audrius račkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audrius račkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audrius račkus“.

Žaidėjai nubausti, bet neinformuoti, „Šilas“ išteisintas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas (DK) Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams skyrė griežtas bausmes – ilgalaikes diskvalifikacijas. Nubaustieji piktinasi negavę jokios oficialios informacijos, o apie sankcijas sužinoję iš spaudos. „Šilas“ nuo žaidėjų ir trenerio atsiribojo – klubas išteisintas. Baudžiami ne pirmą kartą LFF DK sąžiningo žaidimo pažeidimus įžvelgė Kazlų Rūdos „Šilo“ draugiškose rungtynėse Rygoje.
2017-03-13

Skirtos diskvalifikacijos „Šilo“ žaidėjams ir treneriui

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų diskvalifikavo penkis Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai atstovavusius žaidėjus ir trenerį. Drausmės komitetas nagrinėjo tyrimo medžiagą dėl sąžiningo žaidimo principų pažeidimus per vasario 13 d. Rygos „Skonto“ manieže vykusias „Žiemos taurės“ (Winter Cup) turnyro rungtynes. Šilas“ rezultatu 1:3 nusileido Rygos FS „Metta/LU“ ekipai.
2017-03-10

Jauniai sužaidė lygiosiomis su gruzinais

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) furbolo rinktinė draugiškas rungtynes trečiadienį Šiauliuose su Gruzijos komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:2). Po Georgijaus Janelidzės (22 min.) ir Georgijaus Gugavos (45 min.) įvarčių pirmajame kėlinyje gruzinai pirmavo 2:0. 86-ąją min. Povilas Krasnovskis sėkmingai realizavo 11 m baudinį, sušvelnindamas skirtumą. Beje, už pražangą iš aikštės buvo pašalintas gruzinas Teimurazas Šonija. 90-ąją min. rezultatą išlygino Audrius Račkus.
2009-08-12

LFF taurė: „Kaunas“ įveikė „Atlanto“ barjerą

Abi ekipos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Ir „Kauno“, ir „Atlanto“ futbolininkai parodė norą bekompromisinei kovai ir stengėsi kuo daugiau atakuoti. Rungtynių pradžioje aikštės teisėjui Gediminui Mažeikai teko tramdyti žaidėjų aistras įspėjimais, kurie vėliau virto geltonomis kortelėmis. Per pirmąjį rungtynių pusvalandį kamuolys ilgai aikštės centre neužsilaikydavo ir pirmoje kėlinio dalyje svečiai daugiau atakavo, kėlė kampinių prie „Kauno“ vartų.
2009-08-05

FBK „Kaunas“ saugosis serbų provokacijų

Ketvirtadienį, 19 val., FBK „Kaunas“ Belgrado „Partizan“ stadione žais UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes su FK „Sevojno“ klubu. Vakar, 9 val. 30 min.
2009-07-16

LFF II lygoje – pirmoji FBK „Kauno“ nesėkmė

Kauno technologijos universiteto stadione šeštadienį buvo galima laukti įdomios kovos. Visas pergales iki šiol iškovojusi Kauno FBK „Kauno“ ekipa susitiko su antroje vietoje žengiančia Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda.
2009-06-28

LFF taurės mače FBK „Kaunas“ į varžovų vartus įmušė net 13 įvarčių!

LFF taurės antrojo etapo rungtynių tarp FBK „Kauno“ ir Joniškio „Žygio“ komandų rezultatas išliks išskirtinis Lietuvos futbolo istorijoje. Geltonai-žali jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 9:0. Antrajame kėlinyje kauniečiai dar 4 kartus baudė svečių gynybą ir iškovojo, ko gero, lengviausią pergalę savo sportinėje karjeroje. 13:0... Sunku daryti kokius nors vertinimus po tokių rungtynių ar jas komentuoti. „Kauno“ vyr.