokias jos sveikatos bėdas, nebuvo jokių nerimą keliančių ženklų. Tai buvo visiškai netikėta.
2020-12-05

Kaunietės Aušros galvoje medikai aptiko 62 auglius: mintyse skaičiavo paskutines dienas

„Reikia džiaugtis šia diena, o ne fantazuoti apie ateitį“, – užtikrintai sako kaunietė Aušra (54), ištvėrusi net 62 metastazių gydymą. Prieš beveik dvejus metus įprastas moters gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jai staiga pakilo temperatūra. Nuo tos akimirkos kaunietė pradėjo sunkią kovą ir ne kartą mintyse save laidojo, tačiau šiandien ji yra kaip niekad stipri ir pasiryžusi kovoti toliau. Aušra pasakoja, kad 2018 metų pabaigoje jai labai pakilo temperatūra.
2020-08-12

Julijanai pašalino skrandžio navikus: tai atliko per pirmąją Lietuvoje tokią operaciją

Šiaulių ligoninėje sėkmingai pirmą kartą Lietuvoje atlikta skrandžio vėžio naviko operacija, kuomet auglys buvo pašalintas patenkant į skrandį pro paciento burną. 65-erių kelmiškė jau tą pačią dieną po operacijos jautėsi lyg nieko nebūtų įvykę, o po kelių dienų išleista iš ligoninės gyvena pilnavertį gyvenimą. Iki operacijos moteris skundėsi skrandžio skausmais, bendru silpnumu.

13-metės vėžį nurašė vidurių užkietėjimui: auglys svėrė net 3 kilogramus

Būdama 13 metų Kayleigh Donnelly sužinojo, kad niekada negalės susilaukti vaikų. Gydytojai buvo įsitikinę, kad kiaušidžių vėžys ir jam gydyti reikalinga chemoterapija padarė ją nevaisinga. Tačiau dabar, būdama 17, ji šią teoriją paneigė ir jau penktą mėnesį laukiasi kūdikio, kurį vadina stebuklu. Kayleigh sako: „Po visų išgyvenimų, labai tuo džiaugiuosi. Buvau be galo nustebusi.
2020-05-28

Moteris liko šokiruota: milžiniškas pilvas slepia ne kūdikį

Kas galėtų paprieštarauti, kad ši moteris neprimena nėščiosios? Deja, tikroji išsipūtusio pilvo priežastis – šokiruojanti. Moteris ne tik, kad nebegalės niekada susilaukti vaikų, tačiau turi rimtų sveikatos problemų. Marilyn Felipe iš Filipinų primena moterį, kuri lauktųsi dvynukų. Moteris pasakojo, kad prieš 7 metus, pradėjo augti pilvas. Tuomet ji apsidžiaugė, kad laukiasi, tačiau visai netrukus laimės šypseną pakeitė ašaros.
2020-04-25

Piktybinę 18-metės Gerdos ligą išdavė maudimas: gydytojas pasiūlė išgerti alaus

Abiturientai paskutiniais metais mokykloje patiria nemažai streso: jų ne tik laukia baigiamieji egzaminai, bet ir nauji iššūkiai, ateities pasirinkimai. Dvyliktokei alytiškei Gerdai Tumynaitei (18) pastaruoju metu reikėjo galvoti ne tik apie mokyklos baigimą, bet ir kovoti su piktybine liga. Jaunos merginos šis išbandymas nepalaužė, priešingai, ji tapo stipresnė nei bet kada anksčiau.
2020-04-15
Į viršų